Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Superhot to była pierwsza gra, w której potrafiłem się zapomnieć i siedzieć z goglami ponad dwie godziny non stop. Wiecie: zakładacie okulary gdy jest jeszcze dzień, a gdy je ściągacie to zaskoczenie, bo za oknem już ciemno. Demo było potrzebne, bo jak zawsze w przypadku gry VR żadne opisy słowne i filmiki na YouTube tego feelingu nie oddadzą, więc trudno przekonać innych, że powinni i że nie ma się nad czym zastanawiać. A samodzielne spróbowanie jakiegoś małego fragmentu to potrafi nahajpować jak nic innego.

Miło, że Firewall dostaje darmowy weekend, ale mogliby jeszcze wypożyczać Aima na weekend.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj ograłem to demo super hot..... :banderas:S Z T O S  K U R W A ! ! ! :obama: kupuję to na bank.

Do grałem tutorial i pierwszą misje raw data i bardzo fajna gra się zapowiada. W firewall można pograć wieczorami, szkoda tylko, że aima nie mam ale chociaż się sprawdzi. 

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że dopiero teraz Superhota dodali :/. Mi np. nie podszedł i demko by mnie obroniło przed kupnem, ale z drugiej strony jest motywacja, by jednak dać grze jeszcze jedną szansę, bo jednak sporo pozytywnych opinii jest, a i oryginał mi się podobał.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Mnie tylko wnerwia fakt że znów są 2 wersje gry i vrowska 59 w promo a zwykla 42.
Trzeba płytkę łyknąć w dobrej cenie.

Przecież masz bundla za 79.

Ja też się nakręciłem i zastanawiam się czy nie kupić Dziś ostatni dzień promocji jeszcze Fajny był wczoraj HeadMaster a jest promocja po 25 zł ktoś grał poleca?

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, mozi napisał:

Na jpn store jest demo Ace Combat-  właśnie zasysam - dam potem znać jak to wygląda:

https://store.playstation.com/ja-jp/product/JP0700-CUSA14839_00-ACECMBT7VRSTDEMO

 

Trzeba mieć konto jp? Wiadomo czy u nas też jest przewidziane?

Odnośnik do komentarza

Tak żeby cokolwiek zassać z innego regionu musisz mieć konto jpn ale to ja już zakładałem konta us, jpn za czasów ps3 - teraz tylko założyłem jeszcze raz na jpn bo zapomniałem danych konta. Są tutki w necie - 5 minut roboty. 

Edit - pograłem - imo zabawa super ale... nie dla mnie - po 5 minutach robienia beczek i szukania "bandit od the six" odpadłem. Jeszcze 2 minuty i poszedłby paw. Polecam jednak sprawdzić. 

Edytowane przez mozi
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, mozi napisał:

Na jpn store jest demo Ace Combat-  właśnie zasysam - dam potem znać jak to wygląda:

https://store.playstation.com/ja-jp/product/JP0700-CUSA14839_00-ACECMBT7VRSTDEMO

 

 

Zrobiłeś mi dzień w tym momencie, ale będzie grane :banderas:

 

Że Ace Combat 7 chcę mieć, to już wiem. Ale wielkim znakiem zapytania była dla mnie zawartość VR, co decyduje czy wezmę bogatszą o to wersję na PS4 czy lepszą technicznie na X1. Jak to za darmo można sprawdzić na ile to VR się sprawdza i pasuje to zaje,biście.

Odnośnik do komentarza

Chętnie, ale ja w sumie od 22 zazwyczaj gram, wcześniej nie da rady.

Jak ktoś się pisze na nocną grę, to można się ustawić.

 

Firewall jest jedynym tytułem przez który zarywam nocki. Ostatnio z trzema kolegami graliśmy do 2 w nocy. Czas jakoś szybciej mija przy wspólnym zabijaniu.

Podstawą w tej grze jest zebranie ekipy, z którą się gra. Samemu, dołączając się do losowego lobby też jest spoko, ale w ekipie jest 10/10.

Odnośnik do komentarza

Chciałem pograć tego firewall  (na dualahocku) ale coś albo mi skręca celowanie, albo mam buga w postaci trzymania karabinu jedną ręką przez co nie mogę przeładować, ani nie widzę mapy :( chwilę się udało pograć i pewnie na aim controlerze fajnie by się w to grało. 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze co jak odpalilem gre to wtf kto tu dał skokowy obrót kamery wyjściowo w fps lol.

No ok zmieniłem wbijam na mecz(wyszukalo bardzo szybko) i od razu trafiłem polaka który gra od dawna na aim.

I tak gadam z nim chwile i pytam kurla jak można grać na skokowej kamerze, na co on mi odpowiada - ja tak gram bo inaczej bym sie zrzygal xD.

 

Dla mnie czysta abstrakcja.

Co do samej gry to same superlatywy, Grafa dźwięk super, mapy czytelne taktyczne 4v4 a nie jakieś adhd smile.gif

Jedyne co to jednak na padzie ciężko sie celuje bo mając bron z kolimatorem musisz pada trzymać na wysokości oczu i idealnie spasować to w linii(ja 1oko przymykam jak celuje )

Teoretycznie można strzelać tez z biodra ale nie ma tu żadnych magicznych kropek czy celowników jak w płaskich gierkach więc walisz na oslep(bardzo)

Jest realistycznie opór, jest skillowo widzę tu duży potencjał ale aim jednak wymagany.

2h pograłem na mientko o rzyganiu nie ma mowy, aczkolwiek lekko sie zmęczyłem od trzymania rąk w górze.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...