Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mój problem polega na tym, ze za kazdym razem jak wylacze konsole czy to po godzinie czy nawet po minucie to moja konsola potrzebuje jakies 30 sek aby sie wylaczyc a do tego slychac 3 szybkie pikniecia. Wczesniej czegos takiego nie bylo. Zrobilem tez odbudowe danych z safe mode ale i to nie pomoglo. Czym to moze byc spowodowane i czy jest to cos powaznego ??

Odnośnik do komentarza

i ten 1GB dzieli się na PS4/PS3/Vita czy jest 2GB, 1GB na PS4 i 1GB na PS3/Vita?

 

Trochę powinni powiększyć tą przestrzeń.... Save do LBP3 zajmuje przecież 500 MB.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tymi kontami z allegro w końcu, można czy nie? Niby jak miałbym miał brata albo siostre i mielibyśmy osobne dwa konta na jednej konsoli to byłoby przecież zgodnie z literą prawa pykać w tytuły z obu kont na swoich własnych kontach itd. cnie? Na Iksa chodziły te chińskie konta z kradzionych kart, a tu jedyną kwestią jest wspieranie rodzimych biznesmenów, którzy jakby nie było dają alternatywę przy chorych cenach psnowych? Dobrze sobie tłumaczę i mogę coś ściągnąć?

 

nvm, poczytałem w necie dokładniej i ku informacji może kogoś niezorientowanego - można na legalu grać na czyimś koncie, ale ustawiając go u siebie jako głównego, bo wtedy SONY może takiego kogoś dojechać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

prośba o wsparcie: grałem w bloodborne (eng) z allegro przez miesiąc, konto zostało niestety zablokowane. koleś może mi dać kolejne konto z grą ale będzie to konto trochę inne - na wyłączność. Twierdzi, ze w takim wypadku będę musiał grać w grę na tym właśnie koncie a nie na swoim. problem w tym, że save mam na swoim koncie. Czy faktycznie muszę grać wyłącznie na tym koncie? druga sprawa czy ten save który mam zadziała?

 

Myślałem o tym, żeby olać sprawę z elektroniczną dystrybucją i kupić pudełko bo gra na to zasługuje, ale znowu: czy jak kupię wersję pudełkową to save zadziała? do tej pory grałem w wersję z US PS Store, czy mogę kupić pudełko z wersją PL? czy musi to być wersja US?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam troche dziwny problem. Wchodzac w Destiny nie moge zagrac w nic z dodatkow, bo mam informacje, ze Expansion Pass required. Wszystko jest zainstalowane, a dodatki nie dzialaja. W Assassin's Creed Unity nie moge kontynuowac gry bo save zawiera dodatki, ktorych nie mam. A gralem w nie wczoraj. W Driveclubie nie moge zagrac w nic z Season Passa.

 

Problem pojawil sie przed chwila, 2 godziny temu wszystko dzialalo.

 

WHAT THE FUCK?

Odnośnik do komentarza

Witam, w konsoli mogę usunąć wcześniej nagrane klipy/zrzuty ekranu z wyjątkiem jednego. Ponieważ przy jego próbie wyskakuje mi komunikat jak w załączniku. Wie ktoś jaka może być tego przyczyna i co na to mogę poradzić? 

 

Screeny:

http://zapodaj.net/ff6f08b4f21ea.jpg.html

http://zapodaj.net/2dd62bd242ca7.jpg.html

 

Usunąłem grę z, której był to klip nagrany a mimo to nadal utrzymuje się info, że jest rzekomo używane przez jakąś spkę... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...