Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram sie jak pochodnia, preorder w RTV AGD czeka, zamowilem PS4 Pro, tylko gdzie gry bedzie mozna kupic od reki ?. Czy lepiej zamowic gdzies ?

 

Ciekawi mnie jak bedzie działała kierownica, jak bedzie super to tez bedzie trzeba kupic - zona mnie zabije !!

Edytowane przez kakus
Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzis kamerke do PS4. Kontrolery Move mam od czasów PS3 więc teraz tylko czekam na gogle. Nie wezme na premiere bo wole poczekac na opinie ludzi którzy pograją dłuzej niz w markecie. Za pierwszym razem jak bawiłem sie VR to tez miałem efekt WOW. Teraz zastanawia mnie jak szybko to sie moze znudzic. Driveclub VR z okularami i np. kierownica to sztos na długie tygodnie ale reszta?

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Sory za double posta ale własnie poczytałem sporo o PS VR na ich blogu i znalazlem dosyc smutne info:

 

Q: Can I use PS VR with my PC or Mac?
No. PS VR is designed to work with PS4.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/10/03/playstation-vr-the-ultimate-faq/

 

Badzo dużo informacji mozna tam znaleźc więc polecam jezeli ktos zna angielski.

Odnośnik do komentarza

 

To bylo oczywsite! Czego sie spodziewales? Moze kiedys wyjdzie stosowna aktualizacja, ale nie oczekujmy cudow.

No spodziewalem sie ze urzadzenie bedzie wykrywane przez PC (przynamniiej na Win10) jako gogle VR. We wczesniejszych wywiadach mówili ze nie wykluczają PC jak urządzenia ktore to będzie obsługiwać.

 

Mowili ze nie wykluczaja tego w przyszlosci, teraz sie musza skupic na ps4. 

Odnośnik do komentarza

 

Tak możesz. Wszystko będzie w cinematic mode dając Ci wrażenie, że grasz na duzym "kinowym" ekranie.

Trol czy powaga?

 

No masz wyzej od yetiego obrazek wiec sobie odpowiedz sam. To co napisałem to info z oficjalnego bloga  PS EU. Ten niby kinowy ekran bedzie zawieszony w przestrzeni wiec nic do okola nie bedzie rozpraszac od patrzena na ekran. Sam pewnie oleje to w grach i ewentualnie filmy tak pooglądam (jezeli efekt będzie zadowalający).

Odnośnik do komentarza

Eee, to jest super news. Pierwsze, co zrobie to odpale takiego Bloodborne'a i sprawdze, jak to sie sprawdza w praniu. Imo powinno byc bardzo dobrze, bo skoro jednostka obliczeniowa nie jest obciazona grafika 3D to spokojnie powinna przemielic taki obraz i wyswietlic w przyzwoitej jakosci. Jestem zaintrygowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...