Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

A skąd Ty wiesz jak będzie wyglądał finalny produkt? Mnie się pierwsza odsłona akurat bardzo podobała i uważam, że taki Crackdown naprawdę ma potencjał i trzeba mieć totalne zaćmienie umysłowe, żeby taką gierkę spartolić. Tak realnie, to wszystko opiera się o potencjalnych odbiorców, ale w dobie takiego np. Fortnite, które jest do bólu cukierkowe, to jednak ma sporą popularność. Ok - tam jest jednak tryb BR, ale Crackdown ma destrukcję otoczenia i to zawsze jest coś przeciwko czemuś. Największą siłą tej produkcji jest to, że jest sandboxem, a z drugiej zaś może być też jego największą wadą.

Ja tak samo jak @_Be_ świetnie się z pierwszą częścią bawiłem i na pewno po kontynuację sięgnę na półkę :)

Odnośnik do komentarza

Fable Legends ukończone w 95% xDDD  ostatnia ''beta'' na 3mc przed premierą to była okrutna bieda, ładna wizualnie ale nic więcej, gra była w ciemnej dupie.

Niektórzy z LH robią świetnego deva gdzie ich ostatnia dobra gry wyszła 10lat temu i było to F2. Przez 4 lata nie mogli ogarnąć FL, tyle kasy i czasu dostali więc nic dziwnego że MS zaorał tych nierobów.

 

 

Co do Crack3 to tutaj głównym problemem jest zatrudnienie jakiś nołnejmów.

Odnośnik do komentarza

Instalacja gier to ciagle porazka :pawel: Zostawilem na noc konsole w trybie instant on zeby zainstalowal sie CoD i 11gb pacza. Wstaje rano, a tutaj instalacja sie zatrzymala na 1% xd. Dobre w tym tylko tyle ze reszta gier mi sie zaktualizowala sama z siebie. Tutaj plus dla MS ale koorwa czuje ze przez weekend w yebanego coda nie pogram xd.

Odnośnik do komentarza

Jak ja nienawidzę dasha w Xboxie. Wolny, przy słabującym czasem internecie zamula niemiłosiernie, a hitem jest wywalanie z gry singlowej do menu w przypadku utraty połączenia z XBL. Serio kuwa? U konkurencji wyskakuje komunikat, że zrobiłeś się offline i grasz dalej, a tu wylogowanie z konta i wywalenie z gry? Niemożność ustawienia pada tak, żeby nie wyłączał się co 15 minut bez użycia? Pod kątem funkcjonalności i przyjazności interfejsu ta konsola to najgorszy sprzęt jaki miałem, a miałem ich dużo. X360 był rewelacyjną maszyną jeśli o te kwestie chodzi, One to tragedia.

 

Ri9DoRW.png

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja jestem z nowego dasha zadowolony, chociaż to może kwestia tego że nie jestem jakoś szczególnie wybrednym użytkownikiem w tej kwestii, jest szybko a guide jest bardzo intuicyjny. Na minus zaliczyłbym niektóre kwestie estetyczne (zakładka społeczności z porozrzucanymi kafelkami oraz postęp w centrum gier, poprzednie wersje były prostsze i lepsze)

Odnośnik do komentarza

Nowy guide calkiem spoko ale czemu za kazdym razem jak chce wrocic do dasha musze wciskac guide button i potem A? Nie dalo sie jak na playstation - przytrzymaj guide button -> guide albo jeden klik -> wracamy do dasha. Caly czas po przytrzymaniu wyskakuje menu wylaczenia konsoli w ktorym nie ma nawet do wyboru opcji instant on albo wylacz calkowicie bo taka mozna ustawic tylko w settings.

 

Czemu zakladka community jest tak rozyebana?

 

Czemu jak aktualizuje mi sie gra z neta to instalacja drugiej gry z plyty jest wstrzymana? xd Kto to koorwa projektowal.

Edytowane przez hav7n
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...