Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Uwazam ze gra powinna umrzec juz po trzeciej czesci. Legends bylo bledem, jezeli czworke czy tam reboot robi Playground to tez jest blad bo lepiej isc w nowe IP niz odgrzewac stare kotlety. Jezeli to prawda to z zapowiedzi Spencera ile to ma nie byc gierek wyjdzie Fable 4, spinoff Halo, spinoff Gearsow i jakas Forza :rotfl:

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, hav7n napisał:

Uwazam ze gra powinna umrzec juz po trzeciej czesci. Legends bylo bledem, jezeli czworke czy tam reboot robi Playground to tez jest blad bo lepiej isc w nowe IP niz odgrzewac stare kotlety. Jezeli to prawda to z zapowiedzi Spencera ile to ma nie byc gierek wyjdzie Fable 4, spinoff Halo, spinoff Gearsow i jakas Forza :rotfl:

a Spencer teasował jakieś gierki? serio pytam bo nie przypominam sobie aby coś takiego mówił/pisał 

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, hav7n napisał:

Uwazam ze gra powinna umrzec juz po trzeciej czesci. Legends bylo bledem, jezeli czworke czy tam reboot robi Playground to tez jest blad bo lepiej isc w nowe IP niz odgrzewac stare kotlety. Jezeli to prawda to z zapowiedzi Spencera ile to ma nie byc gierek wyjdzie Fable 4, spinoff Halo, spinoff Gearsow i jakas Forza :rotfl:

 

 

Powiedz to Sony, które większością hypu buduje na nostalgii, wydając ile, dwa, trzy nowe ip na tej generacji które odniosły sukces? Zresztą niema w tym nic złego. Podobnie jak w odświeżania ip na które ludzie czekają, jeśli zrobi sie to dobrze i wyjdzie solidna gra. Oczywiście zawsze znajdzie sie ktoś, dla kogo będzie to problem, ale dla takich osób jest cw <ok>

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, hav7n napisał:

Uwazam ze gra powinna umrzec juz po trzeciej czesci. Legends bylo bledem, jezeli czworke czy tam reboot robi Playground to tez jest blad bo lepiej isc w nowe IP niz odgrzewac stare kotlety. Jezeli to prawda to z zapowiedzi Spencera ile to ma nie byc gierek wyjdzie Fable 4, spinoff Halo, spinoff Gearsow i jakas Forza :rotfl:

 

piszesz tak jakby nowe IP dawało gwarancję świeżości a tak nie jest. 

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś znajdzie się posty hav7ena kiedy jarał się odrzuconą koncepcją "mrocznego" Fable. Teraz gdy seria ma szansę zaliczyć całkowicie nowe otwarcie, ze świeżym zespołem pełnym pomysłów, zamiast wypalonego Lionhead. A jednocześnie marka wciąż jest żywa w świadomości graczy (nie bez powodu te głupie plotki wywołały takie poruszenie w internecie) i wielu ludzi prosiło o powrót serii stopniowo tracąc wiarę w Microsoft.

 

Więc jeszcze nigdy nie było tak dobrych warunków do powstania nowego Fable 

 

śmieszy mnie też narzekanie że powinni robić nowe IP, tak jakby Micorosft przez wiele lat ich nie próbował (Sunset Overdrive, Quantum Break, Ryse, Titanfall, Recore, Ori, Sea of Thieves)

BTW jeżeli Playground rzeczywiście robi Fable to tylko dlatego że sami chcieli się tym zająć, są w końcu całkowicie niezależni od Microsoftu więc mogli odrzucić tę propozycję. Jestem pewny że se swoją renomą znaleźli by innego wydawcę do finansowania ich nowej gierki. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fable to bardzo mocne IP i chodzi o klasyczne serie a nie jakieś gówna jak legends, na kinecta czy karcianki które nikogo xD

 

Ta seria ma swój unikalny styl w porównaniu do innych RPGów, jeśli zrobią F4 na miarę dwójeczki to dawać mi to. Inna sprawa że średnio widzę jak ziomki od FH robią RPGa, to tak jakby 343I robiło Tekkena czy ID Software robiło Forze.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Playstation napisał:

Niech ktoś znajdzie się posty hav7ena kiedy jarał się odrzuconą koncepcją "mrocznego" Fable. Teraz gdy seria ma szansę zaliczyć całkowicie nowe otwarcie, ze świeżym zespołem pełnym pomysłów, zamiast wypalonego Lionhead. A jednocześnie marka wciąż jest żywa w świadomości graczy (nie bez powodu te głupie plotki wywołały takie poruszenie w internecie) i wielu ludzi prosiło o powrót serii stopniowo tracąc wiarę w Microsoft.

 

Więc jeszcze nigdy nie było tak dobrych warunków do powstania nowego Fable 

 

śmieszy mnie też narzekanie że powinni robić nowe IP, tak jakby Micorosft przez wiele lat ich nie próbował (Sunset Overdrive, Quantum Break, Ryse, Titanfall, Recore, Ori, Sea of Thieves)

BTW jeżeli Playground rzeczywiście robi Fable to tylko dlatego że sami chcieli się tym zająć, są w końcu całkowicie niezależni od Microsoftu więc mogli odrzucić tę propozycję. Jestem pewny że se swoją renomą znaleźli by innego wydawcę do finansowania ich nowej gierki. 

 

Też mnie to śmieszy. Te same osoby co płakały po Lionhead i Fable dzisiaj zmieniają zdanie jak wiatr zawieje.

Odnośnik do komentarza

Lionhead ostatnią dobrą grę zrobił 10 lat temu i było to F2. 

F3 to gniot, (pipi) na kinecta i na xbla, tragiczne ale ładne legends którego przez 3 lata nie mogli skończyć. Nic dziwnego że zaorali nierobów, tylko jeśli Fable ma wrócić to najlepiej niech robi to developer który zna się na RPG'ach...

Odnośnik do komentarza

Sunset Overdrive, Cuphead, Sea of Thieves, Recore, Ryse, Ori

 

nom, (pipi).ać MS same kontynuacje

 

no i cię wyprzedzę, nie obchodzi mnie szczególnie że to 2nd i 3rd party, na Xboxie są (były i będą?) nowe IP

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...