Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

Jakich 2 minutowych loadingów?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

....

 

 

 

 

Jeżeli grasz offline bez patcha który usuwa długie loadingi, to błagam, chociaż się nie przyznawaj xD

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

(pipi)a mać, chciałem  wczoraj jak najszybciej pograc zanim  zasne,  sciagnelo  się ta 1 czesc 14 gigowa która pozwalała już grac,  i  wlaczyłem,  jak konczylem grac to mialem  info ze sciagnela się całość, jakies 40 giga. Wybrałem  offline na poczatku, bo (pipi)a nie lubie innych, ja lubie singla, chce skonczyc gre w lesie,  w łodzi podwodnej.

Dzisiaj jak  wlacze to pewnie zainstaluje jakies patche,  moja (pipi)a wina? moja? a ze sklepu nie powinna byc już spatchowana? he?

 

 

 

HE?

 

 

CZ NJE!

Odnośnik do komentarza

dasz radę milan, dasz radę.

 

 

a ja właśnie pokonałem wiedźmy, boże co za irytujący boss, jakbym palił to bym robił przerwę na fajeczkę przy każdej przegranej, no ale padły. powiem wam, że kupno stardew valley było strzałem w jedenastkę bo to idealna gra na odstresowanie po sesji z BB

Odnośnik do komentarza

o boże milan jak statusiał oż fak, ja to nie robię sobie dzieci jak mam tak skonczyć, że w bloodborne nie umialbym grać

 

Myślę ze jak pogram jeszcze pare h to może napiszę ze nie umiem w to grać.

Bardzo podoba mi  sie poruszanie postacią, i mechanika detekcji, te całe uciekanie i  uczenie się sekwencji  ciosów przeciwników też fajnie wygląda. Nie powiem żeby mi  żle szło, tego wilkołaka to chyba piesciami sie nie ubija.

Odnośnik do komentarza

Tak w sumie wam powiem jako osoba która zaczynała od Demonsów, bo tylko one były na rynku wtedy to od BB też na początku trochę się odbiłem a tutorial w BB to chuyna niesamowita gorzej niż z srol nie ma w tym tajemnicy.

No ja sie nie dziwie milanowi, ze nie wiedzial jak wyekwipowac pistolet bo gra tego nie mowi (wiec golab blefuje) i przydaje sie doswiadczenie z poprzedinch soulsow. Tez sie odbilem od bb. Tzn. zdziwilo mnie, ze w na poczatku jest takie skupieine przeciwnikow jak w wiosce z RE4. Wiec mialem mindfuck czy znow trzeba sie bawic tresera i zachecac smakolykiem do odlaczenia sie o grupy, czy moze cos sie zmienilo i w koncu mozna miec jakies szanse w walce przeciw wiecej niz 2 mobkow. No niestety odp A jest prawidlowa i znow mamy gre o turlaniu i wabieniu. Gram w pierwsze solusy teraz i ku.rwa bilbym tego kto optymalizowal kod pod ps3. I nie chodzi wcale o to "slynne" Blighttown. Ale ale, na wyzlaszczanie sie nad Das przyjdzie jeszcze pora :cool:

Odnośnik do komentarza

 

Tak w sumie wam powiem jako osoba która zaczynała od Demonsów, bo tylko one były na rynku wtedy to od BB też na początku trochę się odbiłem a tutorial w BB to chuyna niesamowita gorzej niż z srol nie ma w tym tajemnicy.

No ja sie nie dziwie milanowi, ze nie wiedzial jak wyekwipowac pistolet bo gra tego nie mowi (wiec golab blefuje) i przydaje sie doswiadczenie z poprzedinch soulsow. Tez sie odbilem od bb. Tzn. zdziwilo mnie, ze w na poczatku jest takie skupieine przeciwnikow jak w wiosce z RE4. Wiec mialem mindfuck czy znow trzeba sie bawic tresera i zachecac smakolykiem do odlaczenia sie o grupy, czy moze cos sie zmienilo i w koncu mozna miec jakies szanse w walce przeciw wiecej niz 2 mobkow. No niestety odp A jest prawidlowa i znow mamy gre o turlaniu i wabieniu. Gram w pierwsze solusy teraz i ku.rwa bilbym tego kto optymalizowal kod pod ps3. I nie chodzi wcale o to "slynne" Blighttown. Ale ale, na wyzlaszczanie sie nad Das przyjdzie jeszcze pora :cool:

 

 

resident evil 4 i  nightmare creatures 2, to mi  się przypominało jak w to grałem.

Nie chciałem nawet tutaj drażnić pytaniem czy mam wybijać po kolei jak w god of war, czy gra mnie rzuca w swiat gdzie z  niektórymi  nie warto na razie walczyc i trzeba uciekac.  Ale rozumiem że musze z godnością zaczepiać jednego wieśniaka, łup, i kolejno ich brać, bo widzę ze jak jest więcej niż 3 to robi się groźnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...