Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak ci pójdzie pewne spotkanie na dachu, chociaż jak grasz w ciemno to możesz tam nie trafić przy 1 przejściu. 

 

 

W opisie przedmiotu jest bezpośrednio napisane co trzeba zrobić żeby tam się dostać, a sam przedmiot też jest na widoku. Co jak co, ale akurat w BB ukryte lokacje nie są zbytnio ukryte. Czułem się jakby mi gra na łyżeczce podawała sekrety i wmawiała tak: popatrz mateuszku sam to wyczaiłeś, takiś odkrywca! 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I bardzo dobrze w takim DkS3 Archdragon Peak po dziś dzień pewnie bym nie wiedział że istnieje.

byłem pewien, że ta gra przetestuje moje umiejętności, po filmikach byłem przerażony taką BSB czy ojczuszkiem, a tu wszyscy padają za pierwszym-drugim razem. 

 

Przede wszystkim większy margines błędu i leczymy się szybciej niż w Soulsach.

Odnośnik do komentarza

 

 

Sprawdziłem, lampa nieaktywna, ale jest jak mówiłem- gościu czeka na miejscu, a kobieta stoi przy balustradzie.

 

Porobię paru bossów, chociaż całość idzie o wiele wolniej niż się spodziewałem, bo ciągle włączam telefon i na wiki, czy czegoś nie pominąłem itd, a chciałbym w tym podejściu zaliczyć wszystko co się da  :dog:

Ten NPC jest mocno zabugowany i w wielu przypadkach się w ogóle nie pojawia lub znika na zawsze. Ja aktualnie nie spotkałem jej ani razu w zadnej z mozliwych lokacji.

 

 

 

 

eileen pojawia się w pobliżu lampy w cathedral ward koło balustrady po otworzeniu wszystkich trzech bram do tego rejonu

Odnośnik do komentarza

Ja ciągle miałem jak mówiłem, nawet po zabiciu Amelki, więc poszedłem na tego gościa i w czasie walki Eileen dołączyła, więc jest już pchnięte. No i trzy inne covenanty znalezione, więc jeśli po Romie mi się nie zbuguje, to będę miał dostęp do wszystkich broni.

 

Old Hunters jest takie niemożliwe, czy to ja schrzaniłem idąc tam na ng+? Przy każdym mobie trzeba tańczyć, a jak w końcu dotarłem do bossa to praktycznie 1/3 krwi zużyłem zanim coś mu zrobiłem :I

Odnośnik do komentarza

 

 

Sprawdziłem, lampa nieaktywna, ale jest jak mówiłem- gościu czeka na miejscu, a kobieta stoi przy balustradzie.

 

Porobię paru bossów, chociaż całość idzie o wiele wolniej niż się spodziewałem, bo ciągle włączam telefon i na wiki, czy czegoś nie pominąłem itd, a chciałbym w tym podejściu zaliczyć wszystko co się da  :dog:

Ten NPC jest mocno zabugowany i w wielu przypadkach się w ogóle nie pojawia lub znika na zawsze. Ja aktualnie nie spotkałem jej ani razu w zadnej z mozliwych lokacji.

 

 

 

 

eileen pojawia się w pobliżu lampy w cathedral ward koło balustrady po otworzeniu wszystkich trzech bram do tego rejonu

 

Nie ma jej u mnie nigdzie. Ani w kanałach, ani przy balustradzie po otwarciu wszystkich drzwi, ani przed katedrą, ani w grobowcu Oedona. Po prostu coś się zabugowało.

 

Tak poza tym to do tej pory udało mi się pokonać kolejnych dwóch bossów za 1 razem: Paarl i Odrodzonego. Za to pająk zabił mnie chyba z 7 razy, chociaż wydawał się mega prosty. Generalnie to bossowie wydają się stosunkowo łatwi teraz ale za to od pokonania pająka same lokacje są trudne i irytujące.

Odnośnik do komentarza

Pogralem 2h przy czym 30 min robilem postac na wzor Wokulskiego.

Doszedlem do miejsca gdzie jest kupa wiary wokol ogniska. Duzo ciosow jest.3. A smiano sie z god of wara...

Dostalem tez jakas pukawke ale nie wiem jak ja zalozyc bo nie ma menu w grze z controle.

 

Hahahahahha jaki zeratul 2.0

Odnośnik do komentarza

Pogralem 2h przy czym 30 min robilem postac na wzor Wokulskiego.

Doszedlem do miejsca gdzie jest kupa wiary wokol ogniska. Duzo ciosow jest.3. A smiano sie z god of wara...

Dostalem tez jakas pukawke ale nie wiem jak ja zalozyc bo nie ma menu w grze z controle.

 

 

spoko, po trzeciej misji odblokujesz drzewko skilli z nowymi ciosami

Odnośnik do komentarza

 

Ma dwójkę dzieci można wybaczyć

 

Nie można.

Też mam dwójkę a upośledzony się nie stałem.

Niemozliwe ze masz dzieci. Dziecko nie moze miec dzieci.

Moje uposledzenie polega na tym ze po 2h w gre nie pisze zw to najleppsza gierka na swiecie?

 

Growup

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza

 

 

Ma dwójkę dzieci można wybaczyć

Nie można.

Też mam dwójkę a upośledzony się nie stałem.

Niemozliwe ze masz dzieci. Dziecko nie moze miec dzieci.

Moje uposledzenie polega na tym ze po 2h w gre nie pisze zw to najleppsza gierka na swiecie?

 

Growup

 

 

twoje upośledzenie polega na tym, że przez tyle czasu uprawiałeś błazenadę, że nie będziesz grał w gierkę bez predefiniowanego bohatera i spamiłeś jak atencyjna ku.rwa, a teraz nie umiesz wyekwipować pistoletu, a przecież na początku gry oraz po pierwszym zgonie, gdy budzisz się w hunter's dream, jest tutorial wyjaśniający sterowanie

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ma dwójkę dzieci można wybaczyć

Nie można.

Też mam dwójkę a upośledzony się nie stałem.

Niemozliwe ze masz dzieci. Dziecko nie moze miec dzieci.

Moje uposledzenie polega na tym ze po 2h w gre nie pisze zw to najleppsza gierka na swiecie?

 

Growup

 

 

twoje upośledzenie polega na tym, że przez tyle czasu uprawiałeś błazenadę, że nie będziesz grał w gierkę bez predefiniowanego bohatera i spamiłeś jak atencyjna ku.rwa, a teraz nie umiesz wyekwipować pistoletu, a przecież na początku gry oraz po pierwszym zgonie, gdy budzisz się w hunter's dream, jest tutorial wyjaśniający sterowanie

 

 

Było późno i  zamykały mi  się oczy,  a tych trupków wychodzących z ziemi było zbyt dużo,  doczytałem ze mam  wybrać sobie jeden karabinek,  i wybrałem ten 1, później miałem wybrać scyzoryk,  wybrałem  rozkładaną maczete. Problem  w tym że pozniej nie moglem  w slot wsadzic broni, wiec albo nie moge znalexc slotu,  albo przypadkowo  nie zatwierdziłem wyboru broni.

A tworzenie bohatera było okropne, cierpiałem, w pewnym  momencie wyszło mi  takie dziadostwo  ze pwoiedzialem sobie "ch,uj bede grał wujaszkiem", ale zresetowałem i  wygooglowałem zdjecie wokulskiego, 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...