Skocz do zawartości

PlayStation VR - komentarze i inne rozmowy


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno obadam w Łodzi i zdam relację, jestem ciekaw na maxa poziomu immersji no i czy rozdziałka jest wystarczająca..miałem już kontakt z VR na Oculusie i zrobił na mnie potężne wrażenie mimo że było niezłe ziarno (Dying Light na Oculus pokaz Techlandu) i grało się na padzie to jednak czułem że siędzę w środku gry, pamiętam do tej pory, że rozglądanie się 1:1 i możliwość pójścia wszędzie tam gdzie sięga wzrok rozwalało system...jedyne co "wyciągało" z gry to to że masz jednak w ręce pada gdy reszta jest w środku...jak dostanę mocniejsze wrażenia to kupuję

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

PSVR przetestowane, jestem zjedzony...jprdl jakie-to-jest-dobre...

 

to z oculusa co patrzylem u techlandu dying light...na padzie to bylo zero, NIC

 

no ale po kolei :

wchodze do tego mediaexpert widze ze juz helmy na glowach ludki testuja zrobili stoisko pod to n shiet, masz podglad tego co tam grajo na helmach w takim zamknietym standzie z monitorkami, byly 2 giereczki rigs i vr worlds z tym heistem co sie strzela

czekam na heista bo ten rigs to na padzie i widze ze ludzie sobie nie radza z controlsami tam, a vr worlds to zestaw kilku giereczek immersywnych taki na jeden strzal no ale je.bnie czy nie je.bnie?

siadam, typ z ps staff jak to dumnie brzmi pyta sie sie czy mialem do czynienia z vr, im liek tak gralem w ziarno na oculusie ale chcialbym cos lepszego, jest taki fajny suwaczek ze ci ustawia te gogle w srodku bardziej do buzi albo mniej, kalibracja pyska taka, shiet jest ultra wygodny przy tym pudle oculusowym, zapomnialem po 5sek ze cos mam na glowie...no wlasnie, zapodal mi tego london heista

KÓRWA rozje.balo mnie w liek 4sek...w rece dali mi kontrolery move x2 no i to sa twoje rece generalnie...no i zaczyna sie gierka jestes w samochodzie...patrze na rece widac je zrobilem taki ruch naturalny że chce zobaczyc te rece...i ten sync z rzeczywistoscia tak rozpier.dala glowe ze glowa mala, wierzysz w sekunde we wszystko co jest przed toba...to jest kórwa matrix piehdolony

przy oculusie tak nie mialem a tutaj od 1sekundy jestem PRZEKONANY ze siedze w PIEHDOLONYM SAMOCHODZIE, 100% pewnosci...i teraz jeszcze myk ze mozesz sobie dotykac wszystko w tym aucie, zmienic stacje radiowa, ponaciskac jakies przyciski, wziac cole z brzegu, otworzyc jakas polke tam sa pozniej magi do uzi...wzialem cole i wyje.balem ja za okno...TO BYLO TAK KU.RWA PRO niby maly detal ale ROZJE.BAL MI GLOWE DOSZCZETNIE DO-SZCZE-TNIE....ja sie kyrwa smialem przez cale demo bo (pipi) to bylo tak dobre ze az smieszne...jak patrzylem na swoje rece w grze to SZOK irl po prostu byl...ja tam bylem w srodku po same jaja

mysle ze przez to ze masz total immersje leb w srodku rece z ps move w srodku, siedzisz w grze, siedzisz irl...po same jaja immersywnie...no i co tam dalej kolejny ROZPIER.DOLIX

ktos sie odzywa do ciebie z boku...im liek wot...patrze w bok a to kierowca cnie cos tam do mnie gada ze beda klopoty...ale kyrwa szoker jak sie patrzy na typa...jestes pewny ze on siedzi obok...stopro pewnosci typ siedzi obok ciebie i nawija...no joke...za moment daje ci uzi i mowi zeby napier.dalac...strzelam przez jego okno to sie uchyla i mowi U FREAK WATCH OUT YO...no ale ja juz total gangsterka uzi wale bokiem jak gangole...wczuwka 10000000% zaczynaja podjezdzac jakies motorki samochody no to sie wali do tego standard on railk szuterek...ale wczuwka jest niewiarygodna...aha jak sie robi reload? robisz to kyrwa gestem zaje.bistym tzn bierzesz mag uzi ze schowka i wkladasz go od dolu tzn tak jakbys nabijal tego uzi takim samym ruchem jakbys to robil irl...w tym momencie byłęm już zmieciony... to wychodzi w grze tak prosto że robi sie to bezwiednie po 5sek...ROZPIER.DALA MNIE TAKIE COS W DROBNY MAK...cale demko sie smialem i napieprzalem jak dzikus...mega mega mega fun jestem kupiony jednym kyrwa demkiem

co do technicznych rzeczy to mialem ziarno najpierw ale typ mi zle skalibrowal trzeba bylo sobie suwaczkiem te gogle zblizyc/oddalic zeby znalezc sweet spot i jest si...grafa tak naprawde ma jednak male znaczenie, glowe rozwala to ze siedzisz z glowa w srodku i sie czujesz jak aktor w filmie conajmniej...

MUSICIE...MUSICIE TO SPRAWDZIC OSOBISCIE...to demko z kontrolerami zaden tam pad...ja mam mozg w proszku to jest kur.wa to na co czekalem...fresh air suko serio musialem ochlonac z 15min bo sie smialem i bylem w szoku jeszcze troche..

aha i dostalem smyczke playstation hihi, troche pochwalilem mowie ze kupuje...prosze maly upominek~~~im liek woot teraz to juz wogle mnie kupili cni~

uogólniając, ROZKU.RVIX NIEZIEMSKI, serio zdjeli mi helm to pierwsza mysl to "ŁAŁ" a druga to "gdzie ja jestem siedzialem w samochodzie"

4REALZ PSVR SIE NIE PIER.DOLI

jest moc.

 

/emocje widać po poście? nie dziwne, dawno mnie tak jakaś gierka/technologia nie podjarała \o/

Edytowane przez nero2082
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

kupować nie musicie, ale sprawdzić to obowiązkowo, może was przekręci i porobi tak jak mnie :P i koniecznie gra z move jako kontroler :>

 

jestem ciekawy innych gier, zagrałbym we wszystko jak leci gatunek obojętny a wrażenia na pewno będą spore...moze jakiś horrorek albo driveclub vr? chce zeby mnie pogniotło znowu ;)

 

bankowo zajrzę do saturna, jestem głodny wrażeń:)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

kupować nie musicie, ale sprawdzić to obowiązkowo, może was przekręci i porobi tak jak mnie :P i koniecznie gra z move jako kontroler :>

 

jestem ciekawy innych gier, zagrałbym we wszystko jak leci gatunek obojętny a wrażenia na pewno będą spore...moze jakiś horrorek albo driveclub vr? chce zeby mnie pogniotło znowu ;)

 

bankowo zajrzę do saturna, jestem głodny wrażeń :)

ile w kolejce czekales na swoja kolej? i ile czasu jedna osoba mogla grac?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...