Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Driveclub został wreszcie oficjalnie wyceniony. Wersja z psstore 39,99€, a posiadacze przepustki sezonowej zakupionej przed 29.09.2016, muszą wyłożyć połowę tej ceny 19,99€.

Pojawiło się też info, że vr playroom pobrać będzie można dopiero, po podpięciu psvr do ps4, na szczęście to tylko 2gb danych.

Wszystkie informacje pochodzą z playstation.blogu.

Odnośnik do komentarza

Sony zapowiada także, że zestaw PS VR będzie można wykorzystać nie tylko w grach. Urządzenie zaoferuje również tryb kinowy, który oprócz oglądania filmów pozwoli na zabawę w gry nie stworzone z myślą o VR. Gogle mają działać na zasadzie drugiego ekranu podłączonego do konsoli. Okulary pozwolą również na oglądanie zdjęć i filmów kręconych przy pomocy kamer 360 stopni. Wirtualny obraz generowany przy pomocy tej kamery i gogli ma mieć rozmiar nawet 225 cali.

 

Takie U4 czy Netflix na 225 calach? Ciekawe jakie są wrażenia.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

już po teście nr 2, znowu mnie pogniotło :)mieli więcej gierek tym razem (Rigs, VR Worlds, Eve, Battlezone, Until Dawn i Robinsona

Robinson - niestety nie porwał mnie, sterowanie nie za ciekawe, trochę aimowania głową trochę prawym dtickiem, jest trochę przenoszenia złomu sprzed drogi i wspinaczki, z ciekawych rzeczy to spotkania z dinkami i widoczek na koniec dema powodujący opad szczęki...ale sama gra mocno średnia i bardzo korytarzowa, du.py nie urywa mimo bdb grafiki...bo nie o to tu chodzi

Until Dawn RoB - i tutaj już była kosa :P move w dłonie i wsiadamy do kolejki i wjeżdżamy do wariatkowa, czułem się jak w wesołym miasteczku w domu strachu ;) unikamy ruchami głową pił tarczowych, jakieś potworki i duszki skaczą na ryj...jakieś zażynane świnki w tle...mój koment był jeden "ta gra jest chora" :) dalej mamy wjazd do jakiegoś domu i tu poczułem jak będą wyglądać horrory w vr...jest tak przekonująco że nie ma się ochoty zrobić kroku do przodu no ale kolejka rusza ;) i walimy do klaunów, reload jest fajnym gestem, guny widać w grze no i trzymasz move w rzeczywistości...podjarka jest pełna ;p klaunom waliłem hedy żeby padli jak najszybciej bo są paskudni ;p po zdjęciu gogli byłem nieźle zgrzany, czyli gierka zadziałała ;) zdecydowanie większa immersja niż gry na pad, tutaj jest ten kop na który liczyłem

Kinga z PS Polska - całkiem grywalna ;) kręcili się z ekipą robili jakieś nagrywki, sympatycznie im to wyszło

generalnie dalej jestem zajarany VR ale trzeba dobierać odpowiednie gierki żeby było pierd.olnięcie, Playroomu VR nikt nie chciał testować, jak dla mnie największy potencjał jest w horrorach, tam będzie następny poziom strachu, jaram się ;p

 

PS. jeszcze jedna ciekawa sprawa, zapytałem o ps move czy będą działać te z ps3 - odp padła że pojawią się nowe wersje pod ps4/ps pro...dziwne

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Batman VR ma kosztować 20$ i ma być krótki, u nas pewnie 84zł

 

"Główna opowieść wystarcza na około 60 minut, jednak w tym czasie jest odblokowywana dodatkowa zawartość, która wydłuża zabawę o kolejne około 90 minut"

 

http://www.ppe.pl/news/46679/batman-arkham-vr-to-wyjatkowo-krotka-gra-tworcy-zdradzili-szczegoly.html

 

to powiedzmy 2-3h na zrobienie wszystkiego. Rzuca to jakieś światło na ceny i długość gier VR.

Odnośnik do komentarza

 

  • 13.10 - 100ft Robot Golf
  • 13.10 - Ace Banana
  • 13.10 - Battlezone
  • 13.10 - Batman: Arkham VR
  • 13.10 - Bound
  • 13.10 - Driveclub VR
  • 13.10 - EVE: Valkyrie
  • 13.10 - Harmonix Music VR
  • 13.10 - Hatsune Miku: Project DIVA X
  • 13.10 - Headmaster
  • 13.10 - Here They Lie
  • 13.10 - Hustle Kings VR
  • 13.10 - Job Simulator
  • 13.10 - Keep Talking and Nobody Explodes
  • 13.10 - Loading Human
  • 13.10 - Sports Bar VR
  • 13.10 - Super Stardust VR
  • 13.10 - PlayStation VR Worlds
  • 13.10 - Rez Infinite
  • 13.10 - RIGS Mechanized Combat League
  • 13.10 - Rise Of The Tomb Raider
  • 13.10 - Superhypercube
  • 13.10 - The Assembly
  • 13.10 - The Playroom VR
  • 13.10 - Thumper
  • 13.10 - Tumble VR
  • 13.10 - Until Dawn: Rush of Blood
  • 13.10 - Volume: Coda
  • 13.10 - Wayward Sky
  • 13.10 - World War Toons
  • 13.10 - Waddle Home
  • 13.10 - Resident Evil 7 Kitchen demo
  • 13.10 - EVE: Gunjack
  • 28.10 - Carnival Games
  • 03.11 - Moto Racer 4
  • 08.11 - Eagle Flight
  • 29.11 - Star Trek: Bridge Crew
  • 06.12 - Werewolves Within
  • Q4 2016 - Star Wars Battlefront Rogue One: X-wing VR Mission
  • Q4 2016 - Fated: The Silent Oath
  • Q4 2016 - HoloBall
  • Q4 2016 - Pixel Ripped 1989
  • Q4 2016 - Proton Pulse
  • Q4 2016 - Psychonauts in the Rhombus of Ruin
  • Q4 2016 - Robinson: The Journey
  • Q4 2016 - Time Machine VR
  • Q4 2016 - Space Rift
  • Q4 2016 - Trackmania VR
  • Q4 2016 - How We Soar
  • Q4 2016 - Radial G
  • Q4 2016 - Tethered
  • Q4 2016 - Windlands
  • Q4 2016 - Viva Ex Vivo
  • Q4 2016 - Pixel Gear
  • Q4 2016 - The Brookhaven Experiment
  • Q4 2016 - Weeping Doll
  • Q1 2017 - Golem
  • Q1 2017 - GNOG
  • Q1 2017 - Statik
  • Q1 2017 - XING: The Land Beyond
  • Q1 2017 - Megaton Rainfall
  • Q1 2017 - Korix

Miałem czekać na RE7, ale z drugiej strony, jest kilka gier, które chętnie bym sprawdził już teraz, min. REZ, DC, Batman, Hery the lay.

Odnośnik do komentarza

Chyba we wszystkich większych internetowych serwisach o grach, pojawiły się recenzje psvr. Po przeczytaniu kilku testów mam mieszane uczucia, z jednej strony jestem napalony na Rez i dc w vr, z drugiej strony zniechęcają mnie opinie recenzentów na temat przestarzałej technologi kontrolerów ruchu i kamerki. Kamera ma zbyt mały kąt widzenia, co ogranicza nasze pole działania, a gdy obrócimy się o 180 stopni do tyłu, ruch różdżek nie zostanie wykryty gdy je zasłonimy własnym ciałem. Jest też jeszcze problem z dygoczącym odzwierciedleniem naszych np. Dłoni w grach, na video wyglada to jakby gracz miał parkinsona.

Preordera jeszcze mam, ale zaczekam jeszcze na więcej recenzji i wtedy zdecyduje czy wydać te 1700zł.

Odnośnik do komentarza

Myślę że i tak jest dobrze jak na pierwszą generacje sprzętu, jeśli chodzi o gry startowe to jest znacznie lepiej niż przy startach konsoli. Pamiętam start PS 2, gry startowe to dramat, PS 3 prócz resistansa tez szału nie było, Ps 4 średni killzone itd.A tu po testach 4 gier zdecydowałem się na zakup.Batllezone zamiata, rigs tez niczego sobie, ale najbardziej mnie kręci eve:valkirya który był  na oculusa i zebrała fantastyczne noty. Ale dla każdego co innego.

Odnośnik do komentarza

Pare Gierek na vr można dostać w dobrej cenie przed premierą.

Na przykład VR Worlds, za 24£.

Strona z linkami jest po niemiecku, a sklepy są z uk, więc proszę się nie spinać ;-)

 

 

http://www.chillmo.com/playstation-4-virtual-reality-games-guenstig-vorbestellen-z-b-super-stardust-ultra-vr-until-dawn-rush-of-blood-fuer-je-1696-eur-inkl-versand-uvm/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...