Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

co do Batmana VR to czytałem opinie że ludzie wychodzili z pokazu podjarani, jest tam jakaś przebieranka w jego ciuszki i testowanie jego gadżetów + jakaś opcja detective mode jak w którymś starym batmanie, podobno można poczuć się jak prawdziwy batty ;)

 

@marioo to mamy takie same odczucia, też mnie nie obchodzi czy VR się przyjmie (chociaż bardzo bym tego życzył) czy będzie chwilową modą jak move/3D - ja w to wchodzę bez gadania bo to powiew świeżości, dla mnie to jest następny poziom gamingu, coś czego nie było i tak naprawdę tu nie ma gier, to są doświadczenia :] bo chłonie się je całym ciałem, duża różnica od naciskania kilku przycisków na padzie...ciężko nawet pisać o zaletach VR bo to się wie od razu po przetestowaniu...jesteś w środku gry po prostu

 

szkoda tylko że duże studia olały temat na wejściu obawiając się o sprzedaż (EA, Ubi) i ew. czekają aż Sony rozrusza temat, brakuje jednego dużego tytułu który by ściągnął klienta, mimo to mam długą listę gier w które chciałbym sprawdzić

 

Robinson

VR Worlds

Driveclub VR

Paranormal Activity VR

Here They Lie

Resident Evil 7 VR

Rigs

Until Dawn RoB

Battlezone

Eve Valkyrie

Rez

Farpoint

 

prawdę mówiąc zagrałbym we wszystko :] szukam wrażeń po prostu :]

Odnośnik do komentarza

Pytanie do tych co kupują vr a nie maja kamerki. Czekacie na ta nowsza (pewnie drozsza) czy bierzecie pierwszy model?

Byłem na tym pokazie ale nawet nie zwróciłem uwagi czy mieli juz ta nowsza.

Zabrałem swego czasu kobitke i pojechałem tak sobie zobaczyc, na nic się nie nastawiajac. Wolne było stanowisko z battlezone, ja grałem a zonka siadla obok na stolku. Skończyłem sesję, no i co fajne ale pupy nie urwalo, patrzę a jej obok nie ma i w duszy myślę no nawet dziesięciu minut nie wytrzyma :-) Okazało się jednak że gościu z obsługi zabrał ja na stanowisko obok i "testowala" demko z rekinem. Po pokazie stwierdzila ze to super i musimy kupic, także pierwszy raz jest sytuacja odwrotna ze to nie ja chcę nowy sprzet do grania ha ha

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co do Batmana VR to czytałem opinie że ludzie wychodzili z pokazu podjarani, jest tam jakaś przebieranka w jego ciuszki i testowanie jego gadżetów + jakaś opcja detective mode jak w którymś starym batmanie, podobno można poczuć się jak prawdziwy batty ;)

 

@marioo to mamy takie same odczucia, też mnie nie obchodzi czy VR się przyjmie (chociaż bardzo bym tego życzył) czy będzie chwilową modą jak move/3D - ja w to wchodzę bez gadania bo to powiew świeżości, dla mnie to jest następny poziom gamingu, coś czego nie było i tak naprawdę tu nie ma gier, to są doświadczenia :] bo chłonie się je całym ciałem, duża różnica od naciskania kilku przycisków na padzie...ciężko nawet pisać o zaletach VR bo to się wie od razu po przetestowaniu...jesteś w środku gry po prostu

 

szkoda tylko że duże studia olały temat na wejściu obawiając się o sprzedaż (EA, Ubi) i ew. czekają aż Sony rozrusza temat, brakuje jednego dużego tytułu który by ściągnął klienta, mimo to mam długą listę gier w które chciałbym sprawdzić

 

Robinson

VR Worlds

Driveclub VR

Paranormal Activity VR

Here They Lie

Resident Evil 7 VR

Rigs

Until Dawn RoB

Battlezone

Eve Valkyrie

Rez

Farpoint

 

prawdę mówiąc zagrałbym we wszystko :] szukam wrażeń po prostu :]

 

W tym rzecz że poza pierdołami i demami pokazującymi możliwości jest kilka pełnoprawnych fgier w tym wyścigi i horror znanej serii więc jest czym ściągnąć potencjalnych nabywców. Jeśli to sie sprzeda to pociągnie to twórców do tworzenia kolejnych, rozbudowanych tytułów w określonych gatunkach. Nie ma co płakać:)

Odnośnik do komentarza

 

Był dostepny na roznych targach, wiec nie wiem czy taka wielka tajemnice robia.

Można gdzieś jakieś video z tego zobaczyć?

Sam zastanawiam się, czy to dobre będzie.

 

Tu jest trochę gameplayu.

 

Jeżeli dobrze pamiętam, to ten Batman ma kosztować nie wiecej jak 100zł.

Odnośnik do komentarza

Grałem w Batmana na gamescomie. Do wyboru były dwa demka, ale trzeba było grać w to z Batmanem. Najpierw gracz musiał odebrać telefon, wziąć klucz od Alfreda, otworzyć fortepian, a następnie na nim zagrać. Później zjeżdżało się windą, zakładało maskę, rękawice itp., a potem był tutorial do kilku gadżetów. Później kolejny zjazd windą, w trakcie którego można było opcjonalnie używać gadżetów (rzut batarangiem w nietoperze, strzelenie do tarczy). Później ukazywał się jakiś panel komputerowy, na którym leżały strzykawki i jakaś karta. Chciałem to podnieść, ale w tym momencie demo się zakończyło. 5-10 minut gameplayu, a stałem w kolejce dosłownie 4h ;). Sama rozgrywka dość przyjemna, ale dla mnie trochę za mało interaktywna - chciałem np. zdjąć okulary Alfredowi ;).

Edytowane przez Di
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rez zapowiada się na GOTY Vr-u.

Cytat z eurogamer:

 

Sure, Rez Infinite is, when viewed from one angle, little more than a repeat of the same game, re-forged in 4K-resolution (the game can be played, it must be noted, on a television screen; VR is optional). But view the game through the PSVR headset, particularly the new, expansive, freeform Area X, and it's nothing short of revolutionary, the kind of mind-wrecking euphoric dive through another dimension that video games, even in their earliest forms, always promised.

 

http://www.eurogamer.net/articles/2016-09-28-rez-infinite-vrs-first-and-best

 

To nie pierwszy artykuł, w którym dziennikarze są pod dużym wrażeniem Rez na psvr.

Odnośnik do komentarza

Ja na start tego nie kupię. Po pierwsze, to sam nie wiem, czy nie będzie mi niedobrze - musiałbym pierw obadać sprzęt na żywo. A po drugie to gry, wolę poczekać rok i zobaczyć, co się uzbierało. PS Move kupiłem na premierę i grałem w premierowe Start The Party i Sport Championship - gry premierowe, a nic lepszego potem nie wyszło.

Odnośnik do komentarza

A czy ktoś z Was osobiście testował Playstation VR? Bodaj w ostatni weekend można było uorganoleptycznić to ustrojstwo np w jak ja to nazywam Galerii Bandyckiej w Gdańsku. Niestety...nie miałem czasu wówczas tam podjechać :sorry: Kumpel, który był, skwitował to tylko jednym słowem: "Fajne" i nic więcej...

No właśnie...ktoś, kto podczas tej ostatniej objazdówki założył "to" na łeb mógłby się trochę bardziej wysilić?

Odnośnik do komentarza

Ja na start tego nie kupię. Po pierwsze, to sam nie wiem, czy nie będzie mi niedobrze - musiałbym pierw obadać sprzęt na żywo. A po drugie to gry, wolę poczekać rok i zobaczyć, co się uzbierało. PS Move kupiłem na premierę i grałem w premierowe Start The Party i Sport Championship - gry premierowe, a nic lepszego potem nie wyszło.

Ja jestem po długich testach i wszystko ok. Fakt nim się kupi trzeba sprawdzić. Bo jazda jest naprawdę i to bez trzymanki.

Odnośnik do komentarza

A czy ktoś z Was osobiście testował Playstation VR? Bodaj w ostatni weekend można było uorganoleptycznić to ustrojstwo np w jak ja to nazywam Galerii Bandyckiej w Gdańsku. Niestety...nie miałem czasu wówczas tam podjechać :sorry: Kumpel, który był, skwitował to tylko jednym słowem: "Fajne" i nic więcej...

No właśnie...ktoś, kto podczas tej ostatniej objazdówki założył "to" na łeb mógłby się trochę bardziej wysilić?

Jesteś zbyt leniwy żeby przejrzeć ostatnie kilka stron tego tematu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...