Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

5 godzin temu, Grabek napisał:

A no i zważywszy na mój poprzedni post, to czy jest sens teraz ludzi do kliniki zapraszać? I jaka jest w ogóle różnica tak na dobrą sprawę?

 

No to trzeba czytać między wierszami.

Jak Rozi wspomniał, to nie jest Iosefka z samego początku gry, tylko ktos podający się za nią i jakakolwiek wysłana tam osoba kończy jako eksperyment w postaci niebieskiego ludzika :)

 

Co do ludzi, których można odratować to jest ich niewiele i tylko jedna z nich MOŻE mieć faktyczny wpływ na ending oblokowujący pucharek i trzeba ją wysłać do katedry.
Postem komarzyska się nie przejmuj, bo w pewnie ni (pipi)a zrozumiałes i bez spiny graj dalej. Ewentualnie w NG+ ogarniesz resztę zakończeń jak będziesz chciał ją maksować.

 

Edytowane przez Bartolini
Odnośnik do komentarza
W dniu 2.01.2019 o 13:38, Il Brutto napisał:

Nie no panowie badzmy powazni, Nioha dalo sie przejsc doslownie mashujac jeden przycisk i to cale zroznicowanie skilli i stylow walki sa tylko pozorne. Do tego kompletnie niezbalansowane umiejetnosci m. in. sloth talisman robicy easy mode z kazdego bossa.

jaki?

 

no tak średnio, po spaczowaniu, spowolnienie trwa znacznie krócej + zanim się je dostanie, mija dobre 20-30h (w zależnosci od skilla)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, nobody napisał:

jaki?

 

no tak średnio, po spaczowaniu, spowolnienie trwa znacznie krócej + zanim się je dostanie, mija dobre 20-30h (w zależnosci od skilla)

Kwadrat.

 

PS. To najprawdziwsza prawda. Tak jak Masorz powiedział, włócznia w łapie i kwadrat. Chyba jakiś skill też się kupowało do tego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiście giera po starym pawcia zrobiła się prostsza. Upnalem  sobie ten pierwszy toporek do +5 i już 5 bossów rozpykalem  za pierwszym razem. Na razie tylko ten hol przy działku  mną poniewiera  no i nie wiem gdzie mam iść l, Ale to standard w tej serii.

 

W ogóle co to za gunwo mnie czasem do góry wybija i miota o ziemię - insta kill? Tak ma być na razie? 

E: spadł głupek od karabinu i się zabił hehe. No to szukam teraz gdzie mam iść.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, XM. napisał:

Mam chyba ostatniego bossa - po walce z nim zacznie się ng+ czy mogę grać dalej i wskoczyć np. na dlc? W sumie krótka gierka - nawet 20h nie ma, myślałem że że 2x tyle mi zajmie.

W DLC byłeś?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...