Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Sunset Overdrive, Cuphead, Sea of Thieves, Recore, Ryse, Ori

 

nom, (pipi).ać MS same kontynuacje

 

no i cię wyprzedzę, nie obchodzi mnie szczególnie że to 2nd i 3rd party, na Xboxie są (były i będą?) nowe IP

 

Ale mnie zaorales prawie jak MS swoje studia developerskie :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kubson napisał:

W perfect dark bym pyknął bardzo:)

plotki mówią o 3 osobowej grze action-adventure, robionej przy współpracy z Rare, Coalition i trzecie nieznane studio (Electric Square?). W tym momencie warto sobie przypomnieć co mówił Spencer przy zapowiedzi ekskluzywnego Tomb Raidera:

Cytat

Phil Spencer: Totally. I'm a big fan of Uncharted and I wish we had an action adventure game of that ilk. We've started some, and we've looked at them. But we don't have one today of that quality. This is an opportunity.

myślę że gdyby okazało się to prawdą  to internet mógłby eksplodować :D

 

 

Edytowane przez Playstation
Odnośnik do komentarza

Czekam na jakiś event, ew. notkę prasową, ale z oficjalnego źródła. Jakiś screen, teaser, cokolwiek.

 

@Playstation kolego, co za zgranie :banderas: Tylko te 2017 to liczę, że fiskalne :yao: 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

to poczekasz jeszcze 6 miesięcy do E3 albo i dłużej xD 

 

Już rok temu gdy pojawiały się pierwsze plotki o tym że Playground pracuję nad nowym tytułem ekskluzywnym na Xboxa, czytałem że Microsoft jest wściekły na te wycieki. 

Poza tym Spencer pół roku temu powiedział że nauczony porażkami Scalebound, Phantom Dust i Fable: Legends, będzie zapowiadał gry znacznie bliżej daty premiery, wtedy kiedy będzie miał pewność że gry w produkcji rzeczywiście zostaną skończone. Efekty tego widzimy już teraz, na dzień dzisiejszy MS ma zapowiedziane: Sea of Thieves, Crackdown 3, State of Decay i Ori 2, wszystkie z wyjątkiem Ori powinny wyjść do połowy roku 2018.

 

Nie wydaje mi się też aby Microsoft chciał odwracać uwagę od bieżących gier ponieważ kalendarz premier jest dość napięty. Więc IMO nie ma szans na żadne screeny, teasery, prezentacje, cokolwiek przed E3 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Cóż, liczę w takim razie na mocną promocję BeastBoxa, bo nie wiem czym chcą skłonić ludzi do zakupu gdy opadnie pierwszy hype. 

przecież to że nie będzie zapowiedzi nie oznacza że nie będzie gier :lapka:

 

Tak jak pisałem moim zdaniem Line-up na pierwszą połowę roku jest bardzo solidny. A i w drugiej części coś na pewno wyjdzie 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o "Perfect Dark" to facet od wycieku prawdopodobnie nadinterpretował to co znalazł w SDK - były tam linijki kodu z "Dark", ale prawdopodobnie nie chodziło o "Perfect Dark" a o nowe IP od Coalition robione na spółkę z innym studiem, które ma podobno nosić tytuł "The Dark Tide". 

 

PS. Kolega Hav7n niech już tak nie trajharduje.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza

Informacja od autora The Dark Tide pojawiła się stosunkowo niedawno, nie wiem czy jest realna aby tak szybko zaczęto pracę nad grą na motywach tego opowiadania. 

 

Jeszcze jeden wiadomość:

DSyq5q-X0AArr0m.jpg:large

Jeżeli chodzi o czasowe exy to koleś potem tłumaczył że nie chodzi o klasyczne podkupowanie gier w stylu Tomb Raidera czy Street Fighter, ale raczej gry które bez wsparcia Microsoftu nigdy nie zostałyby wydane na konsolach (World of Warcraft na konsole nadchodzi? xD ) 

Odnośnik do komentarza

Hajpujecie się jak yeti przed każdymi targami Sony a później wielkie rozczarowanie :)

Tyle się naczytałem już o Battletoads i Conkerze a później się okazało że żaba będzie w KI a Conker po amfie w Project Spark xD

 

Jedyne w miarę pewne ploty to Fable4/nowe RPG które powstaje gdzieś w UK oraz nowe IP od Coaltion, chociaż mam nadzieje że Gyrosy5 wskoczą w 2019 do czytnika XO.

 

 

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, bloody_gipsy napisał:

Niech odpoczną od gears. Formuła już mocno wyeksploatowana no i ostatnia część też dość przeciętna. 

Bardzo fajna część, ale niech wrócą do gry gdzieś koło 2020 z odświeżonym konceptem i tyle.

Odnośnik do komentarza

Gears of War 4  gra która powstała w mniej niż 2 lata. Co na standardy prac nad grami AAA jest wręcz kosmicznym wynikiem. Co miało pewne konsekwencję, np  Coalition często pomagało sobie assetami z poprzednich części co widać zwłaszcza a animacjach, oraz fakt że część jest mocno bezpieczna, ponieważ przy tak krótkim czasie produkcji nie za bardzo było miejsce na eksperymenty. 

 

Ich następna gra moim zdaniem będzie znacznie bardziej dopracowana i odważniejsza

Odnośnik do komentarza

No ale to jest to co dzieję się u sony. Naughty zrobiło tlou, guerilla horizona. Jak jest zdolne studio to niech zajmie się czymś innym. Z serii to tylko na halo 6 czekam (multi). W gears to by musiało być coś na miarę nowego tomb raidera żeby ta seria odżyła. Inna epoka albo planeta. 

Edytowane przez bloody_gipsy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...