Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

https://blogs.microsoft.com/blog/2018/01/29/microsoft-acquires-playfab-accelerating-game-development-innovation-cloud/

Póki co Microsoft zakupił małą firemkę (w porównaniu do gigantów o których mowa powyżej ;) ) zajmującą się chmurą i wsparciem technologii online/multiplayer. To tylko potwierdza obecnie obrany kurs na "gry jako usługi" i rozwój Xbox Live, ale też otwiera nowe możliwości - technologia PlayFab wspiera konsole, PC i telefony.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Valve na 100% jest droższe, trzeba pamiętać, że są firmą LLC (Limited Liability  Company - są firmą prywatną/partnerską nie są na giełdzie) i wartość jest taka, za jaką Gabe będzie chciał sprzedać xDDD

A Ubisoft i Vivendi, te podchody są dalej kontynuowane, ale Vivendi zwolniło trochę, oby nigdy do tego nie doszło Vivendi to firma pijawka na rynku gier.

@asax

No ciężko inaczej podsumować te plotki w końcu, ale Polygon pewnie nie narzeka, ruch się na stronie zgadza.  Ale i tak, przynajmniej jest okazja do popisania o przemyśle gierkowym z tej bardziej biznesowej strony :v

Odnośnik do komentarza

Przecież Valve jest warte w tej chwili warte o wiele więcej niż EA. Valve trzyma w łapie 95% rynku PC. Gabe mógłby sobie zażyczyć 100mld dolarów jak nie lepiej.

 

Jeśli jakimś cudem MS miałby kupić EA to byłoby to wydarzenie większe niż połączenie Acti z Blizzardem

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, pic3k napisał:

Na ebayu można teraz (do 20 lutego) kupić np. zdrapki lub golda taniej o 30 zł.Warunek to zakupy za min 50 zł,kod taki sam dla wszystkich: PROMO30. Osobiście kupiłem zdrapkę na 15$ i zapłaciłem 28 zł (6,38 EUR). 

 

https://www.ebay.pl/itm/Xbox-One-PC-Win-10-Cuphead-Key-Digital-Download-Code-DE-EU/273030519459?hash=item3f91e31aa3:g:LJYAAOSwjIVaYGHn#rpdCntId

 

Wychodzi z tą promocją 45zł za Cuphead tylko teraz pytanko: czy zdrapki na gry z innych regionów można normalnie aktywować na swoim koncie polskim czy trzeba zmieniać region w konsoli i dodawać zagraniczny adres ?

Odnośnik do komentarza

Ale coś innego fajnego się stało. Jak wklepałem na stronie kod na 12 miesięcy z Keye.pl to pojawił się komunikat, że jak włączę automatyczne odnawianie to dostanę jeden miesiąc gratis. I tak w za cenę 12 miesięcy dostałem 13 miesięcy do 14 marca 2019 r. - oczywiście automatyczne odnawianie wyłączyłem 30 sekund później, dodatkowy miesiąc został ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...