Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Czy żebym podglądał gameplay kolegi, to ta osoba musi coś kliknąć/wybrać, czy po prostu wchodzę na jej profil i wybieram "oglądaj gameplay"?
Chciałem dzisiaj pokazać kumplowi gameplay z Driveclub i nie wypaliło, a tak samo on próbował Battlefileda1 i zrobił SharePlay :)
Od paru dni mamy konsole i trochę rzeczy nie wiemy. Pozdro dla kumatych ;)

Odnośnik do komentarza

https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/apps---features/share-and-broadcast/request-to-watch-feature-on-playstation-4/

  • Możesz wysłać znajomemu powiadomienie „Prośba o oglądanie”, które pojawi się w jego profilu w sekcji „Teraz uruchomione”.

     

Tylko jak to zrobić, nie napisali :)

U Masorza oglądałem jego gameplay, ale też musiał coś kliknąć wcześniej.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Spokojnie wystarczy 500GB. Weź pod uwagę, że zainstalowanie gry z płyty trwa kilkanaście/dziesiąt sekund, więc nic nie stoi na przeszkodzie coś usunąć.

Uncharted z patchami do multi zajmuje ok 60GB obecnie. TLoU ok 40GB, Ratchet & Clank chyba 27GB, DriveClub ok 30GB. Ogólnie nie ma się co martwić miejscem na dysku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No zależy od samej gry. Takie U4 będzie się dłużej instalować niż Ratchet, ale całość idzie mega szybko. Tym bardziej jak nie trzeba instalować całości, żeby odpalić. W porównaniu do tego co było na PS3 to jak kilka generacji różnicy.

 

Przykładowy filmik porównujący czas instalacji na różnych dyskach, w tym chyba fabrycznym. Jak dla mnie genialna sprawa.

 

Odnośnik do komentarza

Takie szybkie pytanko - czym się różni w końcu CUH-1216a od CUH-1216B? Jest to jakaś istotna różnica, która dyskwalifikuje zakup jakiejkolwiek z nich? Na początku myślałem, że A ma 500GB, a B 1TB, ale niektóre sklepy sprzedają B z 500GB więc już się pogubiłem.

 

Druga sprawa - jeśli mam granie po optyku (dość przeciętne/słabe, ale na pewno lepsze niż pierdziawki z TV) to lepiej będzie kupić tego FATa czy zrezygnować z niego na rzecz slima? Slim ma cokolwiek co istotne lepszego/poprawionego czy dać sobie spokój i brać grubszego brata z optykiem?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Błagam, nie zaczynajcie znowu o rewizjach bo zaraz Fanek przyleci :(

 

tutaj mowa jest o oznaczeniu między innymi na pudełku:

 

RodtG9g.jpg

 

A to o czym piszesz jest na spodzie konsoli i oznacza rok i kwartał produkcji (5D, 6A etc.).

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Imprezą i komunikacją z innym graczem. Zakładam pokój podpinamy mikrofon do pada i wyskakuje nam komunikat "Błąd NAT"

Wyskakuje to samo bez względu na to kto założy pokój.

 

O Co chodzi i jak zaradzić ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...