Skocz do zawartości

The Last Of Us Remastered Edition


KOŁD

Rekomendowane odpowiedzi

nobody:

BIO:Inf. był ostatnią grą, którą skończyłem na poprzedniej generacji i bardzo mi się podobał jako całość. Nie wiem co to za wytykanie Columbi? Granie w Killzone też nie zaburza mi odbioru artystycznego gier z wyższej półki, więc też nie wiem o co kaman? Teraz czekam na coś tej klasy (jak B:Inf) na PS4 i pewnie jeszcze długo poczekam. Dlatego cieszę, że TLOU wychodzi remasterd i zagram na pewno, ale wypowiem się jak skończę, bo nie znam tego tytułu i unikam spojlerów jak zawsze :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Ja tez bardzo lubię lubię Bioshock Infinite, ale poza ciekawie (choć dość powierzchownie ukazaną przemianą społ. ekonom. przełomu XIX), słuszną krytyką religii i MEGA designem lokacji i przeciwników to pretensjonalnie przeintelektualizowana wydmuszka. Subiektywnie to moja gra na 10- i godne 5 miejsce pośród mego prywatnego Top 10 ps3. Obiektywnie produkt głęboki jedynie z zewnątrz. Na max 8. I... tyle.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LoU jest grą która nie musi się bronić przed żadną krytyką. Skoro wychodzi w wersji Remastered to znaczy że wybija się ponad obowiązujący nurt którym płyną sobie takie growe ekskrementy jak GTA5, Bioshock. Call od Duty czy Killzony i MGS's które tutaj wymieniacie jako gry wybitne. Zwyczajne nudne odgrzane kotlety. Nic więcej. Nic w nich nie ma rewolucyjnego, płytka fabułą, powtarzanie od lat schematu bo się na to sami gracze zgadzają. Wydanie gry Remastered jak to było w przypadku TR i teraz LoU jest przejawem szacunku wobec nowej generacji, skoro branża doceniła i tak wysoko oceniła te gry to nic nie stoi na przeszkodzie aby wydać je w wersjach na obecną generacje. 

  • Plusik 1
  • Minusik 13
Odnośnik do komentarza

No to pojechałeś...

1. wrzucając do 1 wora Bio i COD - WTF?

2. sprzedaż gry remasterd dobrze ocenionej na pastgenie nie jest przejawem szacunku dla graczy, tylko dobrze przemyślanym posunięciem biznesowym, na którym niektóry skorzystają (co nie grali np. ja) a inni będą marudzić, że to "nie nowa część, nie nowe IP". Jedno jest pewne - wydawca zarobi małym nakładem sił, a ci co chcą zapłacą i zagrają i będą mieli radochę. Ale nazywanie tego szacunkiem jest przejawem naiwnego ignorowania głównych założeń rządzących branżą od lat.. Mówiąc wprost - kasa musi się zgadzać  :sorcerer:

 

Edit: Dodam jeszcze, żeby była jasność - ja do wyżej wymienionego procederu nic nie mam, dopóki jako klient/gracz nic nie tracę. Kto chce to kupuje i się bawi, kto nie to nie. Póki co mam do ogrania TR i TLOU (jak wyjdzie), bo w żadną nie grałem i mając tylko PS4 obecnie - dla mnie to na + że wychodzą.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

No to pojechałeś...

2. sprzedaż gry remasterd dobrze ocenionej na pastgenie nie jest przejawem szacunku dla graczy, tylko dobrze przemyślanym posunięciem biznesowym, na którym niektóry skorzystają (co nie grali np. ja) a inni będą marudzić, że to "nie nowa część, nie nowe IP". Jedno jest pewne - wydawca zarobi małym nakładem sił, a ci co chcą zapłacą i zagrają i będą mieli radochę. Ale nazywanie tego szacunkiem jest przejawem naiwnego ignorowania głównych założeń rządzących branżą od lat.. Mówiąc wprost - kasa musi się zgadzać  :sorcerer:

 

Dokladnie tak. Dodam tylko, ze nie mam nic przeciwko wydawaniu remasterow. Zmienia sie baza graczy, bo duzo ludzi z przeskoczylo z X360 na PS4 wiec rynek jest. Dodatkowo nie mam nic przeciwko bo przychody ze sprzedazy remasterki zostana po czesci przynajmniej uzyte do produkcji kolejnej swietnej gry od ND. Byc moze sequelu, moze nowego IP. Nie ma znaczenia. Dlatego nie przeszkadzaja reedycje takich gier jak Halo czy TLoU, bo pomimo ze dochod trafia do publishera to potem ten dochod rowniez finansuje deweloping nowej produkcji. Biznes sie kreci.  Dodatkowo pisalem juz nie raz, ze taka sytuacja nie jest niczym nowym. Po premierze Xboksa 360 EA wydalo lepsza wersje Burnoute Revenge... nikomu nic zlego w zwiazku z tym sie nie stalo. Nie ma co toczyc piany... dla jednych jest to szansa ogrania gry w ktora wczesniej nie mieli szansy zagrac (np Greg w Tomb Raider), dla biznesu to zrodlo dodatkowego finansowania. Szafa gra. A jak dla kogos zarowno TR i TLoU to gry na jeden raz to ich po prostu nie kupi. 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Najnowszy numer magazynu EDGE zawiera wiele ciekawych informacji na temat nadchodzącego The Last of Us Remastered (PS4). Dyrektor kreatywny Naughty Dog - Neil Druckmann na łamach pisma podzielił się z czytelniami kilkoma szczegółami dotyczącymi tej wersji gry.

Wersja na konsolę PlayStation 4 będzie miała zaimplementowany zupełnie nowy model oświetlenia, który robi znaczącą różnicę w porównaniu do tego, z czym mieliśmy do czynienia na PlayStation 3. Wysokiej rozdzielczości modele, które zostały użyte idą w parze z tym, co mogliśmy zaobserwować na przerywnikach filmowych w podstawowej wersji produkcji. W The Last of Us Remastered (PS4) scenki będą natomiast chodziły w pełnym 1080p i 60 klatkach na sekundę. Zostały też re-renderowane zupełnie od podstaw.

http://www.pssite.com/news-32918-kilka_szczegolow_dotyczacych_the_last_of_us_remastered.html

Odnośnik do komentarza

Obiecujaco to brzmi. Pamietam, ze podczas intra corka glownego bohatera, w pewnym momencie stanela w pokoju. Czekam chwile, i nic. Co jest? Poruszam galka, i moja postac porusza sie.. . wow!- pomyslalem- niezla grafa! Robi wrazenie! :) Jesli chlopaki utrzymaja w wersji na PS4, taki poziom (co wydaje sie byc banalnie proste), to z czystym sumieniem stwierdzam, ze w czerwcu zawita pod strzechy PS4, pierwszy next-gen'owy tytul

 

Ps. Ogralem prawie wszystkie "grube" szpile na PS4, i "(pipi)nieciaa" nie ma. Lepsze tekstury, oswietlenie i rozdzialka. To, jaka narazie, jest roznica pomiedzy stara i nowa generacje.  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gdzie mozna dorwac preordera w najlepszej cenie? Premiera w serpniu?

 

Gra wskoczy na półki 20 czerwca w cenie 189 zł, więc myślę że gdziekolwiek nie pójdziesz cena będzie taka sama nawet na psn. No chyba że przedsiębiorczy Janusze postanowią przy-cebulić i zedrzeć kilka warstw z klienta. Wówczas nie pozostaje nic innego jak kupić przez psn.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Strzelam, że gra dostanie swoje 3 minuty na konferencji Sony i oczywiście ostateczną datę premiery. Optymistyczny wariant to ostatni dzień czerwca, najbardziej realny imo - przełom lipca i sierpnia.

Odnośnik do komentarza

Prosze bardzo, co za kretyn kasuje posty. Oba źródła potwierdzają datę 20 czerwca.

 

http://www.kpopstarz.com/articles/88174/20140415/the-last-of-us-remastered-ps4-release-date-june-20.htm

 

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23585

 

Gra w cenie 189 zł pojawi się na psn, jak już pisałem wcześniej nie można być tej ceny pewnym w kwestii pudełek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...