Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Hejka Panowie. Mam problem, który myślałem nie powinien mieć miejsca. Otóż mam dwie konsole ps4, na obu moje konto jest kontem głównym a mimo to inni użytkownicy na konsoli nie mogą zagrać "moje" gry. Obie konsole używałem, nie było problemów, nie mam innych konsol na sonowskim koncie prócz jeszcze jednej ps3 i vity. I co ciekawe, ja oczywiscie na moim koncie mogę grać we wszystko a na innych kontach kłódka.

Odnośnik do komentarza

Hejka Panowie. Mam problem, który myślałem nie powinien mieć miejsca. Otóż mam dwie konsole ps4, na obu moje konto jest kontem głównym a mimo to inni użytkownicy na konsoli nie mogą zagrać "moje" gry. Obie konsole używałem, nie było problemów, nie mam innych konsol na sonowskim koncie prócz jeszcze jednej ps3 i vity. I co ciekawe, ja oczywiscie na moim koncie mogę grać we wszystko a na innych kontach kłódka.

Sprzedałem szwagrowi swoje stare PS4 jako, że kupiłem PS4 Pro... ustawiłem na PS4 konto jako domowe żeby chłopak miał dostęp do gier które kupiłem plus mojego PSPlus i powiedziałem mu, żeby założył swoje własne konto i na nim grał bo i tak dostęp do gier i PSPlus będzie miał przez moje konto. On mi mówi, że nie działa. Powinno działać.

 
Zrób, jak pan Zeratul. 
Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Ej właśnie mam indentyczną sytuację, ja kupiłem pro, szwagrowi dałem moją starą. I na obu moje konto jest główne. On ma swoje konto jako nie-podstawowe i... nic nie działa, wszędzie kłódka. 

 

Te konsole muszą być obie zarejestrowane na tym głównym sonowskim koncie, prawda? Tam to już wogóle cyrk, wpisuje nr seryjny a w serwisie wyskakuje, że to.. biała konsola, czyli jakby kwalifikowało inny model

 

Edyta2. Ok, chyba ja źle zrozumiałem zasady korzystania - wychodzi na to, że tylko jedna konsole może być "otwarta" na innych użytkowników. Jedynym rozwiązaniem jest ustawić konsolę szwagra jako podstawową, żeby on mógł korzystać z moich gier, a swoją PS4pro nie ustawiać jako podstawowej i na niej będę mógł grać tylko ja w swoje gry. Bo chyba nie da się zrobić tak by i na drugiej konsoli inni użytkownicy grali, prawda?

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Hej, kupiłem niedawno PS4 Slim. Mam duży problem ponieważ okazało się, że ta wersja konsoli nie ma wejścia optycznego i nie mogę do niej podłączyć moich głośników (Logitech Z-5500). Czy są na rynku dostępne jakieś przejściówki?

Oczywiście

 

 

Szkoda, że teraz twoje PS4 będzie wyglądało z przodu jak pecet z kablami :facepalmz: 

 

Brawo Sony

Odnośnik do komentarza

 

Hej, kupiłem niedawno PS4 Slim. Mam duży problem ponieważ okazało się, że ta wersja konsoli nie ma wejścia optycznego i nie mogę do niej podłączyć moich głośników (Logitech Z-5500). Czy są na rynku dostępne jakieś przejściówki?

Oczywiście

 

 

Szkoda, że teraz twoje PS4 będzie wyglądało z przodu jak pecet z kablami :facepalmz:

 

Brawo Sony

 

Wielkie dzięki za odpowiedź i pomoc. Totalna porażka no ale co zrobić:(

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pany, można gdzieś kupić ten Blu-Ray box niebieski dokładnie identyczny jak ten pod gry na PS4? Bo cholera, mam opakowanie z urwanym jednym ząbkiem mocującym płytę, przez co niestety się to już nie sprawdza i płytka z tego wypada. Co jest tym większym problemem dla mnie, że że trzymam gry na półce w pionie. Najlepiej jakby ktoś miał od razu namiar na sklep w Krakowie, bo podejrzewam, że mnie przesyłka wyniesie kilka razy więcej niż jedno puste opakowanie ;)

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Mam wzmacniacz STEREO na ktorym slucham muzyki no i chcialbym go podlaczyc jakos do PS4, wiadomo stereo nie ma optyka, tylko RCA.

 

I tak sobie myslalem ze pewnie bede musial kupic jakis converter, wsadzic optyka do ps4, przepuscic do convertera, druga strona puscic RCA do ampa i cos tam pewnie bedzie trzeba pogrzebac w ustawieniach konsoli, bedzie to dzialac jak nalezy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...