Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ps4 kupione na premierę 1216a. Od jakiegoś czasu konsola chodzi bardzo głośno naprawdę głośno. Tu moje pytanie czy warto ja rozkręcić wyczyścić Ew zmienić chłodzenie czy może lepiej kupić fata tego nowszego lub slim ? Głośność prascy mnie już mega denerwuje!

Rozkrecasz czyscisz i wymieniasz paste/thermopady.

Poziom trudnosci 5/10 

Odnośnik do komentarza

 

Mam ps4 kupione na premierę 1216a. Od jakiegoś czasu konsola chodzi bardzo głośno naprawdę głośno. Tu moje pytanie czy warto ja rozkręcić wyczyścić Ew zmienić chłodzenie czy może lepiej kupić fata tego nowszego lub slim ? Głośność prascy mnie już mega denerwuje!

Rozkrecasz czyscisz i wymieniasz paste/thermopady.

Poziom trudnosci 5/10

Skuteczność takiego zabiegu 2/10. Szkoda czasu i zachodu.

Odnośnik do komentarza

 

 

Mam ps4 kupione na premierę 1216a. Od jakiegoś czasu konsola chodzi bardzo głośno naprawdę głośno. Tu moje pytanie czy warto ja rozkręcić wyczyścić Ew zmienić chłodzenie czy może lepiej kupić fata tego nowszego lub slim ? Głośność prascy mnie już mega denerwuje!

Rozkrecasz czyscisz i wymieniasz paste/thermopady.

Poziom trudnosci 5/10

Skuteczność takiego zabiegu 2/10. Szkoda czasu i zachodu.

 

Zartujesz?

 

W moim przypadku roznica jest nawet nie kolosalna..jest wrecz PIER.DOLNA.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pomału będę chyba wchodził całkowicie w dystrybucje cyfrową, i się zastanawiam nad jedną opcja. Czy istnieje jakiś zapis, lub informacja, że po jakimś czasie gra może wylecieć z dystrybucji cyfrowej i nie będzie jej można będzie pobrać? </p>

<p> </p>

<p>

Fakt, że pudełka szybciej tanieją (daleko nie szukać black ops 3 w pudełku można kupić za 5 dych , a cyfra ponad 250), ale kolekcjonerem nie jestem pudełek, a w dzisiejszych czasach, płyta jest praktycznie używana do weryfikacji, patrząc ile patche zajmują

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie miałem dwa niemile incydenty z cyfrówkami:

- Podróż - kupiłem jeszcze jako Journey, wiec kiedy chciałem ponownie pobrać, nie było. Nie pomogli na infolinii gdzie tłumaczyłem im, że mam trofea od premiery. Ostatecznie kupiłem pudełko (a po roku wersje na ps4 w cyfrze).

- Blur - gra całkowicie wyleciała z cyfry, bo skończyła sie licencja na auta. W odnowionych GTA znikają stare utwory, a tu po prostu zniknęła cała gra i psn jak i ze steam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ci co nie maja beda mowic ze to niewypal i odpusc, ci co maja i graja beda zachencac :)

wychodza caly czas gierki czy tez tak zwane doswiadczenia vr ale duze produkcje to na palcach jednej reki mozna policzyc. ogolnie ja to traktuje jako dodatek, zakladam helm, postrzelam, pojezdze wirtualnie albo ze znajomymi pogramy w party game (headmaster rzadzi!) i tak to chyba powinno byc traktowane na czas terazniejszy.

na poczatku to na pewno masz sporo do ogranaia czy tez do spawdzenia, gierki, dema wszelakie, filmiki 360, jest co robic, potem wiadomo w miare uplywu czasu ilosc maleje.

jak nie kupisz to chociaz spawdz w sklepie bo wrazenie jest niesamowite  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Ostatnio mam problem z Save w chmurze, konsola zawsze w trybie czuwania, wszystko ustawione tak, aby w spoczynku save wysyalal do chmurki, a ostatnio po full formacie konsoli, kilka Save, nie było w ogole zapisanych w chmurze, i cały postęp w owych grach poszedł się (pipi)ić. Ktoś, coś miał podobnego?

Edytowane przez czeskimaster
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam pytanie mógłby ktoś mi wytłumaczyć jak działa opcja auto-upload zapisanych stanów gry do chmury ? Czy konsola wysyła save do chmury w momencie wyłączenia gry? Bo tak to mniej więcej wyglada u konkurencji, a tutaj chyba nie zawsze :/ konsoli nie trzymam w rest mode

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...