Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Niby można się wstrzymać z Move'ami, ale według mnie one potrafią całkowicie odmienić odbiór VR. Takie gry jak Superhot VR, Blood & Truth, Beat Saber bez Move odpadają, a funu dały mi najwięcej.

W ogóle Beat Saber to swoisty fenomen wśród gier VR, bo niedługo miną dwa lata od premiery, a autorzy stale grę wspierają i rozwijają (w tym miesiącu dodają multiplayer). W takiej niszy jak gry VR to coś rzadkiego.

 

Nie no, pałki i Beat Saber musi być, nie wolno tego pominąć.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Kmiot napisał:

Akurat RE7 nie obsługuje Move.

Tak, wiem, kicha.

No co Ty mówisz :( 

 

 

Daje do myślenia jak piszecie to, że nigdy nie wie się jak ktoś taki sprzęt użytkował. Myślę jeszcze nad tym:

 

https://allegro.pl/oferta/google-vr-komplet-mega-pack-9698715130

 

2 do tego kupić 2 pałki za 2 stówy i będzie najnowszy zestaw do 1200. Pytanie tylko, że w tym megapacku jest VR V2?

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Voytec napisał:

No co Ty mówisz :( 

 

 

Daje do myślenia jak piszecie to, że nigdy nie wie się jak ktoś taki sprzęt użytkował. Myślę jeszcze nad tym:

 

https://allegro.pl/oferta/google-vr-komplet-mega-pack-9698715130

 

2 do tego kupić 2 pałki za 2 stówy i będzie najnowszy zestaw do 1200. Pytanie tylko, że w tym megapacku jest VR V2?

Tak, na podstawie zdjęć wychodzi, że to V2, bo przycisk do regulacji jest u góry gogli. W starych modelach był od spodu.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Kmiot napisał:

Odważnie. No, ale próbuj.

No... W AC7 latanie jest mega, ale wywraca żołądek do góry nogami na VRowych laików. Zluzuj kolego, bo możesz mieć problem jak wskoczysz na głęboką VRwodę ;)

Ja zacząłem od WipeOuta bo go miałem na dysku i kręciło się nieźle w głowie.

Odnośnik do komentarza

Po podłączeniu zestawu od razu zaczął mi się ściągać i instalować jakiś AstroBot. Pościągałem jeszcze trochę wersji demonstracyjnych w tym RE VII i Blood & Truth. Po chwili od razu mdłości i zawroty głowy. Co najgorsze to ten stan utrzymywał mi się potem przez jakiś czas. Reszta dnia była zepsuta. Teoretycznie na upartego mógłbym wziąć jakiś lokomotiv i przygotować wiadro na rzyganie ale to chyba nie o to w tym chodzi ;) To nie Ayahuasca aby się tak poświęcać... :D :teehee:

Odnośnik do komentarza

w obu tych grach jest lokomocja (twoja postać porusza się gdy ty faktycznie stoisz w miejscu). Spróbuj sciagnać demo czegoś gdzie to ty odpowiadasz za cały ruch, np superhot? Jest w ktorymś demo discu na psn. Moja żona gra w beat saber już od pół roku ponad. Wymiata lepiej ode mnie, ale powolny ruch nawet taki jak w blood and truth przyprawia ją o zawroty głowy. Ja nie miałem problemu z takim poruszaniem, tylko lekkie uczucie jak coś dynamiczniejszego się działo, ale Ace combat wytrzymywałem maks 3 minuty lotu i karuzela na parę godzin. Teraz daję powoli radę AC pograć, ale małymi sesjami, ze 20 min. Kwestia grania w VR w tytuły które dobrze znosisz i malutkimi seriami w gry "mdlące" i po czasie mózg się uczy.

 

Ustaw też dobrze IDP w opcjach VR. Poszukaj sobie co i jak. Niektórym też pomaga lekki wiaterek wiejący na twarz np z wiatraka. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Elitesse napisał:

Pościągałem jeszcze trochę wersji demonstracyjnych w tym RE VII i Blood & Truth. Po chwili od razu mdłości i zawroty głowy.

panie, nie graj po 10 minut w każdą grę po trochu. Ja jak tak testuje demka, to na drugi dzień mnie łeb boli.

Obczaj może takiego Wipeouta, to gra gdzie siedzisz w rakiecie, więc nie oszukujesz aż tak mózgu, jak grając np. w Dooma, gdzie chodzisz skokowo, a tak naprawdę siedzisz na kanapie.

A jak nie spodoba się w VR, to Wipeouta i tak polecam, za świetną grafę i muzę :) no i szybkie wyścigi.

Odnośnik do komentarza

U mnie już jest źle ;) Nawet jak próbowałem te proste gierki z AstroBota przechodzić to robiło się słabo. Na następny dzień spróbowałem na świeżo demo RE VII i było podobnie. W moim przypadku nie chodziło o to, że chciałem sprawdzić demo w 10 minut i zaraz sprawdzić następne - u mnie po jakimś czasie robiło się tak źle, że ściągałem VR z głowy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...