Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odpalamy "Gre zdalna" na PS Vita. Logujemy sie na konto i zalaczamy dowolna gre - w moim przypadku jest to LBP3. Gdy gra sie juz uruchomi do momentu kapsuly, mozemy lokalnie dolaczac przez aktywowamie kolejnych kont zawartych na konsoli, przez wlaczanie kolejno kontrolerow 1, 2 i 3. Opcja gry zdalnej nie wylacza tv, dzieki czemu wszyscy siedzacy na kanapie widzimy, co sie dzieje na ekranie tv. Grajacy na vicie moze czuc maly dyskomfory, bo jest mikro lag, ale nic powaznego. Zawsze przeciez mozna zerkac na ekran tv, gdzie gra chodzi plynnie i bezlagowo. Ot sekret.

Wazne, ze dziala.

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś problem na PS4 w stylu, że nie dostawał powiadomień ? Dostaje wiadomość, ale nie wiem, że dostałem, bo powiadomienie nie wyskakuje.. lub w ogóle dostaje wiadomości z jakimś dziwnym opóźnieniem. 

Da się jakoś ustawić żeby pokazywało, że ktoś pojawił sie online ?

Kurde 360 ma 9 lat i te opcje są dostępne i tam wiadomości i powiadomienia działały bez zarzutu ;/

Odnośnik do komentarza

Witam,

 

Panowie pomocy bo już nie wiem o co kaman. Na PC w teście połączenia mam niezmiennie Download 40MB, upload 7MB, na iPadzie to samo, jedno i drugie łączy się po WiFi. PS4 mam podpięte do Funboxa z Orange kablem, i w teście w ustawieniach konsoli podaje mi non stop liczby z przedziału 19-20 download, 2,8-3.0 upload. Co może być przyczyną i jak to rozgryźć? 

 

Dzięki za pomoc i pozdro.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Czy ktos mi powie, jak moge skopiowac link YT dla znajomego, udpostepnic go przy pomocy aplikacji (przez www mozna chociaz link skopiowac) ?
Chcialem przeslac link wiadomoscia, ale nigdzie nie widze takiej opcji.
2 rzecz - czy mozna gdzies ustawic, by filmy zawsze ladowaly sie wylacznie w HD ? 100Mb lacze a na aplikacji jakos 360p... :facepalmz:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...