Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o farpointa to ten nowy kontroler aim świetnie się sprawdza. Dobrze wykonany, odwzorowanie ruchów perfekcyjne. Oby wykorzystali ten kontroler w innych garach.

Tak, zgadzam się z Tobą w pełni, chociaż na wstępie do gry, brakuje mi ustawienia skali trudności :( , zaczoł bym od najłatwiejszego :D

 

 

 

Jeśli chodzi o multi, to współpraca , można wybrać poziom ,losowe,grota,płaskowyż,szczelina, poziom trudnośći   !!!, , jest opcja dołacz i zaproś, można wybrać broń, z tym że dołacz coś mi wywala error, a przy wyzwaniu nie mam nic

 

 

 

Ten kontroler aim powien być wykorzystany w CoD WWII lub serii sanjper

 

 

 

 

Po aktualizacji 1.03 , uruchomiłem tryb współpraca :)

Edytowane przez tadel
Odnośnik do komentarza

Gierka pt. "Statik" - 9/10 w "Edge'u". Mówią niektórzy, że najlepsze do tej pory użycie VR. Jednakże na forum o niej nie widziałem.

 

Gra to puzzler, w stylu nieco "Portalu", rozwiązujemy jakieś zagadki naukowe, jest humor. Podobno gra w bardzo zaskakujący sposób wykorzystuje pada, tworząc niezapomniane zagadki. Ja tam nie wiem, ale jak ktoś ma...

 

 

 

"Wizualnie, Statik to piękna gra i jedna z najczyściej, najostrzej wyglądających na VR. Możliwość skupienia się na każdym detalu badanych obiektów wzmacnia uczucie obecności, co jest najważniejsze dla sukcesu każdej wręcz gry VR. Czułem, że jestem w tym świecie przez każdą sekundę gry, ze względu na doskonałą reakcję na ruchy głowy i pada, a także pomysłowo użyte oświetlenie oraz celowo pozbawiony atrakcji wystrój laboratoriów".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mnie sie podoba ;) fajne jest uczucie trzymania karabinu w dłoni, spróbujcie celować zamykając jedno oko ;). Duży potencjał leży w tej zabawce czekam na inne tytuły na ten kontroler może doczekamy sie czegos w typie counter strike

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

XBL : PolskiMurzyn

PSN : Murzyn_PL

N : SW-1143-4343-2249

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja swojego vr opchnąłem zmęczyła mnie kabloteka i przełączanie hdmi gdy chciałem mieć hdr. Uważam że sprzęt jest super, ograłem masę tytułów. Ale przyszłość to bezprzewodowe google. Niepowiedziane jest że nie wrócę za jakiś czas do tego sprzętu. Ale na dzień dzisiejszy ma dość starczy mi ps4.Pozdro maniacy.

Czekam na PS VR v2 - żeby nie trza było przełączać kabli, by mieć 4K i HDR. Nie mówię, że google mają to wspierać, ale ta (pipi)a plątanina kabli i przełączanie...

Może wyjdą PS VR PRo? :)

---

A ktoś tu ma porównanie? Podobno Oculus Rift ma głębię, której nie ma na PS VR.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...