Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Kyo napisał:

Niestety żaden headset nie działa z PS4 przez Bluetooth.

Działa przez dongla USB który to dongle komunikuje się z headsetem przez BT. Ale PS4 nie działa ze słuchawkami przez BT. Czepiasz się Grzybiarz.

I ja Cie doskonale rozumiem ale nie przeczytałeś tego co napisałem. A napisałem dość precyzyjnie.

4 minuty temu, grzybiarz napisał:

tb_450_5.jpg

A ten Headset który wkleiłeś też nie działa przez BT tylko RF (radiówka). Tak samo działają oficjalne Sony Goldy czy Platinumy -> RF

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów. Mam pytanie, otóż na moim koncie na  ps4 nie posiadam ps plusa, ale założyłem nowe konto, gdzie aktywowałem 14 dniowy okres próbny, następnie pobrałem cod: MW remastered z plusa i ku mojemu zdziwieniu gra działa również na moim koncie. Pytanie czy jest możliwe, że zakładając co miesiąc nowe dodatkowe konto będę mógł ogrywać gry z plusa na moim głównym koncie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez milupl
Odnośnik do komentarza

Tylko weź pod uwagę, że do aktywacji tego 14 dniowego Plusa musisz podać nr karty. Nie wiem jakie jest ograniczenie, ale przypuszczam, że podając ciągle tą samą to w pewnym momencie Sony może chyba dać bana na kartę/konta. No i jak chciałbyś wrócić do jakiegoś tytułu z PS+ to nie da rady bez wykupienia subskrypcji na koncie gdzie był aktywowany dany tytuł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, że na dysku zewnętrznym (wcześniej sformatowanym na konsoli) można trzymać pobrane aktualizacje gier. Co widać na takim dysku po podłączeniu pod PC? Można sobie swobodnie, bezproblemowo takimi aktualizacjami zarządzać, to znaczy kopiować między dyskami na PC (w celu archiwizacji/przechowywania)?

 

@Berion?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie używałem tej funkcji, więc nie wiem, ale podejrzewam że: albo cały jest szyfrowany, albo materiały są szyfrowane PFS lub czymś na wzór PFS (więc jeśli to są przypisane do konsoli i konta SEN).

 

W celu archiwizacji patchy można na PC bez problemu wyciągnąć linki i pobrać. Tyle tylko, że już nie zainstalujesz (to archiwizacja z myślą o lewych serwerach (ale póki co można o tym zapomnieć), złamanych konsolach i trybie debugowym, emulatorach w przyszłości).

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ludziska mam ważne pytanie.
Mam ps4 slim i gram w BF5, monitor 24"

Zastanawiam się nad zmianą na 27" lecz na forum komputerowym powiedzieli mi, że płynność może trochę spaść mimo tego, że zostanę przy tej samej rozdzielczości w końcu ps4 slim ma tylko full hd, ale mimo tego wielkość ma wpływ na płynność, moje pytanie czemu? Jak to możliwe skoro to ta sama rozdzielczość?

i pytanie nr 2
jeżeli kupię monitor z HDR pewnie utracę coś z płynności, ale czy wyłączając HDR w opcjach playstation, aby na pewno on wyłączy się w 100%?
Bo jak ma mi błyszczeć trochę bardziej grafika kosztem płynności to ja dziękuję, bo na ps4 slim i tak już jest średnio, a na prosiaka już nie będę zmieniał przed ps5

Dziękuję za porady :)

Miłego.

P.S
(W w sklepie "nie dla idiotów" jest promocja na -VAT do niedzieli)
Dużo rzeczy można wyrwać nawet kilka stów taniej (realna promocja, nie zawyżali cen z tego co widzę)

Edytowane przez Guli27
Odnośnik do komentarza

nie wiem co sobie myślą na forum komputerowym, ale niby dlaczego mają być spadki animacji? Ps4 Slim daje obraz 1080p, a jak chcesz to odpalić na monitorze 4K to nie będzie żadnych spadków animacji. Niby dlaczego? Ja gram na TV 4K i nie widzę żadnych spowolnień. Kupujesz monitor 4K 27". Nie lepiej jakiś tv 4K?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co z tego, że ma 1080p? Taki obraz podaje i telewizor zajmuje się jego skalowaniem do jakiejkolwiek innej rozdzielczości. Głąby na wspomnianym forum pewnie myślą, że konsola generuje taką rozdzielczość zanim poda na wyjście wideo...

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem co napisałeś...

 

Co do trofeów, każde konto użytkownika to potencjalne konto SEN. A każde konto to osobne zasoby, a więc m.in trofea. Nigdy nie będą wspólne, choć mogliby zaimplementować coś takiego, że dla grających np. dwojga osób ze sobą, odblokowywałyby się na obu kontach, a nie tylko koncie hosta.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Jak na jednej konsoli  chcesz grać w 2 osoby to drugi pad musi zostać rozpoznany jako drugi gracz. I owszem może np wpaść do Ciebie kolega zalogować się jako on (na twoim drugim padzie) i każde z was dostanie trofea.

Jednak przy grze rodzinnej to przeklikiwanie się, że każdy kolejny pad to gość i nie chce się logować jest irytujące.

Przekopałem opcje i nie znalazłem aby to przestawić jak to było np n PS3 gdzie włączenie pada od razu go parowało jako 2gi i nie trzeba było nic przeklikiwać.

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Witam.

Parę tygodni temu zakończyła mi się subskrypcja PS+. Do tamtego momentu uzbierała mi się spora kolekcja "plusowych gier".

Ostatnio naszła mnie ochota na jedną z nich, więc chciałem skorzystać z PS+ innego użytkownika konsoli.

 

I chociaż ustawiając go jako konto "podstawowe" zyskałem możliwość grania na swoim koncie przez internet, to gry z plusem i nałożoną na nich kłódką nadal są dla mnie niedostępne.

Czy zrobiłem coś nie tak, czy "dzielenie się PS+" pozwala tylko na dzierżawę grania online, ale nie odblokowuje zakupionych wcześniej za pośrednictwem PS+ gier?

 

Z góry dziękuję za rzeczową odpowiedź!

 

Pozdrawiam,

Marek

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Luqat napisał:

Gry są dostępne tylko na koncie, które miało aktywnego plusa, także jeśli chcesz sobie pograć, musisz doładować swoje konto

Jeżeli na tamtym koncie była dodana gra, w ktorachce pograć to powinno działać, tylko trzeba się zalogować na tamtym koncie i odpalić licencję, ewentualnie ściągnąć na nowo.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że tragedia bo granie online należy się za darmo jak psu buda... 200zł wydawać aby móc zagrać z innymi, rzadko z dedykowanymi serwerami, bez możliwości postawienia własnych i jeszcze to racjonalizować, niepojęte. Zapłaciłeś już za konsolę, na której producent zarabia per egzemplarz i per gra, zapłaciłeś także za grę wydawcy/deweloperowi (przypominam, że droższą niż kiedykolwiek), może zapłać jeszcze za tlen który wdychasz i opłatę klimatyczną za wydychany dwutlenek węgla skoro usprawiedliwiasz płatny online...

Edytowane przez Berion
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...