Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, japco napisał:

Bo to najlepsza gra generacji. I jedna z najlepszych w ogóle. 

Tak jak pan japco mówi :sir: Dla mnie kanon konsolowych gierek wymieniam jednym tchem obok RE 4 czy Okami a na tej generacji obok Bayonetty 2, Sunset Overdrive, Ori and the Blind Forest czy Zeldy Breath of the Wild jedno z najdoskonalszych growych doświadczeń. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1. Jak naprawiać broń? mam już bardzo zużytą...

2. Co oznacza ta ikonka oka pod tętnieniami krwi?

3. Dlaczego raz kiedy zginę to przeciwnik wchłania moje tętnienia i muszę go zabić, aby je odzyskać, a raz plama krwi znajduje się w miejscu śmierci?

4. Dlaczego laleczka znów siedzi bez ruchu i mogę jedynie u niej lvlować?

5. Bloodborne raz mi "crashował"   kod błędu CE-34878-0, co to może oznaczać?

6. Gram pod siłę, czy mam też coś inwestować w umiejętność(zręczność)? to jest tak jak w DS, że bronie mają wymagania powiedzmy 30 siły i 18 zręczności?

 

Edytowane przez Joos
Odnośnik do komentarza

1. W Śnie Tropiciela w chatce - klik

2. To tzw Wgląd - klik

3. Zależy w jakim miejscu zginąłeś i z jakiego powodu. Jeżeli blisko punktu spawnu wrogów to może wchłonąć.

4. Musisz mieć co najmniej 1 punkt wglądu żeby mogła "żyć"

5. Zwykła zwiecha. Proponuje robić kopie save na pendrive.

 

Edytowane przez Dr.Czekolada
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bartolinsky napisał:

Tak tupałeś nóżkami w temacie Sekiro że to będzie jakaś nędza, a tu proszę, podstawy BB mu tłumaczyć xd Łłoooo panie ja tam nie wiem, to nie jest gra za pińć złoty w kiosku :nosacz3:

 

Może w Bloodborne nie grałem bo  nie miałem PS4?

7 minut temu, Dr.Czekolada napisał:

1. W Śnie Tropiciela w chatce - klik

2. To tzw Wgląd - klik

3. Zależy w jakim miejscu zginąłeś i z jakiego powodu. Jeżeli blisko punktu spawnu wrogów to może wchłonąć.

4. Musisz mieć co najmniej 1 punkt wglądu żeby mogła "żyć"

5. Zwykła zwiecha. Proponuje robić kopie save na pendrive.

 

 

Dzięki, odpowiedz jeszcze na szóste pytanie.

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Zależy od broni. W Bloodborne bronie zarówno z siły jak i umiejętności wyciągają jakieś benefity ale przede wszystkim patrzysz na to z czym się skaluje. 

Spoiler

bloodborne-all-weapon-stats-10+-3-1024x576

Tam gdzie pisze Attribute Bonus masz przykładowo siłę pod B i umiejętność D czyli najwięcej wyciągniesz pakując w siłę. Niżej jest Attribute Requirement czyli jakie staty musisz mieć żeby w ogóle myśleć o korzystaniu z tej broni w pełni możliwości.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak się zastanawiam nad wbiciem platyny jeszcze przed premierą Sekiro, nie interesowałem się tematem ogólnie i teraz mam pytanko mam save przed ostatnią walką z Ghermanem z tego co widzę brakuje mi za bronię, hunter toolsy oraz pokonanie Yharnam w lochach i mam pytanko czy teraz robić to na NG+ czy mogę sobie na luzie dobić te brakujące trofea i lochy na tym starym savie? Bo być może zrobiłem już coś co przekreśla zdobycie czegoś i nie wiem o tym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...