Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Figaro napisał:

Nie wiem o co chodzi, ale to jedyne Soulsy które w chuy mi trudności sprawiają xd gra jest o wiele szybsza od innych soulsów, a nie ma takiej mobilności jak w BB, przeciwnicy napi.erdalają seriami jakby im stamina wychodziła zza ekranu, no nie wiem co jest

Ah ok. No to widzisz dla mnie zupełnie na odwrót, dla mnie trójka odejmując Namelessa i braci chyba najłatwiejsza gra od FS (nie grałem jeszcze DLC będę musiał kiedyś pograć) 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja osobiscie rok temu odbilem sie od tej gry. Pogralem z godzinke, dwie, doszedlem ze 2 razy do pierwszego bossa na moscie, wytarl mna podloge i podziekowalem. Nie dawno trafilem gdzies na kanal jak typek robil walkthrough krok po kroku tlumaczac wszystko jak dziala. Okazalo sie, ze nie odkrylem skrotu do bestii, nie wiedzialem, ze mozna postac levelowac (:x), no i dobrze sie sprawdza olej i ogien na bestie. Teraz nabralem ochoty by ponownie sprobowac sil :7 Niestety na polce do ogrania lezy obecnie Spiderman (ok 70% ukoncozne), RDR2 (15%) Nioh (70%), Odyssey (0%) + nowosci, ktore kusza RE2, Metro, Kingdom Hearts, Sekiro. Nie mam pojecia, kiedy znajde czas by ponownie sprobowac swoich sil w Bloodborne :x

Edytowane przez bebbop
  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku, że Nioha udało się rozgrzebać a BB nie :O 

Do BB na spokojnie nie ucieknie. Pomimo platyny wieki temu zrobionej zdarza mi się wyciągnąć steelbooka z płytą i nową postacię przedzierać się przez Yharnam.

Mało która gra ma u mnie taki wpływ żebym chciał do niej wracać, najczęściej to jakieś stare gierki z pc.

Myślę że do BB będe chyba wracał nawet za x lat kiedy już dawno następna generacja.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał:

Jestem w szoku, że Nioha udało się rozgrzebać a BB nie :O 

Do BB na spokojnie nie ucieknie. Pomimo platyny wieki temu zrobionej zdarza mi się wyciągnąć steelbooka z płytą i nową postacię przedzierać się przez Yharnam.

Mało która gra ma u mnie taki wpływ żebym chciał do niej wracać, najczęściej to jakieś stare gierki z pc.

Myślę że do BB będe chyba wracał nawet za x lat kiedy już dawno następna generacja.

W Niohu podoba mi sie to, ze respawnuje sie od razu praktycznie przy bossie, wiec nie wypada sie tak szybko z rytmu walki. Kilka sekund i kolejne podejscie. Natomiast w Bloodborne jak musialem leciec z minute przed siebie, by dojsc do bossa i pasc po dwoch strzalach to podziekowalem. Ostatecznie jak wspomnialem wyzej, nie odkrylem prawdopodobnie skrotu do niego + nie ogarnalem, ze mozna levelowac postac. W Niohu jakos to przystepniej jest zrobione. W Bloodborne to jak rzucenie na gleboka wode. Czulem sie jakis zagubiony w tym wszystkim :x Ogolnie bardzo szybko sie znechecilem i pogonilem dalej. Nom, ale korci by jednak powrocic i zmierzyc sie z ta produkcja ponownie, bo bardzo podoba mi sie przedstawiony tam swiat, klimat no i design mistrzowski :x

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, bebbop napisał:

Tylko, czy czasem opcja levelowania nie uaktywnia sie po jakims czasie? Chyba nie jest dostepna od samego poczatku.

No musisz dotrzeć do bossa aby mieć insight aby móc leveleować z tego co pamietam. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Szymek_PL_ napisał:

jak mnie cos tak w srodku telepie i jestem na siebie zly jako gracza ze mi ta gierka nie podeszla..nie wiem po co sie tym dziele, moze teraz mi troszke lzej bedzie na serduszku. 

U mnie wlasnie to samo. Czuje, ze dobrego szpila omine jak dobrze do tego nie przysiade :x Ogram Spidera, RDR2 i chyba zrobie drugie podejscie do Bloodborne :x Jak z Niohem daje rade to tutaj chyba tez :x

 

44 minuty temu, _Be_ napisał:

jeszcze był madman knowlege do znalezienia wtedy też masz insight 

Dzieki za wskazowke, poczytam o tym :d

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Grabek napisał:

Jak odkryłem skrócik z forbidden woods do początkowej lokacji i ubiłem

  Pokaż ukrytą zawartość

Iosefke

to spoko czy nie? Chociaż patrząc jakie miała ataki to nie wydawała się przyjazna :potter:

W sumie nie ma znaczenia. Jak będziesz ewentualnie platynował w ng+ to możesz grzecznie posłuchać jej jak Ci mówi żebyś (pipi)ł z jej włości :ragus:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Na razie mnie wkur wia ten pędzel na dachu. Gdzieś mi mignęło żeby go nie zapraszać do żadnej kryjówki tylko ubić na miejscu, a lekko nie jest. Momentami praca kamery to dramat, nic nie poprawili. No i dropy animacji również, yikes. 

 

A no i zważywszy na mój poprzedni post, to czy jest sens teraz ludzi do kliniki zapraszać? I jaka jest w ogóle różnica tak na dobrą sprawę?

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...