Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem ostatnio psvr (szukałem taniego sposobu by sprawdzić czy te VR jest dla mnie). Cale szczęscie brat miał juz sporą biblioteke gier, chociaż ja i tan jabardziej napaliłem się na beat saber i box VR. I wracając do tego drugiego, niby fajne ale wydawało mi się, że może się szybko znudzić a fajnie jakby zwiększyć troche poziom trudności nie tylko wydłużając czas samych treningów. I takim sposobem trafiłem na "gumy do walki z cieniem".

 

Wygląda to tak:

 

P2 Dbx Striker Guma do walki z cieniem

 

i dopiero teraz czuje moc!. Bardzo polecam tym, którzy chcą zmęczyć się jeszcze bardziej. Teraz trening 15min. to wyzwanie. Szkoda, ze z boksów został już tylko "Creed" :(

 

W planach mam kupic obciążniki na nadgarstki do Beat Sabera ;)

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, __bercik07 napisał:

Tak, box VR to zdecydowanie gra fit. 

Możesz powiedzieć coś więcej o Creedzie? Można potrenować tam czysto "na siłowni" i uderzać w worek/gruszke/manekina? 

Tak, zdecydowanie. Przeszedłem tylko jedną walkę a przed tym miałem właśnie sporo treningu z gruchą, workiem i manekinem. Grucha najciekawsza bo najwięcej uników i taki typowy trening rąk i tułowia. Fajne to było. Walka to trochę taka naparzania, przynajmniej w moim wykonaniu ;)

Odnośnik do komentarza

czytalem Twoje opinie. Jezeli chodzi o hit boxy to ja nie mam z nimi problemu (może faktycznie cos poprawili). Co to pucharów - nie jestem ich lowcą więc czy wpadają czy nie dla mnie nie ma to wiekszego znaczenia. Wiem jednak, że jako gra fit spisuje się bardzo dobrze - a z dodatkiem gum, które kupiłem to już w ogóle kosmos

Odnośnik do komentarza

I jak wrażenia z demka? U mnie tak jak się spodziewałem czyli średnio. To będzie gra na max 7. Demo mnie nie kupiło, choć na początku wyglądało na to, że latanie jako Iron Man symulowane jest całkiem realnie. Jednak już bardziej zaawansowane akrobacje nie są tak intuicyjne. W trakcie walki chciałoby się robić uniki, ale mnie to jakoś nie wychodziło. Od razu przypomniał mi się ACE Combat 7, który walkę w powietrzu GENIALNIE :banderas:Aż muszę znowu odpalić AC7. Demko IMVR mnie nie przekonało do kupna pełniaka.

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.05.2020 o 08:08, marbel007 napisał:

I jak wrażenia z demka? U mnie tak jak się spodziewałem czyli średnio. To będzie gra na max 7. Demo mnie nie kupiło, choć na początku wyglądało na to, że latanie jako Iron Man symulowane jest całkiem realnie. Jednak już bardziej zaawansowane akrobacje nie są tak intuicyjne. W trakcie walki chciałoby się robić uniki, ale mnie to jakoś nie wychodziło. Od razu przypomniał mi się ACE Combat 7, który walkę w powietrzu GENIALNIE :banderas:Aż muszę znowu odpalić AC7. Demko IMVR mnie nie przekonało do kupna pełniaka.

Słabo. Bedę wybrzydzał ale sterowanie jest słabe, grafa bardzo uboga i ogolnie nie gra się w to za fajnie. Zobaczymy jakie bedą oceny ale obstawiam jak piszesz - maks 7/10. 

Chociaż ja coś czuję że wyjdzie potworek na 4-5/10.

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, mozi napisał:

Słabo. Bedę wybrzydzał ale sterowanie jest słabe, grafa bardzo uboga i ogolnie nie gra się w to za fajnie. Zobaczymy jakie bedą oceny ale obstawiam jak piszesz - maks 7/10. 

Chociaż ja coś czuję że wyjdzie potworek na 4-5/10.

Może tak być z ale na PPE kilka wpisów było bardzo pozytywnych więc myślałem, że to ja jestem wybredny... A jestem ;) Grafa też mi nie podeszła, ale się już zastanawiałem czy to PSVR nie wyrabia? W końcu Blood and Truth też ma grafę na poziomie PS3.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2020 o 21:34, marbel007 napisał:

Może tak być z ale na PPE kilka wpisów było bardzo pozytywnych więc myślałem, że to ja jestem wybredny... A jestem ;) Grafa też mi nie podeszła, ale się już zastanawiałem czy to PSVR nie wyrabia? W końcu Blood and Truth też ma grafę na poziomie PS3.

Pewnie też nie mają takich środków jakie by chcieli. VR to wciąż mały rynek choć na playstation poszło ich najwięcej. Nikt nie utopi grubej mamony gdy na rynku jest około 4 milionów ps VR. Jeśli rynek zwiększymy do 10 milionów myślę że pojawią się duże ładne produkcję takie jak HL Alyx. 

 

Ps. Wczoraj w końcu zakupiłem mega paka za 999 zł. Trzeba ogarnąć co tu jest dobrego. 

Edytowane przez czarek250885
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.05.2020 o 21:45, czarek250885 napisał:

Ps. Wczoraj w końcu zakupiłem mega paka za 999 zł. Trzeba ogarnąć co tu jest dobrego. 

Dobry ruch. Witamy kolejnego w rodzinie. Czekam na pierwsze wrażenia, pamiętam jeszcze swoje zachwycenie. Szczególnie że masz najlepszą grę - AstroBota.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, marbel007 napisał:

Dobry ruch. Witamy kolejnego w rodzinie. Czekam na pierwsze wrażenia, pamiętam jeszcze swoje zachwycenie. Szczególnie że masz najlepszą grę - AstroBota.

Póki nie kupiłem tego zestawu nie rozumiałem słów, które przeczytałem gdzieś w komentarzach, póki nie założysz tego na twarz i nie poczujesz tego osobiście nigdy nie będziesz wiedział czym jest vr i wiecie co, zgadzam się z tym w 100%. Po odpaleniu vr world od razu zrozumiałem, że będzie to wspaniała przygoda. Już ta wejściówka była przednia, niczym w bazylice watykańskiej wybieramy sobię grę, jak mi się micha cieszyła gdy ta kula przed nami wchodzi z nami w interakcje. Żonie odpaliłem klatkę, która opuszczana jest na dno oceanu, jak mi się chciało śmiać, gdy nagle odwraca głowę od rekina i mówi, że chcę jej odgryźć nogę. Sprawdziłem wszystkie pozycję z vr world i póki co tylko ten zjazd na desce w dół ulicy powodował u mnie małe mdłości, ale do opanowania. Tak więc jestem mega zachwycony. A mam jeszcze tyle gier do sprawdzenia.

 

Edytowane przez czarek250885
Korekta
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ech, VR Worlds... Fajne na start, ale to ledwie namiastka i można to potraktować jako pokazową płytę z demami.

Przy okazji przypominam, że na Store dostępne są liczne dema, zarówno odrębne, jak i w zestawach. Pierwsze dwa długie wieczory z VR zleciały mi i znajomym na testowaniu samych dem.

Potem lepiej już poświęcić czas grom, które są tego warte i bez litości ignorować VR-crapy.

Have fun.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Kmiot napisał:

Ech, VR Worlds... Fajne na start, ale to ledwie namiastka i można to potraktować jako pokazową płytę z demami.

Przy okazji przypominam, że na Store dostępne są liczne dema, zarówno odrębne, jak i w zestawach. Pierwsze dwa długie wieczory z VR zleciały mi i znajomym na testowaniu samych dem.

Potem lepiej już poświęcić czas grom, które są tego warte i bez litości ignorować VR-crapy.

Have fun.

Domyślam się, że jest tak jak mówisz. W zestawie mam jeszcze residenta, astrobota, golfa i skyrim więc pełnoprawne pozycje. Za darmo ściągnąłem crow i playroom. A przecież swego czasu w ps+ dawali jakieś gry które wrzuciłem do biblioteki z myślą że kiedyś będę miał VR. Z tego co pamiętam było to rigs, until dawn i coś tam jeszcze. U mnie jedyny zonk że mieszkam na wsi i korzystam z radiówki 15 MB. Za chwilę to się jednak zmieni bo jak remontowali mi ulice położyli światłowód więc będzie git. 

Edytowane przez czarek250885
Korekta
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, grzybiarz napisał:

Na pewno sprawdzę, ale póki co ogarnę te gry co dostałem w paku. Mam już pobrane oprócz vr world, astrobota, golf no i crow. Poczym miejsce na dysku mi się skończyło. Resident i skyrime muszą poczekać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...