Skocz do zawartości

PSX Extreme 202


Oceń okładkę PSX Extreme 202  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 202



Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Po co trzymacie Sobka? Ten gość nie ma pojęcia o grach wideo. Jest za słaby, żeby siedzieć w biznesie filmowym, więc musi wyładowywać swoje w frustracje w PE.

co? XD Przecież to jeden z lepszych piszących. Poczytaj tego typa z PPE, który zajmuje się kinem to zobaczysz, że przy nim Kuba to klasa światowa :P.  Felietony Sobka o grach na podstawie komiksów oraz filmach na podstawie gier GOTY.

 

 

Cieszę się, że podobają Ci się felietony Sobka. Najwyraźniej ma swoich fanów i jego obecność może być w pewnym stopniu uzasadniona.

 

A typ z PPE rzeczywiście jest tragiczny. Właściwie cały portal PPE to taka biedniejsza wersja PSX Extreme.

 

 

Chris85 - Bardzo Ci dziękuję.

 

Pix - Bardzo Cię przepraszam.

 

edit: Pix - zapraszam na mój profil na www.filmpolski.pl

Póki co dorobek skromny, ale rośnie z każdym rokiem.

Edytowane przez Kuba_Sobek
Odnośnik do komentarza

U mnie tez rozmyty.

 

Ale ja nie o tym, chciałem natomiast pochwalic Rozbo. Swietną robote wykonujesz. Piszesz dobrze, jestes w czołówce PE pod tym wzgledem, a do tego wzbogacasz opisywane gry tekstami traktującymi o styku gier z rzeczywistoscia- w tym numerze np tekst Pernamentna inwigilacha (plus poza ekranem)

 

Zdaje sobie sprawe ile to roboty...a znając zycie wierszówka taka sama jak za łatwiejsze teksty.

 

Sciera sie nie pomylił :)

 

Dzięki :) Faktycznie, roboty przy tym od cholery, ale za to i cholernie dużo satysfakcji  :D

 

Czasem ma się wrażenie, że podciągają te oceny, bo mają gry szybciej, okładka i te sprawy. Z The Cartel pewnie tak było (choć akurat ja uważam ją za niezłą, choć zabugowaną grę), podobnie jak i z Watch Srogs, które imo jest kolejną grą badziewiem, zawdzięczającym swą sprzedaż ostrej akcji marketingowej i stadom Januszy, którzy po 3ch godzina rzucą grę w kąt (widzę np. po moim Facebook'u, kto to kupił), a Rozbo daje temu taką wysoką ocenę, żeby pewnie nie urazić wydawcy, od którego dostało się giereczkę ;] Wiadomo, ocena kwestią subiektywną, ale są takie recki uwzględniające pewne okoliczności, że od razu wiadomo o co chodzi.

 

InSaNe, mógłbym się obrazić, za to że podważasz moją uczciwość (a uważam się za człowieka uczciwego), ale rozumiem, że ze spiskowymi teoriami dziejów nie wygram. Jeśli chodzi o gry - jestem zajawkowiczem i tak też podchodzę do ich oceniania. Lubie jak gra pozwala mi się wczuć w głównego bohatera i pod tym względem bliżej mi do WD niż do GTA V. Gra Ubisoftu jest świetna, ale ja ją osobiście doceniłem dopiero po ok. 8-10 godzinach zabawy.

 

Ale pomijając już ten fakt - zakładam że WD nie kupiłeś i nie grałeś (przynajmniej tak wywnioskowałem po Twojej wypowiedzi o ludziach z Facebooka - popraw mnie jeśli się mylę), na jakiej więc podstawie zakładasz, że to badziew? 

 

Pozdro

Edytowane przez Rozbo
Odnośnik do komentarza

 

 

Po co trzymacie Sobka? Ten gość nie ma pojęcia o grach wideo. Jest za słaby, żeby siedzieć w biznesie filmowym, więc musi wyładowywać swoje w frustracje w PE.

co? XD Przecież to jeden z lepszych piszących. Poczytaj tego typa z PPE, który zajmuje się kinem to zobaczysz, że przy nim Kuba to klasa światowa :P.  Felietony Sobka o grach na podstawie komiksów oraz filmach na podstawie gier GOTY.

 

 

Cieszę się, że podobają Ci się felietony Sobka. Najwyraźniej ma swoich fanów i jego obecność może być w pewnym stopniu uzasadniona.

 

A typ z PPE rzeczywiście jest tragiczny. Właściwie cały portal PPE to taka biedniejsza wersja PSX Extreme.

 

Kuba - jak już kiedyś napisałem do bardzo mocny element PE. Ciekawe ,nieszablonowe podejście do tematu Kinematografii+ ogromny zapał + montażysta filmików z targów. BTW ciągle  czekam na filmik z Sulejówka z solówką Kosa

Rozbo- może nie ma jakiegoś super charakterystycznego stylu recenzowania, niemniej recenzje w jego wykonaniu mają wszelkie elementy które pozwalają wyrobić sobie wstępną opinięo danym tytule. Immersja/ Poza ekranem to bardzo mocne punkty autorstwa tego Pana :)

Odnośnik do komentarza

Kuba to ciekawy przypadek. Wydaje sie mieć sporą wiedzę nt kina, jednak pisze (celowo jak mniemam) jak dla totalnych amatorów, przez co nijak nie ma możliwosci rozwiniecia skrzydeł. No i do tego recenzuje w 90 proc blockbusterowy szrot- co dopełnia nieciekawego wrażenia.

 

Ale gdy pisze o gierkach jest ok. Imo Kuba takim pisaniem o kinie sam sobie szkodzisz, bo dolary przeciw orzechom- stac cie na wiele wiecej.

 

Wygląda to troche tak, jak gdy zawodowy recenzent gier pisze reckę do np Wyborczej. Swiadomie tak dobiera słownictwo by "niegracze" go rozumieli przez co graczom na pierwszy rzut jawi sie jako amator.

Odnośnik do komentarza

Kuba to ciekawy przypadek. Wydaje sie mieć sporą wiedzę nt kina, jednak pisze (celowo jak mniemam) jak dla totalnych amatorów, przez co nijak nie ma możliwosci rozwiniecia skrzydeł. No i do tego recenzuje w 90 proc blockbusterowy szrot- co dopełnia nieciekawego wrażenia.

 

Ale gdy pisze o gierkach jest ok. Imo Kuba takim pisaniem o kinie sam sobie szkodzisz, bo dolary przeciw orzechom- stac cie na wiele wiecej.

 

Wygląda to troche tak, jak gdy zawodowy recenzent gier pisze reckę do np Wyborczej. Swiadomie tak dobiera słownictwo by "niegracze" go rozumieli przez co graczom na pierwszy rzut jawi sie jako amator.

 

Prawdopodobnie uznał, że wśród czytelników PE nie ma zbyt wielu wielbicieli ambitnych produkcji. I może jest w tym trochę prawdy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Dlaczego po zmianie na syfiasty papier nadal tusz rozmazuje się na gazecie... tragedia :confused:

 

To myj przed czytaniem te brudne łapy.

 

 

Wow, ale mi dowaliłeś... nie mam pytań... jak widać gimbaza jest wszędzie...

 

 

Żeby było na temat. Problem z rozmazywaniem był wcześniej i nadal występuje. Po zmianie na "dziennikowy" papier miałem nadzieję, że się to zmieni, ale niestety...

Edytowane przez BasteKSG
Odnośnik do komentarza

 

 

Dlaczego po zmianie na syfiasty papier nadal tusz rozmazuje się na gazecie... tragedia :confused:

 

To myj przed czytaniem te brudne łapy.

 

 

Wow, ale mi dowaliłeś... nie mam pytań... jak widać gimbaza jest wszędzie...

 

 

Żeby było na temat. Problem z rozmazywaniem był wcześniej i nadal występuje. Po zmianie na "dziennikowy" papier miałem nadzieję, że się to zmieni, ale niestety...

 

 

Prawda boli? Kupuję Extrima 10 lat i ani razu nie rozmazał mi się tusz, bo podchodzę do gazety z szacunkiem. Ludzie nie myją rąk i rzucają się z tłustymi łapami za PE, a potem robią wielki płacz, że papier jest do dupy.

 

I co to ostatnio za moda z tą "gimbazą"? Próba zaniżania czyjegoś wieku ma zakryć brak argumentów?

Edytowane przez Pix
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po co trzymacie Sobka? Ten gość nie ma pojęcia o grach wideo. Jest za słaby, żeby siedzieć w biznesie filmowym, więc musi wyładowywać swoje w frustracje w PE.

 

Sobek daje radę. Mimo że do dziś bolą mnie zęby od jego farmazonów w zgrentgenie Beyonda  ;), to ogólnie gość pisze fajnie- na luzie i z jajem. PE akurat do "speców" od kina ma szczęście, bo Walkiewicz to też czołówka magazynu.

Odnośnik do komentarza

Pix nie przesadzaj, dawniej Extrim się rozmazywał.

Dokładnie. Czytam od lat nie tylko extrima, bo wychowałem się (jeśli chodzi o czasopismach o grach) na Top Secret, Gamblerze i Secret Service. Czytam też miesięczniki z innych branż, ale problem z rozmazywaniem występuje wyłącznie przy extrimie (od czasu chyba zmiany drukarni - jakieś kilka miesięcy). Zresztą już ktoś z redakcji jakiś czas temu pytał tutaj o szczegóły, gdzie się rozmazuje. Nie po to kupuje się magazyn, aby czytać go w rękawiczkach, bo nie można bezpiecznie złapać za stronę, gdyż farba się rozpuszcza.

 

PS. Papier jest do dupy - w porównaniu do innych magazynów - i opinii nie zmienię. Jest "dziennikowy" i szczerze, to wolałbym płacić 1 zł czy nawet 2 więcej,a le mieć jakość na przykład jak w takim "MVP".

Odnośnik do komentarza

 

Pix nie przesadzaj, dawniej Extrim się rozmazywał.

 

Dokładnie. Czytam od lat nie tylko extrima, bo wychowałem się (jeśli chodzi o czasopismach o grach) na Top Secret, Gamblerze i Secret Service. Czytam też miesięczniki z innych branż, ale problem z rozmazywaniem występuje wyłącznie przy extrimie (od czasu chyba zmiany drukarni - jakieś kilka miesięcy). Zresztą już ktoś z redakcji jakiś czas temu pytał tutaj o szczegóły, gdzie się rozmazuje. Nie po to kupuje się magazyn, aby czytać go w rękawiczkach, bo nie można bezpiecznie złapać za stronę, gdyż farba się rozpuszcza.

PS. Papier jest do dupy - w porównaniu do innych magazynów - i opinii nie zmienię. Jest "dziennikowy" i szczerze, to wolałbym płacić 1 zł czy nawet 2 więcej,a le mieć jakość na przykład jak w takim "MVP".

Musze sie niestety zgodzic. Sciemniacie z tym drukiem bo faktycznie jednym sie rozmazuje, innym nie.

 

Oczywiscie przy bardzo spoconych dłoniach tusz rozlazłby sie w kazdym pismie, nie mówimy jednak o takich ekstremach.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Faktem jest, że papier jest tragiczny. Już mi się nawet nie chce komentować, a gazetę poczytałem w Empiku.

Kupowałem extrima też do kolekcji, gazet nie zamierzam trzymać.

 

Nie wiem co sobie nowe władze PSX myślą, ale co zmiana to na gorsze i tańsze.

 

Jestem strasznie ciekawy, ile to kasy musiał płacić Fenix i Ściera starej drukarni, za mega twardą okładkę i wysokiej

jakości papier w poprzednim wydawnictwie, że nagle przestało stać PSX na dobrą jakość nośnika...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość Kasias

Ostatecznie rozwiązanie kwestii nowego papieru. Koszty ciąć trzeba, co jest zrozumiałe, ale reasumjąc, to nowy papier jest budżetowy, biedny, nieprzyjemny w dotyku. Ostatnio sięgnąłem sobie po numery grudniowy i styczniowy (te z testami nowych konsol) - lśniące strony, miękkie, przyjemne w "macaniu" - aż chciało się takiego szmatwłaca wertować!

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.