Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz, Figaro napisał:

Ja jak przegrywam ciągle z jakimś bossem, to wyżywam się na wszystkich dookoła.

Żona towarzyszyła mi przy przechodzeniu każdych Soulsów i już jakoś przy dwójeczce nauczyła się, by w takich momentach nie komentować tego co robię/nie pytać czy chcę herbatę/cicho oddychać.

 

Ten moment kiedy twoja kobieta wchodzi do pokoju, gdy został ci jeden cios do ubicia Logariusa, a przez nią znów cię zayebali :whyyy:

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Rudiok napisał:

 

Ten moment kiedy twoja kobieta wchodzi do pokoju, gdy został ci jeden cios do ubicia Logariusa, a przez nią znów cię zayebali :whyyy:

Właśnie.

Powtórzę się. 

Logarius chuy, ale wtedy miałem etap kontrowania wszystkiego pistoletem i dlatego tak pięknie padł po chyba 3 próbie.

Zawsze potem olewałem to i przy każdym kolejnym podejściu do niego musiałem sobie przypominać.

Oki, muszę dokończyć run postacią z magią.

Odnośnik do komentarza

No niestety oba mozliwe do przepadniecia umbrical cordy mi przepadly ; / da rade ogarnac dwa zakonczenia przy jednym podejsciu? Teraz bym z dziadem na koncu sie nie bil a za drugim go rozyebal plus true ending po zjedzeniu trzech czesci corda? Czy mam sie bawic w sejwy w chmurze? Bo trzy razy na pewno nie bede przechodzil a platynke bym wbil w sumie z przyjemnoscia. 

Zostalo mi do zwiedzenia tylko upper cathedral plus zrobienie kielonow do konca :ragus: w piatek wjezdza wyplata i od razu dlc lykam :kaz:

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Grabek napisał:

yikes. no nic, moze sie zmusze :) 

 

No bo to jest też tak, że drugie przejście zajmie ci 1/3 czasu pierwszego, a trzecie jeszcze krócej. Warto też pograć bronią pod strenght jeśli grałeś skillowymi i na odwrót. Polecam Whirligig Saw i Blade of Mercy są to bronie, których zwykle gracze nie używają w pierwszym przejściu a przynoszą masę frajdy.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kanabis napisał:

Moze zajmij sie lochami  bo sa dosyc specyficzne i  moga cie zniechecic do platynki :yakubu:

 

Z tym nie można się nie zgodzić. Powtarzalność tych lokacji może być męczący, ja właśnie dlatego odpuściłem platynę ale może jakoś krok po kroku w końcu się to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kanabis napisał:

Za drugim przejsciem to lecisz jak przecinak w porownaniu do pierwszego. 

 

Moze zajmij sie lochami  bo sa dosyc specyficzne i  moga cie zniechecic do platynki :yakubu:

No wlasnie wjechalem po ubiciu cory kosmosu, zobaczymy po ilu dungeonach mi sie odechce. Po tym zostanie czekanie do piatku na dlc i ostatni boss :potter: 

Odnośnik do komentarza

bloodborne jest tak skonstruowany, żeby fabułę przeplatać lochami, robienie ich kilka naraz jest dość męczące

 

kielony się nie zerują, a pofarmić trochę trzeba, jeżeli porządnie ich nie eksplorujesz - ukryte pomieszczenia za iluzorycznymi ścianami, różne odnogi itd.

 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie od nowa BB (bo nie mam w co grać) i kocham tę grę, ale Bestia Kleryka jako pierwszy boss to serio nietrafiony pomysł. Cała ta walka jest słaba. Ba, to jeden z najsłabszych pojedynków w BB. 

 

(wiem, można go ominąć i jest opcjonalny, ale dla nowy gracz tego nie wie)

Odnośnik do komentarza

Jednak pjerdole to farmienie, ostatni kielon sobie zrobie przy ng+. Wczoraj wjazd do dlc i przyjemny wzrost poziomu trudnosci. Szkoda że przypadkiem npca rozdupcylem w przejsciu skrotem do pierwszej latarni xD myslalem ze to mobek i wylapal dwa szybkie strzaly, wiec nie dalo sie juz wynegocjowac pokoju :( 

poki co dobieglem i wyjasnilem ludwiga, moze dzisiaj przysiade na dluzej :cool: 

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...