Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 bossow ubitych, jakkolwiek grafika jest przepiekna a gra super wciagajaca to nie ma tego czegos co Dark Souls 3, wiem ze jestem lowca i mam mordowac bestie itd ale ta fabula poki co jest ultra mialka, nie czuje klimatu tego lowcy i zagrozenia. Giere pewnie przejde ale Ds3 bardziej mi sie podobal pod wzgledem sensu tego wszystkiego i atmosfery.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.10.2018 o 20:30, standby napisał:

3 bossow ubitych, jakkolwiek grafika jest przepiekna a gra super wciagajaca to nie ma tego czegos co Dark Souls 3, wiem ze jestem lowca i mam mordowac bestie itd ale ta fabula poki co jest ultra mialka, nie czuje klimatu tego lowcy i zagrozenia. Giere pewnie przejde ale Ds3 bardziej mi sie podobal pod wzgledem sensu tego wszystkiego i atmosfery.

W sumie spoiler ale ladnie wszystko tlumaczy(jest jeszcze wersja 30 min):

 

Odnośnik do komentarza

Okej, w końcu odpaliłem BB i jako że nie chcę przechodzić gry na YT trochę lamerskich pytań do wyjadaczy:

 

- czy lokacje trzeba czyścić do cna czy po prostu chodzi o dotarcie dowolną drogą do bossa? w pierwszym levelu już znalazłem ze 4 różne drogi, każda inna. 

- ile jest checkpointów na level? 

- rosa krwi jest używana do czegoś innego niż do levelowania? 

- można gdzieś farmić fiolki z krwią? 

- jakieś dobre rady na początek? na razie stanąłem przed pierwszym bossem i po którejś próbie nawet mu pół paska zeszło :reggie:

Odnośnik do komentarza

Nie trzeba czyścić ale jak grasz 1szy raz to polecam jednak to robić i to bardzo dokładnie, bo znajdziesz różne przydatne itemy jak i nazbierasz krwi na levelowanie. Jak już lokację wyczyścisz do zera to potem oczywiście nie ma sensu dalej się bawić z mobami tylko biec do bossa. Masz lampy, zależy od miejsca ale nie ma ich wiele za to są skróty dlatego też trzeba uważnie zwiedzać. Krew do lvl i zakupy, na farmę fiolek dobre miejsce jest praktycznie na samym początku gry - 

 

 

 

ja polecam się nauczyć jak najszybciej parry, nie zaniedbywać staminy i też ją dobrze podbić z początku. No i trzeba być cierpliwym aż się wszystko samemu załapie, jak zaskoczy i opanujesz walkę to gra wcale nie jest ciężka.

Edytowane przez messer88
  • Plusik 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

No chyba powoli się wkręcam. Najgorsze są początki, jak się przejdzie ten próg bólu i ciągłego ginięcia, trochę dopakuje staty i nauczy gry to zaczyna to nawet przynosić przyjemność ;) szkoda, że miejscami ginie się przez głupią kamerę i zablokowanie w jakimś miejscu na mapie, ale cóż zrobić. 

 

Pierwszy boss ubity, idziemy do Ojczulka :obama:

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Rudiok napisał:

Pierwszy boss ubity, idziemy do Ojczulka

 

A to jestem ciekawy. Być może Gaiscoine nie jest najgorszym bossem ale ja go najgorzej wspominam.

 

Spoiler

Łatwy początek z asekuracją za grobami a potem nagle transformacja i druga część czyli walka z psycholem na sterydach.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...