Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Hej,

 

posiadałem wersje Wiedźmina 3 w formie slotu (taką konsole kupiłem- ,myślałem że to jest normalna wersja :/ ), zauważyłem , że nie da ściągnąć DLC itd... Uznałem , że zakupię sobie na PSS nową , normalną wersje. I tu zrodził się problem- konsola traktuje te gry jak dwie różne aplikacje z osobnymi zapisami gier... Znacie jakiś "myk" na przeniesienie zapisanych stanów do nowszej wersji wiedźmina? Dodam, że grałem na swoim koncie w obie wersje. 

 

Jeśli gry mają inny kod CUSA to save game nie będzie pasować tak samo jak DLC, Ktoś pewnie na tej konsoli kupił wieśka 3 taniej w UK psn i teraz tam trzeba by kupić DLC, ale trzeba sprawdzić jaki jest kod. 

 

Zgraj save game na pen drive i na PC sprawdź nazwe folderu tam jest nazwa potem w google można wytropić do którego regionu należy ten kod. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kilka pytań nowego użytkownika playstation 4 :

 

rozumiem że gry i aktualizacje do nich instalują się na dysku automatycznie i nic nie muszę robić dodatkowo ? Miałem ps3 12 GB stąd to dziwne pytanie ;)

 

czy na ps4 da się oglądać filmy avi z napisami ? Na youtube gostek odpalił a mi nie wychodzi . Dziwne :)

 

przeczytałem kilka stron dalej że można wydłużyć żywotność pada wyłączając to podświetlenie i ściszając głośnik . Jaki gdzie ?

 

żeby pograć online w fifkę ( inne gry tylko offline ale fify i tak jeszcze nie mam ) muszę mieć ps plus . Czy mogę kupić zdrapkę na np dwa tygodnie i to wystarczy bo czytałem gdzie tutaj że jeszcze muszę podpiąć do tego kartę czy tam konto . Jak to wygląda ?

Odnośnik do komentarza

ad 1. tak, w opcjach oszczedzania energi mozesz ustawic podtrzymanie polaczenia z siecia, sciaganie aktualizacji i sciaganie materialu po dadaniu do kolejki ze strony www pss w stanie spoczynku

ad 2. nie wiem nie korzystalem

ad 3. przystrzymaj przycisk PS na padzie 

ad 4. nie ma zdrapek na dwa tygodnie, jest trial i mozesz go sciagnac z pss tylko raz na jednym koncie. zdrapki na 1 miesiac, 3 i 12 miesiecy nie wymagaja podawania karty platniczej

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Najnowszy Kazub czyli CUH-1216. Osobiście ją posiadam. Super cicha - wcześniej miałem białą (CUH 1116)  i był odrzutowiec :/

Teraz konsola pracuje tak jak powinna - w ogóle jej nie słychać.

jak to jest z tymi wersjami ps4 ? nowe 500gb i 1tb w bundlu z gra to sa te CUH1216? a ps4 1tb ultimate player edition to jest CUH1116 ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...