Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w Bałtyckiej. Ograłem tylko Heista bo kolejka ogromna. Ale wrażenia na duży plus. Moment kiedy podczas jazdy otworzyłem drzwi i wychyliłem łeb zrobił na mnie największe wrażenie, immersja JEST! Czuć tę prędkość i lekkie zawachanie. To prawda że rozdzielczość jest jaka jest, ale to nie przeszkadza jak już wsiąkniesz w rozgrywkę, a nawet śmiem twierdzić że w wszelakich horrorach to będzie in plus. Do czego można to porównać, chyba najbardziej kojarzy mi się z oglądaniem filmu w kinie. Poźniej zauważyłem że było też stoisko z Batmanem, ale zamuliłem. O dziwo tylko w tej grze monitor dla oglądających był wyłączony, wiec rozgrywki nie było widać. Grał ktoś?

 

Ogólnie VR na PLUS, biere na święta albo w styczniu:)

Edytowane przez .:marioo:.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

napiszcie jakie gierki były dostępne, chciałbym obadać Until Dawn, Batmana i Robinsona zanim je wszystkie kupię :]

 

@marioo dobrze piszesz, byłem ostatnio w kinie na nowym Blair Witch, film słaby ale ostatnie 20min przypomniały mi wrażenia z VR, kamera fpp z mocno obciętym fov terroryzuje mózg :c nie wyobrażam sobie grania w horrory VR ale oczywiście jestem ciekaw na maxa :]

 

 

to będzie killer na VR, na to czekam najbardziej ;)

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W Toruniu były 2 stanowiska z London heist, celowniczek w klimacie horroru (chyba Until Down, koles z obsługi nie potrafił mi podać tytułu) i Rigs. Na mnie vr nie zrobił wrażenia, miałem spore problemy z dopasowaniem gogli, obraz w rigs był bardzo rozmazany, możliwe że przez wadę wzroku +1.5 w prawym oku. Moja siostra za to grając w ten horror w pewnym momencie tak krzyknęła, że wszyscy wokół byli ciekawi co się dzieje, więc efekt jest chyba wystarczająco sugestywny ;)

Odnośnik do komentarza

no heist to jest petarda, to jest demko obowiązkowe ^_^ interesują mnie najbardziej te gdzie jest największa interakcja czyli te na move - bo wtedy jest gwałt totalny...najbardziej w VR rozwala mnie to że praktycznie w 5sekund czujesz się jak aktor w filmie, głównie dlatego że wszystko jest idealnie trackowane - to są twoje ruchy głową, to są twoje ruchy rękami...totalna synchronizacja matrixa, ​naprawdę to są czary jak mózg jest łatwo oszukiwany

 

 

tak wiem piudipaj :x

5:50 widać że im większa interakcja tym mocniejsze wrażenia :] jeśli to było w stanie go przewrócić ze strachu to wow :miner:

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

I właśnie moim zdaniem do takich gier to jest idealny sprzęt. Nie wiem, wali mnie to czy sony oleje temat tak jak z Vitą, move-em i innymi. Na dzień dzisiejszy ludziom którzy już są znudzeni tradycyjną rozgrywką VR się bardzo spodoba. To serio jest coś nowego, coś co może wypalić, ale równie dobrze skończyć jak 3D czy inne wynalazki. Czas jak zawsze pokaże, ale to co dziś zobaczyłem rozbudziło moją wyobraźnię i wyobrażam sobie właśnie takie RE7 czy P.T w pełnej wersji i widzę pełne gacie, i nowy poziom immersji w grach.

 

Shen: Robinson był, ale długo trzeba było czekać, więc olałem temat bo byłem z żoną i dwójką dzieci. Widziałem też stanowisko Batmana, ktoś tam grał, tyle tylko że ekran zewnętrzny był wyłączony. Może było to demo, po cholerę by robili dodatkowe stanowisko z grafikami i plakatami gry której nie ma?

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

Nowe nie wyszły, te z ps3 to są. Nawet zostaną na nowo wydane, specjalnie na premierę ps vr.

 

http://m.ppe.pl/news/46048/sony-przygotowalo-podwojne-playstation-move-dla-playstation-vr.html

Czyli trza będzie znów kupić to ustrojstwo:)

352 zł za dwie różdżki, no ładnie ich pogięło. Trza szukać starych edycji Ps3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...