Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, opłaca się robić dlc przy pierwszym przejściu czy spokojnie doprowadzić gre do końca i po ewentualnym nowym starcie tam się wybrać? Czuje ze koniec jest blisko a nie chciałbym nic sknocić, bo w souls like grach o to nie ciężko, 

Co muszę przyznać to to, że niektóre walki z bossami były bardzo fajnie zrealizowane,  sam klimat lokacji momentami wbijał w fotel i generalnie jestem zachwycony tą grą. Jedyny minus dla mnie to taki ze po max dwa podejścia na bossa i koniec, nie używając poradników z neta czy jakiejkolwiek kapusty aby ich pokonać. O dziwo najtrudniejszy dla mnie był Chikage hunter (3h Oh god) a cała reszta szła bardzo płynnie, tak czy inaczej wyśmienity tytuł:banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja szedłem byrgen potem cainhurst, swoją droga klimat tych miejscówek jest kozacki, na chwile obecna gra podoba mi się bardziej od soulsow. Spowodowane jest to przede wszystkim wymuszona przez brak tarczy agresje i wieksza dynamikę starć. Do tego miejscówki, ciuchy, klamki i melee bardziej trafiają w mój gust. Żałuje ze dopiero teraz to przechodzę ale świeżo co zakupiłem ps4, rdr leży i się kurzy a ja nakalam w bb trzeci dzień pod rząd:obama:

Odnośnik do komentarza

@Yap

Miałeś racje z tym dlc, obecnie ludwig sprawia mi spore problemy, szkoda ze w podstawce nie było większej ilości bossów o takiej trudności, jego moveset, to ze nie zostawia za dużo miejsca żeby zaatakować czy się podleczyć. Oho myslalem ze go rozkminilem po czym on wszedł w druga fazę, dziękuje, pozdrawiam:wallbash: odpuszczam na pare h ( pewnie i tak zaraz włączę ). Co do trudności, to tak jak wcześniej pisałem w podstawce do żadnego bossa nie podchodziłem więcej niż dwa max trzy razy co mnie zdziwiło, a tutaj? No jeśli później ma być jeszcze ciężej to bardzo mnie to cieszy:D chociaż souls like maja to do siebie ze jednej osobie szybko idzie z bossem podczas gdy ktoś inny mega się z nim męczy

Edytowane przez Intotherain
Odnośnik do komentarza

Okej, pobawiłem się tonitrusem i po dopakowaniu gemami nieźle kosi, tylko ma mega małą wytrzymałość. 

 

Z innej beczki - kielichy są niezależne od wątku głównego, tak? Czy są w nich jakieś lampy/checkpointy? 

 

Zawiesiłem się na Romie i muszę w jakiejś innej lokacji sobie odpocząć. 

Odnośnik do komentarza

Trochę słabo z tymi dungeonami. Zrobiłem 3 pierwsze i ogólnie powtarzalnosć spora i na siłę zrobione się to wydaję. 

11 minut temu, standby napisał:

cos fajnego w tych dunegonach mozna znalezc? bo poki co itemy tam to sraka

 

Chyba w 4 dungeonie można broń znaleźć, no i standardowo wszelakie ulepszacze do broni

Odnośnik do komentarza

Kielichy są niezależne ale jeżeli chcesz, żeby stanowiły wyzwanie to powinieneś zacząć relatywnie szybko. Pierwsze trzy po zakończeniu fabuły to zerowe wyzwanie, najlepiej zaczynać bodajże w okolicach Amelii. Reszte możesz spokojnie przechodzić po skończeniu gry albo w NG+ bo i tak są bardzo trudne.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rudiok napisał:

W tych gemach do broni brakuje mi jedynie opcji zamiany tych słabszych na mocniejsze. Nazbierałem chyba z 50 tych podstawowych a żeby broń ulepszyć na +7 to szukam i znaleźć nie mogę. 

Niestety bronie mają trzy wersje do zdobycia tylko w kieliszkach, a różnią się właśnie slotami na mocniejsze kamyczki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...