Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, w konsoli mogę usunąć wcześniej nagrane klipy/zrzuty ekranu z wyjątkiem jednego. Ponieważ przy jego próbie wyskakuje mi komunikat jak w załączniku. Wie ktoś jaka może być tego przyczyna i co na to mogę poradzić?

 

Screeny:

http://zapodaj.net/ff6f08b4f21ea.jpg.html

http://zapodaj.net/2dd62bd242ca7.jpg.html

 

Usunąłem grę z, której był to klip nagrany a mimo to nadal utrzymuje się info, że jest rzekomo używane przez jakąś spkę...

Mam tak samo, jak ktos znajdzie rozwiazanie to bede rad

Odnośnik do komentarza

sa dwa rozwiazania tego problemu (zalezne od okoliczności).

 

1. wchodzicie do powiadomień w PS4 -> zakładka "przesłane" -> szukacie wpisu dotyczacego problematycznego klipu/obrazka -> usuwacie -> teraz powinno dać się usunąc klip/obrazek

2. jesli punkt pierwszy nie działa, to można usunąć save gierki/programu (wczesniej wrzucacie na chmure) i dopiero potem usuwacie klip/obrazek. 

 

nie jestem pewien, czy share factory nie bedzietez robic problemów przy zapisanych projektach (nie testowałem)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra. Przyszła pora bym i ja przerzucił się na obecną generację. Nie wiem czy dobry temat (jak coś to przenieście). Pochodziłem trochę po sklepach i nie natrafiłem na bundle z jedną grą (a minecrafty i drivecluby mnie nie interesują) więc będę brał z internetów. Garść pytań:

 

Brać raczej coś z oznaczeniem CUH-11xxA/B?

Co jest innego w stosunku do CUH-10xxA/B?

Czy wszystkie białe konsole to już są z nowych serii (CUH-11xxA/B)?

Warto brać te zestawy przeciwkurzowe?

Gumki na gałkach są poprawione względem wcześniejszych modeli?

Jak to jest z plusem? Jak przeniosę konto i aktywuję na ps4 ten 14-dniowy to na ps3 też będzie aktywny?

Czy ps store jest identyczny jak na ps3? Czy da się np. zakupić gierkę cyfrową jak np. Metal Gear Solid: Pace Walker HD i uruchomić ją na ps4? Czy w ogóle nie będzie dostępna w sklepie?

Co z internetem? 20 Mega starczy na spokojne granie online, share itd. gdy laptop też będzie chodził? Podobno konsola wykorzystuje tylko połowę prędkości?

Na co jeszcze zwracać uwagę przy kupowaniu konsoli?

 

Nie chciałem nowych postów ciskać po wszystkich tematach, a przeskakując strony nie wiele się dowiedziałem.

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

Ad. 1/2/3

Aktualnie w sklepach są już chyba tylko te nowsze wersje i taką powinieneś zakupić. Z tego co kojarzę to wszystkie białe są nowsze. Poprawione są gumki na padach plus inne jakieś pierdoły.

Ad. 4

Jakie zestawy? Yyy nie, nie warto (raczej).

Ad. 5

Jak wcześniej. Tak są poprawione względem pierwszych modeli.

Ad. 6

Plus jest jeden dla wszystkich konsol, po prostu logujesz się na konsoli danymi z konta, którego używałeś i wszystko działa. Wersja 14-to dniowa jest dla kont, na których nie było dotychczas abonamentu, więc u Ciebie nie pójdzie. Ewentualnie na nowym koncie i ustawianie go jako główne.

Ad. 7

PSS jest identyczny pod względem zawartości, możesz kupić grę na PS3/PSV/PSP/PSX, ale jej nie ściągniesz i nie odpalisz.

Ad. 8

Wystarczy. Konsola nie wykorzystuje połowy prędkości łącza, a jedynie PSN ma ograniczenie. Przy 20 mega nie powinieneś odczuć jakiejś dużej różnicy na kablu.

Ad. 9

Po zakupie to na pewno na głośność pracy, a czy coś jeszcze to nie wiem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zadam może dziwne pytanie, ale na pewno zostanę zrozumiany (zwłaszcza przez osoby które miały +4 konsole samej "trójki" ;) ) - gdzie najlepiej zaopatrzyć się w konsole? Mam tutaj na myśli duże sklepy (Saturn, MM) vs. lokalne bądź mniejsze (Komputronik, Mad Games)? A może u Sony? Chodzi mi tutaj o sprawy związane z "przypadkowym" zakupem wadliwej konsoli, gwarancje na pada, jak respektowane są przez sklep, czy w tych mniejszych (i w tych większych w sumie również) mogę liczyć na ewentualną wymianę sprzętu (konsoli czy też pada) czy zawsze wszystko odbywa się już przez serwis Sony we Francji mimo usterki fabrycznej a nie po jakimś czasie od użytkowania?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to nie ma znaczenia XM, gdzie kupisz - dlatego, że gdy konsola się zepsuje, to i tak ją odsyłasz bezpośrednio do Sony (zgłaszasz na infolinii i kurier przybędzie i zabierze graty). Oczywiście, możesz poprosić sprzedawcę, aby to samo zrobił za ciebie, czyli zostawić w sklepie a sklep załatwi resztę. Gdybym miał kupować konsolę, raczej wybrałbym market (np euro agd) - u nich nie ma problemów z realizacją gwarancji, obsługa w tym obszarze jest bardzo sprawna. Nie dyskutują, tylko przyjmują wadliwy towar i wszystko załatwiają jak trzeba :). Na wymianę sprzętu w sklepie na nowy nie masz co liczyć, bo niby dlaczego tak miałoby być? Sklep miałby kupić ci nową konsole/pada a ze starą co miałby zrobić? Sklep przyjmie pada/konsole i wyślę do producenta, by rozpatrzył wadę i poinformuje ciebie o decyzji. O jakości serwisu we Francji to wiele (złego) już napisano, jednak poprawia się podobno cały ten bałagan.
 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

powoli zblizam sie do momentu, ze zapelnial 500gb dysk, bedzie trzeba cos kasowac i teraz pytanie, przy kasowaniu gierki usuwa sie z nia automatycznie save i patche czy zostaja/mozna wybrac? (nie usmiecha mi sie na nowo sciagac patchy po kilkadziesiat giga jak za jakis czas znowu najdzie mnie ochota zagrac)

Odnośnik do komentarza

A sorry, mój błąd, ale nie do końca, sprawdziłem przed chwilą i chyba zleży od wszystko zależy od gry np. mam osobno instalke do CLoS 2 i osobno patch, to samo z U3 chyba tylko przy cyfrowych wersjach patch jest razem z instalką. a nie wszystkie gry wymagały instalki bo odpalały bezpośrednio z płyty.

 

34hdj55.jpg

2zjgn49.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Ok, jako że nadszedł czas by zakupić ps4 mam parę pytań.

 

1. Da się pauzować ściągane patche i gry? Wiem że chyba tego z początku nie było a jakiś firmware chyba miał wprowadzić?

2. Rozumiem że bez wykupienia ps+ online nie pogram, ale normalnie moge przeglądać sobie sklepik czy korzystać z innych dobrodziejstw sieci, czy brak ps+ mi to też blokuje

3. Ten kabel hdmi co jest dołączany do konsoli to jakiś dobrej jakości? Chodzi mi głównie o wykonanie, bo już mi się zdarzył taki którego końcówka się ułamała bez powodu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...