Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

CoD z Frankiem Underwoodem za 8 zeta. Warto zmarnować te kilka godzin na kampanię?

https://www.g2play.net/category/35916/call-of-duty-advanced-warfare-day-zero-edition-dlc-xbox-one-cd-key/?utm_source=cheapdigitaldownload.com&utm_medium=referral&utm_campaign=cheapdigitaldownload

 

meh już nie ma :/ Nie było tematu

Edytowane przez Godot
Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę, że ten GamePass może bardzo pozytywnie wpłynąć na politykę wydawniczą Microsoftu w dłuższej perpsektywie.

 

Dotychczas MS opierał swoją biblioteke na tych dużych lokomotywach sprzedających się w wielu milionach (Halo, Girsy, Forza) co prawda na początku generacji próbował kilku strzałów, starając się trafić w gusta graczy, ale każda z nich okazała się mniejszym lub większym niepowodzeniem (Sunset Overdrive, Ryse, Quantum Break), 

 

nowe marki, zwłaszcza dzisiaj przy kosmicznych kosztach produkcji wiążą się z ogromnym ryzykiem. Zwłaszcza gry będące stricte singlowym doświadczeniem (jak QB) mają bardzo trudno, ponieważ sprzedają się tylko w otwierających tygodniach. Jeżeli nie uda im się sprzedać w pierwszych 3 tygodniach to przysłowiowa kaplica 

 

Gamepass dzięki modelowi subskrypcji, sprawi że to zagrożenie ulegnie dywersyfikacji, więc Microsoftowi znacznie łatwiej będzie próbować nowych gier,  ubogacać ofertę GP, ze zminimalizowanym ryzykiem finansowej klapy. To może również sprawić że paradoksalnie grą singlowym będzie łatwiej powstawać. 

 

Tak czy inaczej, bardzo interesujący ruch,

 

 

Odnośnik do komentarza

Chcesz kupić i nie wiesz który model, dobrze rozumiem? Jeśli X nie wchodzi w grę to Ska. To samo co grubas, tylko zajmuje mniej miejsca i nie ma tego kloca zwanego zasilaczem. No i wersja 2TB baaardzo wskazana, sam mam 1TB i trochę miejsca zaczyna mi brakować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ficuś napisał:

Grubas czy ska?

W sumie to bez różnicy jeśli nie masz TV 4K bo na S móglbyś ogladać filmy UHD blu ray i streamować netflixa w 4k (ale to każdy tv chyba ma) plus HDR w kilku grach. Cenowo używki można wyrwać taniej grubasa, który jest cichszy bo Skę mozesz trafić na cykacza. 

 

Ale generalnie Ska ładniejsza, mniejsza no i nówka z grami bardzo często mega tanio chodzi. 

Odnośnik do komentarza

S-ka. O ile nie jesteś super wyczulony na ciszę, to we wszystkim jest lepsza. Potrafi "cykać", jeśli mieszkasz w bardzo cichym mieszkaniu to może przeszkadzać. Jak się przeprowadziłem do mieszkania z oknami na ulicę to przestałem to w ogóle słyszeć, a siedzę 1,5m od konsoli. A tak to jest mniejsza, szybsza, ma UHD Blu-Ray i wyjście 4K do nich oraz obsługuje HDR. Plus jest absolutnie k,urwa piękna.

 

Ficuś daj znać jak już kupisz, ale bym z tobą napier,dalał w Gearsy Halo Forzę :banderas: 

Odnośnik do komentarza

S'ka zdecydowanie. Fat jest ... fat. Jak chcesz ładną i małą konsole w domu to s'ka. Dodatkowo jest odrobine szybsza i hdr w grach to zawsze plus. Nawet jak nie masz teraz tv pod to to za rok kto wie? Ano i pad z wejście słuchawkowym jack a w starych fatach go nie było. Sam pad poza wejściem audio lepiej leży w dłoni dzięki takim wypustkom z tyłu których wersja bazowa nie miała.

Odnośnik do komentarza

Ficus, ja bym jednak brał Xbox One X. Ja wiem, kasa. Ale wykombinuj coś, weź na raty, cokolwiek. Bazowe PS4 jest bardzo spoko, exy wyglądają świetnie, chodzą bardzo dobrze i Pro nie jest tak naprawdę potrzebne, bo dużej różnicy nie ma. W przypadku Xboxa jest inaczej. Bazowy X jest słaby. Nawet exy nie chodzą jakoś genialnie (poza Forzami). Gearsy czy Halo lubią gubić klatki albo tak skalować rozdziałkę, że można kafle liczyć jak na psx. Quantum wygląda i działa koszmarnie, PUBG jest ledwo grywalny na xox, na bazowym nawet nie ma co odpalać. Zupełnie inaczej jest na xox. Girsy działają w stabilnych 60 klatkach, multiplatformy też zauważalnie lepiej. I nie mam tv 4K HDR tylko 4letnią plazmę Panasonica. Miałem/mam wszystkie te sprzęty, więc wiem o czym mówię

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Ficuś napisał:

nikt uzywki z forum sprzedac nie chce albo promo na ske? przy premierze koxa bylo tego na peczki

Ja bym sprzedawal fata ale to jeszcze chwile jak będę wymieniał na skorpiona

 

greg pier.dolisz bzdury gearsy chodzą w betonowych 30/60 fpsów, halo 5 też, sunset mur beton 30 na facie

Odnośnik do komentarza

no i słusznie xbox one x jest dla hardkorów co wolą ogrywać większość gier w tym multiplatformy na xbox. Dla osoby co (szczelam) chce ograć tylko exy konsolowe zakup kompletnie nie potrzebny.

 

@Ficuś  to chyba pozostaje używka. Xbox one s ma gwarancje ms na 2 lata czyli nawet roczna konsola będzie miała lepszą gwarancje niż nowe ps4.  nówki bywały za 850/ 900 zł w styczniu ale ja bym rozejrzał się za używką na allegro (mniejsze ryzyko straty niż na olx) . Zaraz po zakupie możesz przerejestrować konsole na swoje konto. Nie potrzebujesz nawet paragonu do gwarancji

 

Miałem 3 xboxy one i wszystkie nadal chodzą. xboxa one i s'ka u kumpli są katowane tak samo jak skorpion u mnie.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

xddddddddddddddd powtarzam by mnie musialo popjerodlic wydac prawie 2k na koxa xddddd

 

tani zakup do gamepassa i co za tym idzie nadrobienie exow z x360 i xone i tyle, multiplatformy jak juz jakas odpale to tylko taka z gamepassa lub golda

 

jak sie przerejestruje konsole z gwara przy uzywce?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...