Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie jak dam w Rest Mode to wysyła sejwy w momencie wyłączenia konsoli.

Czemu nie używasz Rest Mode? Bardzo fajna opcja, plus jeszcze wstrzymywanie gry i rozgrywkę zaczynamy w kilkanaście sekund.

  

I wszystkie łatki gier i upy systemu się pobierają.

Bo słyszałem / czytałem ze w wielu przypadkach konsola sie nie wybudza i trzeba wyciągać kabel zasilający xD w sumie Xbox one zawsze mam w stand by, moze faktycznie zrobię tak z prosiakiem tylko znając moje szczęście nigdy sie nie wybudzi xD

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pytanie

 

Brat kupił sobie ps4.

Chciałem dać mu  dane do mojego konta gdzie jest kupa gier.

 

1. Czy takie lawirowanie kontem między konsolami  to upierdlość i  można dowloną ilośc razy?

2. Czy można użytkować jedno konto na dwóch konsolach jednoczesnie  online/offline?

3. Czy można grac w te same gry równocześnie?

Odnośnik do komentarza

2. Nie można jednoczesnie używać konta na dwóch konsolach online

3. Można grać w te same gry jednocześnie, ustawiasz na konsoli brata swoje konto jako głowne (nie musisz mu dawać dostępu jesli nie chcesz wystarczy, że założysz na nie logowanie hasłem) i on logując się na twoje konto może pobrać na swoją konsole twoje gry i grać na swoim koncie, a ty w tym samym momencie możesz grać na swoim koncie też tylko pod warunkiem, że jesteś online, offline może grac tylko na konsoli która jest ustawiona jako domowa

Odnośnik do komentarza

Obie konsole pewnie będą zawsze online ( microsoft bulwers hehe), ale po co jemu  główne? żeby mógł grać w te gry nie będac zalogowany  na moje konto?

A ja jako  ze zawsze bede zalogowany u siebie to też będę mógł  grac jako to drugie konto?

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

A ja jako  ze zawsze bede zalogowany u siebie to też będę mógł  grac jako to drugie konto?

Nie rozumiem o co pytasz...

 

 

Milan - dajesz bratu dostęp do Twojego konta, ustawia sobie je jako główne robi sobie inne konto na którym może grać w Twoje gry będąc online i offline.

Ty na swoim koncie na którym kupiłeś te gry i dałeś mu tylko dostęp możesz grać w to samo i w tym samym czasie będąc tylko online.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...