Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

a to kutachy ze sgv. cene sobie podniesli i jeszcze czeskie wydanie wciskają. dobrze,że zostałem w domu.

 

Już tak nie sap na ten SGV, konkurencja duża, trzeba wykorzystywać każdą okazję ;) wilk syty a i owca cała:)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

 

a to kutachy ze sgv. cene sobie podniesli i jeszcze czeskie wydanie wciskają. dobrze,że zostałem w domu.

 

Już tak nie sap na ten SGV, konkurencja duża, trzeba wykorzystywać każdą okazję ;) wilk syty a i owca cała:)

 

 

Nie kazdy lubi byc dymany na czeskie wersje po cenach wydan w oficjalnej krajowej dystrybucji. Ale jak widac niektorym to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

prosze was chyba nie będziecie teraz nawijać 5 stron o nalepkach na pudełku i czy wersja czeska czy rumuńska?

 

ci co grali napiszcie coś o samym gameplayu i oprawie, jak muzyka? bo po streamach nic nie słyszałem, ale tak było też w DC

jak wrażenia z gry, bardzo trudna? oświetlenie jest tak jak było na wcześniejszych gameplayach?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Muzyke słyszałem do tej pory tylko raz czy dwa, jest bardzo klimatyczna. Co do trudności to ciężko powiedzieć. Walka jest bardziej dynamiczna i osoby przyzwyczajone do siedzenia za tarczą będą miały ciężko. Jak dla mnie jest to świetna zmiana bo gra się inaczej i można fajne kombosy robić z gunem i zmianą na dwuręczną broń. Pierwszy boss był strasznie wytrzymały i bił mocno ale to pewnie dlatego, że doszedłem do niego na 2 levelu. 

 

No ale ten klimat, miejscówki, wygląd przeciwników :banderas: FS to absolutni mistrzowie pod względem designu

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

GameInformer 9.75/10

EGM 9.5/10

RPGFAN 95/100

DigitalSpy 10/10

Gamesradar 9/10

Destrucoid 9/10

God is Geek 10/10

Gamespot 9/10

CGM 9.5/10

Kotaku "20 hours in, i'm obsessed whit Bloodborne"

 

fd6275779c3547cf13b073f9140971fe14007046

 

https://login.gg.pl/rd_login?IMToken=93151405007e34c2dcb3140evqVWyT4X9oM2ItrB&redirect_url=http%3A%2F%2Fi.minus.com%2FiblgjgaemFj48G.gif

Odnośnik do komentarza

IGN jeszcze zastanawia się nad oceną, pewnie nie mogą się zdecydować, 9 czy 10 ;)

 

[Editor’s Note: Due to the late arrival of review copies, our Bloodborne review is not yet complete. Above, you’ll find our impressions after the first 40 hours of play - we estimate there’s as much as 40 more where that came from. You can expect to see our completed review later this week.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Możecie napisać parę zdań o tym na jakiej zasadzie działa tu PVP?

Do tej pory, jak na typowego Janusza przystało, grałem tylko trochę na PC w jedną z tych gier (nawet nie pamiętam czy Dark, czy Demon Souls) i nie miałem okazji spróbować.

 

Czy jak ktoś nie chce uczestniczyć w PVP to może tego uniknąć, czy zawsze można graczowi zrobić ten wjazd do gry, o którym pisaliście? Czy zabijając graczy można coś zyskać, czy tylko czysty fun?

Odnośnik do komentarza
Metacritic: 93

 

Stevivor - 7.5

 

Gaming Age - A

 

Gamespot - 9

 

Jimquistion - 10

 

Destructoid - 9

 

RPGSite - 9

 

GamesRadar - 4.5/5

 

MMORPG - 9

 

Game Informer - 9.75

 

NZGamer - 8.9

 

The Escapist - 4.5/5

 

CGM - 9.5

 

DigitalSpy - 5/5

 

Telegraph - 5/5

 

PlayStation Lifestyle - 9

 

Attack of the Fanboy - 4.5/5

 

Tapezilla - 5/5

 

Hardcore Gamer - 4.5/5

 

Gaming Trend - 95

 

Tom's Guide - 4/5

 

NeoSeeker - 9

 

PSU - 9.5

 

EGMNow - 9.5

 

God is a Geek - 10

 

Digital Spy - 5/5

 

Falcon Kick - 10

 

Hardcore Gamer - 4.5/5

 

Gaming Nexus - 9

 

RPGFan - 95

 

Gametrailers - 9.6

 

MMGN - 9.5

 

Vandal - 9.4

 

Spazio Games - 9 

 

EveryEye - 9

 

Meristation - 9.3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...