Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

  • Płacisz dla kolesia,
  • on wysyła tobie mailem adres mail i hasło,
  • ty na swojej konsoli zakładasz konto z jego danymi,
  • wchodzisz na psn i (...)
Był kiedyś taki fajny tekst, na konkurencyjnej stronie internetowej o grach, dotyczący tego nielegalnego procederu, w którym autor (co sam uczynił) zmienił hasło i w ten sposób wymierzył sprawiedliwość własnymi rękoma. Tamten z allegro nie mógł się odwołać z wiadomych względów. Dokładnie już nie pamiętam tego tekstu, ale nie sądzę bym daleko odszedł od źródła. Niestety, ale dorobkiewiczów pełno w tym kraju. Warto też dodać, że po skasowaniu gry nigdy już jej nie ściągniesz, bo sprzedawca na bank zmienia każdorazowo hasło (i pewnie e-mail co jakiś czas). Zatem tylko tak na prawdę wypożyczasz możliwość jednorazowego ściągnięcia gry na swój dysk. Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam przymierzam się do zakupu konsoli ps4 i mam takie pytanie bo mój brat jest posiadaczem ps3 i chcę na tej ps4 grać na jego koncie z ps3 żeby nie płacić osobno 160 zł za PS + tylko we dwoje  składali byśmy się po  80 zł i tu moje pytanie czy jeśli ja grając na ps4 na jego koncie on na ps3 będzie miał jakiś problem i na odwrót ? 

Odnośnik do komentarza

Brat musi wczytać i ustawić swoje konto na ps4 jako główne. Ty zakładasz swoje własne konto na ps4. Jeśli brat ma aktywny ps+ na swoim koncie to ty na swoim na ps4 będziesz też miał dostęp do multi, chmury i gier z plusa które brat na swoim koncie pobierze na konsolę. Nie wiem czy robi różnicę jeśli brat na swoim koncie będzie zalogowany na ps3 a ty na swoim na ps4 ale na 99% nic to nie będzie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć. Mam takie pytanko. Kolega ostatnio zakupił PS4. Wpadliśmy na fajny pomysł, ale prawdopodobnie nie możliwy do wykonania. Mianowicie czy istnieje możliwość udostępniania gier, plusa, czy dlc na druga konsole. Np. ja mam Premium do Bf4, a kolegą z niego korzysta na swojej konsoli. Kiedyś obiło mi się o uszy, że to jest możliwe, dlatego pytam. Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Jak podłączyć PS4 za pomocą Netii Spot? Przy pomocy kompa oprócz podania hasła do wifi muszę się jeszcze zalogować do e-boka by zarejestrować kartę sieciową, w PS4 jednak po podaniu hasła do wifi  w przeglądarce nie wyświetla mi się żadna strona z możliwością rejestracji karty sieciowej tylko wyskakuje błąd ( WV - 33898-1 ). Ktoś wie jak się zalogować albo jak to obejść? 

Odnośnik do komentarza

Taaaa a na ps3 wszystkie gry miały być w 1080p...

Kupowanie dziś 4k, szczególnie w kraju trzeciego świata jakim jest Polska, jest sporym falstartem. Lepiej wydać kasę na coś z topowych modeli o zwykłej rozdziałce.

Już widzę te 4k w polskich sieciach kablowych, gdzie jakość HD ma się tak do jakości prawdziwego HD jak BRrip od YIFY do oryginału...

Odnośnik do komentarza

 

 

PS4, nie odpala gier z PS3 i PS2 (buuuuu), a jak z tymi z PSXa?

Trzeba czekać na PS Now wtedy pogramy w tyutly że starszych generacji

dodatkowo płacąc za to "udogodnienie" :teehee:
Masz racje, albo zapłacimy za wynajem gry albo trzeba będzie posiadać każdy system z osobna. Jakby na to nie patrzeć jedno i drugie wiąże się z kosztami. Do mnie osobiście przemawia druga opcja bo mamy to na własność. ;) Edytowane przez gamerTHC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...