Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

1. Da się wyłączyć odgłosy klawiszy systemowe jednocześnie nie pozbawiając się dźwięku wpadającej trofki? 

2. Kolor podświetlenia pada da się zmienić? Pare razy miałem pomarańczowy, ale potem znowu byl niebieski. Zmiana koloru nie mówi o stopniu naładowania bo przy padającym padzie dalej miałem niebieski kolor.

3. Jak rozumiem to nie da się  ustawićwłasnych animowanych motywów tak jak można było to robić na ps3?

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

1. Nie wiem, chyba nie, ale trzeba sprawdzić w opcjach co tam doszło.

2. Nie da się zmienić. Kolor zależy od gry, W Rocket League w zależności w której drużynie jesteśmy, a w takim Borderlands to odpowiada żywiołom broni, której aktualnie używamy.

3. Nie ma, jedynie tapetę możesz zmienić.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir
W dniu 29.11.2017 o 14:16, Square napisał:

Odtwarza, razem z napisami zewnętrznymi.

 

Sformatowałem pendrive do formatu exFat nagrałem film w formacie MKV do katalogu VIDEO i ps4 nie odtwarza. Pojawia się napis " niewłaściwy format pliku".

Można coś zaradzić ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam, od dwóch tygodni jestem posiadaczem swojej pierwszej konsoli PS4 Pro. Ostatnio pograłem w demo GR Wildlands i stwierdziliśmy z żoną że powinniśmy kupić drugą konsolę aby grać wspólnie w kooperacji. Powiedzcie mi jak to będzie wyglądało ? Czy muszę kupić 2 x GR oraz 2 x PSN czy da się to załatwić inaczej ? 

Odnośnik do komentarza

@Izrael na przyszłość poszukaj najpierw na forum czy istnieje temat do tego typu pytań ;) 

 

Odnośnie pytania, żeby grać razem na 2 różnych konsolach to musicie przede wszystkim mieć 2 osobne konta PSN. Nie da się jednocześnie grac na 1 koncie na 2 konsolach, mam nadzieję, że to dość oczywiste, podobnie jak sam nie możesz być w 2 miejscach jednocześnie.

 

Co do gry, no to tak, nie chcę skłamać, ale wydaje mi się, że jak jednym z Waszych kont będzie cyfrowa wersja dajmy na to wspomnianego GR Wildlands, to po podpięciu konta na którym gra jest na drugą konsolę, będzie można odpalać ją na 2 sprzętach jednocześnie. Z tym, że na tej drugiej konsoli żona po prostu odpali grę na swoim koncie (gry na konsoli są współdzielone dla wsyzstkich kont istniejących na tej konsoli). W przypadku fizycznej gierki, no to trzeba już kupić po jednej kopii na każdą konsolę. Być może z tą cyfrą się mylę, dlatego prośba o kogoś o zweryfikowanie moich wypocin :D 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Izrael napisał:

Witam, od dwóch tygodni jestem posiadaczem swojej pierwszej konsoli PS4 Pro. Ostatnio pograłem w demo GR Wildlands i stwierdziliśmy z żoną że powinniśmy kupić drugą konsolę aby grać wspólnie w kooperacji. Powiedzcie mi jak to będzie wyglądało ? Czy muszę kupić 2 x GR oraz 2 x PSN czy da się to załatwić inaczej ? 

Zonie zalozyc konto na jej konsoli. Na jej konsoli dodajesz swoj profil (ten jaki masz obecnie na konsoli) i ustawiasz go jako podstawowy. Na swojej konsoli, zony profil dajesz jako podstawowy. Dzieki tej opcji jesli zakupisz cyfrowe wersje gry bedziesz mogl ja odpalic i grac jednoczesnie na obu konsolach. Plus rowniez da sie dzieli jak gry wiec zona nei bedzie musiala posiadac plusa. Mam nadzieje ze jasno napisalem

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...