Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

@Di: Gdzie znalazłeś info że nowa kamerka będzie dokładniejsza? Bo na PS Blogu nic o tym nie piszą.

@Mevek: Wejście na słuchawki jest umieszczone na kablu z gogli. Wyczytałem to ostatnio w teście, na portalu dobreprogramy.

 

Model 3d gogli:

https://sketchfab.com/models/2d6b24b22750448abe716cc2475755e4

 

 

Edytowane przez basbot11
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem, pograłem w eve, i efekt fajny. Nie będę powtarzał że okulary lekkie itp. Sama gra wyglądała fajnie i chodziła płynnie aczkolwiek jakość obrazu ogółem mogła by byc lepsza (ziarnistość). Aby zagrać w inne tytuły trzeba było na powrót stać w długiej kolejce więc odpuściłem. 

Z gier do wyboru byly- playroom, battlezone, ps world, rigs, eve , robinson journey i chyba until down. Cena sugerowana na premiere - 1769 zø

Odnośnik do komentarza

Ograłem Ps Vr w mediaexpert, testowałem 4 tytuły, i powiem krótko, rewelacja. Jedynie do czego można się doczepić to ostrość. Gogle lekkie, wygodne, proste w regulacji. Until dawn i london heist, pozamiatało. Rigs bardzo dynamiczny. Efektu wymiotnego nie doświadczyłem, Mózg szybko zostaje oszukany.Graficznie jest ok, ale tak się wtapiasz w grę, że nie zwracasz uwagi na grafe, tak to absorbuje.Po testach zdecydowałem się na zakup, chociaż tego nie planowałem. Ps 4 PRO dużo więcej wyciśnie z tego ustrojstwa.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Na zwykłej PS4 obraz VR jest puszczany w rozdziałce 960 x 1080 na oko, HTC Vive i Oculus mają 1080 x 1200 na oko i kosztują ponad 3k pln do tego umiarkowanie mocny komp. Na PS4 Pro rozdzielczość pewnie będzie taka jak u konkurencji [?], choć to ofc nie oznacza takiej samej jakości, ale wyeliminuje pewnie efekt widzialnych pixeli i siatki, które ponoć widać na zwykłej PS4.

 

Można dość odważnie powiedzieć już teraz, że Sony zdominuje rynek VR, świetna cena gogli na starcie i masa gier także ekskluzywnych, gdzie na pc-tach w tej chwili nawet do końca nie wiadomo jakie beda tytuły i kiedy.

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Trochę noobowskie pytanie ale grając na goglach VR mogę mieć tv wyłączony / ew włączony na inny kanał?

 

XMB też będzie w nich widać?

TV nie musi być wcale włączony, chyba że osoby postronne mają mieć podgląd jak grasz.

 

Ja do gogli biorę Rez i chyba vr worlds, bo chce tą gierkę z gangsterami wypróbować.

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza

Z tego co mówili to obsłuży każdą grę w 'cinematic mode'

 

 

 "Supported content for the Cinematic mode includes standard PS4 games and videos as well as variety of PS4 features including Share Play and Live from PlayStation. Users will also be able to enjoy 360 degrees photos and videos that are captured by devices such as omnidirectional cameras on PS VR via PS4 Media Player, which will let them feel as if they are physically inside the captured scene."

How big will the screen look? That's up to you, but Sony gives some idea. "Users can enjoy content on a virtual screen up to 225 inches (5 meters in width) at a distance of 2.5 meters," the release explains. "The size of the screen will feel different depending on individual users."

Odnośnik do komentarza

 

 

Na zwykłej PS4 obraz VR jest puszczany w rozdziałce 960 x 1080 na oko, HTC Vive i Oculus mają 1080 x 1200 na oko i kosztują ponad 3k pln do tego umiarkowanie mocny komp. Na PS4 Pro rozdzielczość pewnie będzie taka jak u konkurencji [?], choć to ofc nie oznacza takiej samej jakości, ale wyeliminuje pewnie efekt widzialnych pixeli i siatki, które ponoć widać na zwykłej PS4.

 

Można dość odważnie powiedzieć już teraz, że Sony zdominuje rynek VR, świetna cena gogli na starcie i masa gier także ekskluzywnych, gdzie na pc-tach w tej chwili nawet do końca nie wiadomo jakie beda tytuły i kiedy.

Nie ma szans na wyższą rozdzielczość na ps vr na ps pro.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...