Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale powiem Wam - jak stary się zamienił w Bestię to tylko :obama: Myślałem, że sam się zaraz zamienie, ale dostałem wpie.rdol 

2 godziny temu, Dr.Czekolada napisał:

Nie no pierwszego bossa nie zaciukać samemu trochę siara dasz radę xm wierzymy w ciebie.

Na spokojnie usiade dzis po pracy i go rozyebie, ale ogólnie ja nigdy w tego typu grach dobry nie byłem, wyjątek to nioh bo przejechałem bez problemów.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, XM. napisał:

Ale powiem Wam - jak stary się zamienił w Bestię to tylko :obama: Myślałem, że sam się zaraz zamienie, ale dostałem wpie.rdol 

Na spokojnie usiade dzis po pracy i go rozyebie, ale ogólnie ja nigdy w tego typu grach dobry nie byłem, wyjątek to nioh bo przejechałem bez problemów.

 

Moze podchodzisz do soulsow jak do slasherow? Soulsy opierają się na „kolejkowanie” inputów bez „animation cancels” a może grasz jakby tak nie było. 

Odnośnik do komentarza

Trudni bossowie w BB, oficjalna lista:

 

-typ z kosą na dachu

-eberiekutas

-ludwig

-pewnie ostatniz dlc, nie wiem nie przeszedłem xddddd

 

Reszta? Ayyy. W ogóle dziwi mnie, że XM ma jakiekolwiek problemy. Uważam, że jeżeli ktoś zrobił trochę godzin w Monster Huntera, to ma takie nawyki, że przez 70% BB leci jak przecinak.

Odnośnik do komentarza

Gra ogólnie jest rozczarowująco łatwa. Gdy dosiadałem się do niej, to aż smutno mi było, że ojczulek padł zanim genialna muzyka się rozkręciła. Aż specjalnie zmuszałem się do nielevelowania.

 

Niemniej Ludwik był dosyć trudny, fakt. Ten ostatni Boss (Kos się zwał?) też mnie rozczarował, każdy szczuł, że najtrudniejszy, a pokonałem za trzecim razem ;p To już ten ognisty boss z dodatku był trudniejszy (nie pamiętam nazwy, ale dubel z podstawki w mocniejszej wersji).

 

Taki Dark Souls 3 zjada BB pod względem trudności jednym łykiem. Jedynym minus BB to, że jest za łatwa.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi, ale to jedyne Soulsy które w chuy mi trudności sprawiają xd gra jest o wiele szybsza od innych soulsów, a nie ma takiej mobilności jak w BB, przeciwnicy napi.erdalają seriami jakby im stamina wychodziła zza ekranu, no nie wiem co jest

Odnośnik do komentarza

Spoko @XM. dla mnie Bloodborne był trudny na początku fchuy, szczególnie właśnie Ociec Gastrofaza (inna sprawa, że była to dla mnie całkowicie pierwsza styczność z gatunkiem :kaz:). Potem już w sumie było z górki, poza paroma wybojami, ale nic tak w(pipi)yayącego jak Ociec.

Edytowane przez chmurqab
kurła kaz się nie zrenderował
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...