Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wyciągam obecnie za każdym razem kamerę gdy biorę gogle - BTW trzymam ją właśnie na półce pod golami. Mam telewizor w rogu pokoju więc na tv nie ma sensu. Pod tv też średnio bo roczny syn miałby czym się bawić. Generalnie siedzę jakieś 2 m przed kamerą - umiejscowienie tv nie ma znaczenia wobec kamery przecież ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2019 o 13:36, balon napisał:

Ktoś przeszedł tego Ghost Gianta? Fajne to? Mam to liście. Kurde brakuje mi więcej gierek typu Astro bot czy Moss, czyli platformówka/gierka AA w 3 osobie, ze sterowaniem padem. Coś jeszcze polecicie w tej konwencji?

 

Mam jeszcze na hdd nie ograne Lost Bear ale widzę, że to dośc prosta platformówka 2d, ale w fajnej oprawie.

 

Sprawdź sobie "Trover Saves the Universe"

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.09.2019 o 14:04, grzybiarz napisał:

Czekaj na Black Friday, ja wyrwałem google V2 taniej, niż dziś kosztują. I to zamówienie z Polski.

Czy czekać na PS5, czy już teraz zanurzyć się w lepszą wersję Pro?

To zależy ile zarabiasz i czy Ci nie żal będąc stratnym te kilka stówek. A czy jest taka różnica i warto dopłacać, to nie wiem, bo od razu siedzę na Prosiaku.

Horizona wyrwiesz za 5 dyszek, ale to sandbox - mnie wynudził

RDR 2 - niby super, ale przytłacza swoim ogromem, ciągle jestem w drugim rozdziale, od chyba pół roku.

Detroit - mocna przygoda, najlepiej się wkręciłem właśnie w to, ale zależy co kto lubi.

 

Ja na Twoim miejscu, pozbyłbym się starej konsoli, brał teraz nowy TV i PS4 Pro. 


Witam ponownie po 2 miesiącach :)

Wielkimi krokami zbliża się „Black Friday” (a właściwie to już trwa ;)) więc chciałbym się dowiedzieć czy ktoś planuje/szykuje się do zakupu VR?
Orientujecie się, gdzie najlepiej wyhaczyć dobrą promocję?

Widzialem na Allegro zestaw z Pro, VR, VR Worlds, kamerka i 2 movami za około 3300 złotych.

Czy te movy rzeczywiście się przydają w grach? 
Posiadam już No Man’s Sky i to w głównej mierze ta gra mnie ciągnie w kierunku VR.

Zastanawiam się tez nad zestawem PS Pro + Death Stranding ale nie wiem czy mi ta gra podejdzie.

Za duży wybór jest ;)
 

Odnośnik do komentarza

Bez Move'ów nie ograsz paru kosiorów (SuperHot, Beat Saber, Blood & Truth i wielu innych; nawet nadchodzący Iron Man chyba będzie wymagał), więc według mnie są bardzo istotne i mogą być deal breakerami w kwestii czy się do VR przekonasz. Nie bez przyczyny wszystkie headsety VR na rynku mają coś w rodzaju pałek do śledzenia każdej dłoni z osobna, zamiast joypadów.

Odnośnik do komentarza

Można bez pałek ale kilka hitów ominie Cię. Movy z PS3 pasują, nie trzeba przepłacać za te z PS4. Najlepiej jak masz od kogo pożyczyć. U mnie tak było.

Bez pałek to pograsz w najlepszą grę AstroBot (totalny hit) i może WipeOuta i Twoje NMS i bardzo dobre Statik.

Ale SuperHot z Movami to też hicior na miarę AB.

B&T jest warte wypróbowania ale ja pp London Heist liczyłem jednak na coś więcej. 

No i mnie jeszcze czeka niesamowite Beat Saber a tego bez Movów ani rusz.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.11.2019 o 23:56, pietrex napisał:


Witam ponownie po 2 miesiącach :)

Wielkimi krokami zbliża się „Black Friday” (a właściwie to już trwa ;)) więc chciałbym się dowiedzieć czy ktoś planuje/szykuje się do zakupu VR?
Orientujecie się, gdzie najlepiej wyhaczyć dobrą promocję?

Widzialem na Allegro zestaw z Pro, VR, VR Worlds, kamerka i 2 movami za około 3300 złotych.

Czy te movy rzeczywiście się przydają w grach? 
Posiadam już No Man’s Sky i to w głównej mierze ta gra mnie ciągnie w kierunku VR.

Zastanawiam się tez nad zestawem PS Pro + Death Stranding ale nie wiem czy mi ta gra podejdzie.

Za duży wybór jest ;)
 

Szukałeś promki:

999 lub 899 zł:

https://www.pepper.pl/promocje/playstation-vr-playstation-camera-v2-5-gier-cyfrowe-208741

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, pietrex napisał:

Dzięki za info :)

Orientujecie się może czy te zestawy promocyjne posiadają ulepszone VR?

Na żadnej stronie nie ma informacji, tylko na niektórych aukcjach Allegro piszą VR2.

Te zestawy z 3-5 grami na pewno. Z samum VR Worlds były oba. Jak w ub. roku kupiłem taki zestaw i mam V2.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mozi napisał:

Astrobot koniecznie. Ew sprawdź demo Beat saber ale tylko jak masz movey

Nie ma dema Beat Saber.

Bez Movów - RE7, AstroBot, Statik (jest demko), WipEout (tylko jako wrażenia - tak jak pokazówka z rekinem z VR Worlds), Ace Combat 7 (właśnie gram na goglach i jest miazga), Thumper też jest spoko (jest demko).

Z Movami - Superhot VR, London Heist (jak Ci siadnie to) Blood and Truth, Beat Saber (ale tego jeszcze sam nie kupiłem).

+ Farpoint ale to z Aimem.

Po pierwsze już ściągnij kompilacje demek VR ze Store. Są 3 zestawy i chyba się w sporej części powtarzają.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem Ace Combat 7 i...

O Matulko Kochana! Jaki tu jest MIÓD! Bałem się że będę rzygał, jednak już trochę w gry VRowe gram więc mój żołądek już wie o co chodzi. W tym trybie gra zyskuje ocenę 10/10, a nawet więcej!
Miazga konkretna - przydałaby się jeszcze przepustnica i wolant to byłaby totalna wczuwa. Jednak mimo to siedzi się w środku F18 czy F16 i jest się w środku powietrznej walki niczym Tom Maverick Cruuse w TopGun. Ściganie przeciwników, unikanie rakiet, rozglądanie się w 360 stopniach za innymi samolotamo to jest bajka. Wskaźniki, namierzanie, radar, wszystko trzeba kontrolować - nie jest to jak na tv ciągle w tym samym miejscu. Mega żałuję że są TYLKO 3 misje VR (podobno - na razie przeszedłem 1). Ktoś wie czy w jakimś DLC są dodatkowe? 
Moje PSVR znowu jest najlepszym sprzętem pod słońcem. Zachwycony jestem jak przy najlepszych moich dotychczasowych grach VR - Superhot czy AstroBot + pierwsze doswiadczenia niczym z WipEouta czy London Heist. Mega! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...