Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, sprite napisał:

Na TV najlepiej założyć.

 

Niestety cienias za duży, a nie mam powieszonego. Na filmikach z YT w tym tym od PPE widzę, że praktycznie każdy ma na ok 30-50 cm (szafka RTV)

 

 

Teraz, grzybiarz napisał:

balon dalej jesteś w galerii i jeszcze nie kupiłeś gogli?

 

Nie, pojechałem w pyzdu (wpadłem tylko po kabel HDMI xD) ale jestem zdeterminowany dziś tam wrócić.

Odnośnik do komentarza

Ja tam we wszystko do tej pory grałem rozwalony w fotelu ;)
Owszem czasem w astro trza było się "odkleić" aby zajrzeć gdzieś bardziej do boku.
Kamerę od fotela mam max 1.5m a może nawet bliżej 1m i gra gitara.
Praktycznie przed każdą grą ustawiasz sobie położenie kamery względem hełmu tak aby siedzieć gdzieś po środku i tyle

Odnośnik do komentarza

Ja miałem kamerkę 2,7 m od kanapy to się gubiło czasem- przeniosłem się na róg narożnika i teraz mam 1.6 m co ponoć jest opytmalną odległoscią. Gram na siedząco ale jest to w takim miejscu że mogę stanąć bez problemu. Kamerka jest na wys około 40 cm od ziemi. 

Jakoś mam tak jak wy - na Rigs to totalnie odpadłem - spociłem się jak mops, w głowie się kręciło. NIby tutorial skończyłem ale przeszła mi ochota na granie. Ze skyrimem mam podobnie chociaż nie aż tak. Imo movy to konieczność - chyba że chcesz odpuscic beat saber. 

Odnośnik do komentarza

Dobra poczekania teraz u lekarza. Za jakaś godzinę będę otwierał. Na co zwrócić uwagę na start abym z podniecenia czegoś nie popsuł xD

 

Po waszych oststnich spustach hype mam taki jakbym wracał z premiery next gena.

 

No nic pierwsze postanowienie konsolowe w 2019 odhaczone. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to wsio podłączone, ustawione, przetestowane. Pograłem w VR Wordl, demo RE7, demo Moss. Łącznie ok 1h z rzędu. Zero efektów ubocznych.0

Nie wiem czy mi dobrze zmierzył rozstaw osi bo wyszło dobrze ponad średnią. 

Efekt wow super. Ostrość taka se, rozdziałka teochę jak za czasów CRT ale daje radę.

Po 1h takie 7/10. Coś nowego, świeżego ale chyba 1 generację (moc) za szybko?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
3 godziny temu, II KoBik II napisał:

No myślałem ze to bzdet ale dla mnie zrobilo roznice. 

Prawda, ja tez sie nacialem na tym, ze tego nie zrobilem, pozniej odnalazlem ten filmik i z 360p do 720p.

Zreszta, teraz jak zakladam gogle to tez cierpliwie ustawiam wszystko na lbie, centymetr za nisko,wysoko,gleboko blisko i sie duzo traci. W idealnej pozycji mam ostrosc literek jak literki tutaj. Poruszajcie troche tym, to napewno sie zorientujecie o co kaman.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
22 minuty temu, balon napisał:

Po 1h takie 7/10. Coś nowego, świeżego ale chyba 1 generację (moc) za szybko?

Odpal pelna wersje RE7, Astro, Wipeout, i podziel sie z nami opinia.

edit - jak cos to u mnie tak wlasnie to wyglada w okularkach.

Znalezione obrazy dla zapytania astrobot gif

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

Też macie na ciemnych scenach taki efekt jakbyś patrzył w gwieździste niebo? 

Pograłem w tą deskorolke i nie powiem na wzgórkach trochę żołądek podszedł, ale przejechałem 3 trasy. Następnie odpaliłem london heist (już kiedyś to skończyłem u znajomego) no i co tu dużo mówić...biorę kontynuację na premierę, teraz skończyłem demko raw data i to jest dla mnie mega. Idę dalej testować :)

Edytowane przez creatinfreak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...