Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Demo moss i astobot :obama: :banderas: :fsg:  jak obie te gry są animowane to poezja. W moss jaki klimacik. B A J E C Z K A

Trzeba to kupić koniecznie! 

Za to w gts jadąc m4 nieźle się spociłem i tak czasami odczuwalny lekki dyskomfort, ale myślę, że bym się przyzwyczaił. 

Odnośnik do komentarza

Po koleinych testach demek stwierdzam że dla mnie VR bardziej robi w gierkach TPP niż FPP. Co to za potencjał dla platformówek i Zeldowatych gierek.

Teraz dwa pytanka:

1) grał ktoś w Star Child bo demko mi podeszło

2) koleżka mi dziś move podrzucił co warto sprawdzić pod nie? Tego Robinsona to lepiej z move czy padem?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@balon Ja dziś ograłem demo apex constructor na move i się zapowiada ciekawie. Pograłem 3 trasy w rush and blood, niezła rzeźnia :D

. Sprawdź sobie raw data, też się fajnie strzela na move. 

U mnie na liście życzeń mam astro, moss, raw data i apex, jeszcze parę demek zostało do ogrania tak więc pewnie coś jeszcze wpadnie. Panowie jest jakieś demo beat sabera? 

 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, creatinfreak napisał:

Sprawdź sobie raw data, też się fajnie strzela na move. 

Zaleca się poinformować że jest na zestawie Demek VR. Wczoraj nie umiałem się doszukać na PSNie.

Pytanie czy da się grać w Farpoint bez Aima - np. Na dwa Move lub Dualshocka? W opisie sklepie nie ma inf że jest wymagany Aim.

Odnośnik do komentarza

Też tak macie że jak gracie na VR to jak zaraz potem włączycie normalną gierkę to obojętnie jak duży TV macie wygląda on na śmiesznie mały?

No i wogóle jak dziś odpaliłem po sesji VR demo RE2r to na początku ruszałem głową zamiast prawą gałką aby się rozglądać:)

Odnośnik do komentarza

Na mnie natomiast największe wrażenie zrobił RE7. Przy tym tytule wczułem się najbardziej. Szkoda, że nie przepadam na gatunkiem i nie wytrzymałem za długo. Astro Bot z kolei bardzo spoko ale, moim zdaniem, bez rewelacji. Dużo bardziej podobał mi się SUPERHOT. Z większych gierek grałem jeszcze w DOOMa i nic specjalnego rzekłbym.

 

Samo przeniesienie się w głąb ekranu to coś niesamowitego i zdecydowanie warto tego doświadczyć. W tej chwili dla mnie nie jest to jednak coś, co może zastąpić normalne granie.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, balon napisał:

The Lost Bear

Mam, świetny klimat. Nawet kobita się wkręciła. To taki platformer "w prawo", gdzie akcja dzieje się niby w teatrze, a my siedzimy pod sceną. Dobrze to rozwiązali.
No i klimatem, może nie Limbo, ale też nie jest za kolorowo :)  Było na promocji za 16 zeta - nie wiem po ile teraz stoi, ale za stówę bym nie brał.

PS. Widzę dalej 16 zeta, panie bierz pan.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, balon napisał:

NO z zestawienia zainteresowały mnie 2 gierki TPP, o których nie wiedziałem The Lost Bear, Wayward Sky oraz Eagel Flight.  Pewno było robione zanim nie wyszedł Astro Bot bo go zabrakło ale czemu nie było RE& przecież on chyba oceny dobre zbierał w VR?

Jakie to jest zaje.biste odkrywać gierki jak 20 lat temu kiedy się miało Amigę i z kumplami wymieniliśmy się zupełnie nowymi grami. A okazywało się że gry już miały kilka lat bo się w Secrecie reckę widzialo w numerze z przed dwóch lat ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam podobnie. Zakładam gogle i czuję się jak 20-25 lat temu, kiedy każda gra była taka świeża i innowacyjna:) Nawet zwykłe patrzenie na kule w VR Worlds daje frajdę. 
Tylko co mnie niepokoi, VR od lat 12. nie chodzi o błędnik, a oczy. Parę lat temu miałem operację - korekcję laserową i teraz sobie psuję oczy VRem. Wczoraj pograłem chwile, wypiłem dwa piwka, a rano bolał mnie łeb (nie wiem, kac?), czułem się zakręcony i nie mogłem patrzeć w monitor (światłowstręd).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...