Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2020 o 18:52, Kmiot napisał:

Wiecie co zrobiłem? Większość graczy ładuje kamerkę do PSVR na lub pod telewizor i nic w tym złego. Ale ja kupiłem sobie selfie-sticka, zamocowałem do niego kamerkę, całość do stelaża na telewizor i teraz w razie potrzeby wypier'dalam z nią prawie pod sufit, bo ogólnie lepiej jest, gdy kamera może nas śledzić trochę z góry (trzymając Move przed sobą nie zasłaniamy przy tym światełek na goglach). A po robocie zjeżdżam na dół i znowu wygląda jakby była zamontowana na TV. Ogólnie potencjał regulacyjny jest nieporównywalnie większy.

Co najważniejsze: dzisiaj grałem tak w Beat Sabera i zauważyłem znaczną poprawę trackingu. No praktycznie ani razu nie zauważyłem, by któraś pałka mi wariowała czy zgubiła własne położenie w przestrzeni. Wcześniej to się zdarzało sporadycznie, a dzisiaj dwie godziny grania i nic.

:notbad:

Mam problem z przymocowaniem selfie sticka do TV. Jakieś patenty?

 

Ogólnie VR to **bana rewolucja. Żonka napieprza w beat saber, a ona w NIC nie gra. :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, qraq_pk napisał:

Mam problem z przymocowaniem selfie sticka do TV. Jakieś patenty?

Ty, no nie wiem. Ja ogólnie przymocowałem go nie tyle do samego TV, co do stelaża/wieszaka na TV. Trochę musiałem pokombinować, ale w sumie najlepiej się spisały klasyczne trytytytytki.

Jak masz stojący TV, to sytuacja jest gorsza. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2020 o 13:28, Kmiot napisał:

Ty, no nie wiem. Ja ogólnie przymocowałem go nie tyle do samego TV, co do stelaża/wieszaka na TV. Trochę musiałem pokombinować, ale w sumie najlepiej się spisały klasyczne trytytytytki.

Jak masz stojący TV, to sytuacja jest gorsza. 

Przylepiłem kawałek taśmy z rzepem na ścianie, i wio. Kamerka pięknie wisi. Superhot i firewall działa jak złoto:)

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.03.2020 o 13:21, marbel007 napisał:

Moja gra w różne gry ale jak gram w PSVR to ma mnie za debila. Szczególnie w Beat Saber wyglądam elokwentnie.

Ogólnie "problem" technologii VR jest taki, że stojąc z boku patrząc jak ktoś gra widzisz jakiegoś kalekiego debila co się cieszy jak głupi do sera. A oglądając gameplay na płaskim ekranie tylko myślisz "no fajne, fajne, a lepszych nie ma?"

Ciężko jest sprzedać tą technologię ludziom. 

Za to grając... o ludzie! W firewall czujesz się jak jakiś operator gromu. W beat saber myślisz że jesteś miszczem dżedaj. W superhot jesteś żywym wcieleniem Neo i Johna Wicka (Keanu to miał fuksa zagrać takie dwie ikony). Po prostu bawisz się jak nigdy od dobrych 10-15 lat grania.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cześć,

 

Wczoraj, po miesiącu nieużywania , podłączyłem gogle zgodnie z instrukcją (mam pierwsza wersje, tą z kablem połączeniowym) i gdy włożyłem je na głowę, nie zobaczyłem nic, na ekranie telewizora normalnie było widać widok, który powinien być w goglach, gogle były wykrywane przez kamerę, diody się świeciły. Próbowałem podłączyć je bezpośrednio, bez kabla połączeniowego, ale problem nadal pozostawał. Jest jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 6.05.2020 o 08:01, marbel007 napisał:

Podobno TWD Saint and Sinners już jest - podobno fajna gierka (?).

No i GORN debiutuje w połowie miesiąca

 

TWD wygląda świetnie i waham się mocno nad kupnem ale 40e na gre VR gdzie wiem że napewno pójdzie po godzinie w kąt średnio mi się widzi . Poczekam na jakieś promocje i łyknę od razu kilka giereczek.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SpacierShark123 napisał:

TWD wygląda świetnie i waham się mocno nad kupnem ale 40e na gre VR gdzie wiem że napewno pójdzie po godzinie w kąt średnio mi się widzi . Poczekam na jakieś promocje i łyknę od razu kilka giereczek.

TWD jest świetne i jeśli szukasz dużej, dobrej gierki na VR to nie ma co się zastanawiać, tylko brać. Lootowanie opuszczonego domu pełnego zombiaków z latarką w łapie to coś rewelacyjnego w VR.

Odnośnik do komentarza

Tego TWD mam na uwadze od kiedy obejrzałem filmik, który już tu kiedyś wrzucałem. Będzie próbowane, bo potencjał jest spory.

  

W dniu 13.02.2020 o 22:02, Kmiot napisał:

No nie powiem, trochę się uśmiałem z typa. Póki co PC, ma wyjść też na PSVR, ale mam obawy, że będą to musieli sporo okroić.

No, ale szansę trzeba będzie dać.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, qraq_pk napisał:

Dam znać jutro. Teraz czekam az żona sie zmęczy zanim wyładuje movy na beat saberze... emoji23.png

Moja to nie chce gogli na głowę włożyć. Chyba Beat Saber zaczął jej się podobać, bo pytała czy można bez gogli... Ale nawet nie spróbuje na  5 minut choćby w VR Worlds. Hmmm a może to i lepiej ;)

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...