Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przeszedłem ostatnio 1-2-3 solo oraz 5 w coopie z kumplem.

I o ile jedynka to na pewnych etapach to była mordęga, to IMO jak na tak starą grę i tak robi robotę.

Strasznie męczyły te pierwsze etapy, jazda warthogiem oraz to, że czasem leciałem jak debil do przodu chcąc ominąć przeciwników, a checkpointy nie wchodziły dziwnym trafem ;-).

W ogóle nie wiem czemu sterowanie pojazdami tak kiepsko mi wchodziło w 1 - w innych częściach było o niebo lepsze.

 

Za to 2 i 3 - wspaniałe.

5 też nie taka zła - jasne fabuła meh, ale flow gry, strzelanie - cudo. Tylko trochę sterowanie się myliło, bo w sumie ogrywałem naraz 2-3 i 5.

4 też już zaczęta w coopie, więc też pęknie.

Całość na normalu poza 4 która już leci na heroic.

 

W ogóle to ciekawe, że mimo posiadania X360 nigdy nie grałem przed XOX ani w Gears, ani w Halo.

Odnośnik do komentarza

Trójeczka to był sztos, piękna space opera. Gra robiła swego czasu chociaż trochę jej dogryzali w temacie grafiki. Mi to kompletnie nie przeszkadzało i skończyłem kilka razy. 

 

W dniu 15.06.2020 o 13:20, Basior napisał:

W ogóle to ciekawe, że mimo posiadania X360 nigdy nie grałem przed XOX ani w Gears, ani w Halo.

 

No jakim cudem, tą konsole się kupowało dla tych gierek. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ukukuki napisał:

Trójeczka to był sztos, piękna space opera. Gra robiła swego czasu chociaż trochę jej dogryzali w temacie grafiki. Mi to kompletnie nie przeszkadzało i skończyłem kilka razy. 

 

 

No jakim cudem, tą konsole się kupowało dla tych gierek. 

Można powiedzieć że to był dla mnie czas że nic mi nie podchodziło. A kupiłem m. in. dla Lost Odyssey, które nawiasem mówiąc mnie zmulilo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam miał ktoś problem z dźwiękiem w kolekcji? Przeszedłem parę misji w jedynce po czym gdy wyświetlał się filmik z misji na plaży wcisnąłem start bo chciałem go ominąć, normalnie wbiło do menu pauzy ale dźwięk całkowicie zanikł. Spróbuję przeinstalować może to coś pomoże. Wersja na Xboxa one x

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, Ludwes napisał:

akurat mi się game pass skończył :D

 

ale to nic, odpocznę trochę, przez ostatni tydzień przeszedłem dwójkę, trójkę i Reach

 

3>2>Reach (w jedynkę grałem lata temu i pamiętam jedynie, że mi się dość mocno podobała, ale ciężko mi ocenić) 

 

35 zł na własność będzie kosztować więc nie ma tragedii. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Pany, testował ktoś HMCC na XSX? Konkretnie pierwszą część. Bo u mnie wywala czarny ekran i wyłącza konsolę, której później nie można dobudzić padem, trzeba podejść i kliknąć X na przedniej ściance (swoją drogą to śliczny jest ten dźwięk włączania:fsg:).
Wiem, że 17. listopada niby ma wyjść patch konkretnie pod 4k120fps na XSX, więc poczekam, ale zastanawia mnie, czy komuś też gierka takie psikusy robi :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Pany, testował ktoś HMCC na XSX? Konkretnie pierwszą część. Bo u mnie wywala czarny ekran i wyłącza konsolę, której później nie można dobudzić padem, trzeba podejść i kliknąć X na przedniej ściance (swoją drogą to śliczny jest ten dźwięk włączania:fsg:).
Wiem, że 17. listopada niby ma wyjść patch konkretnie pod 4k120fps na XSX, więc poczekam, ale zastanawia mnie, czy komuś też gierka takie psikusy robi :philosoraptor:

 

a ściągnąłeś grę z neta po wsadzeniu CD? na płytach nic nie ma sex ściąga całe gry i dane pod siebie, sama instalacje nic nie daje próbowałem z innymi grami

Odnośnik do komentarza

Pytanie o złożoność fabuły.

 

Pomijając lore z mediów innych niż gry, licząc tylko serię główną od Reach do 5-tki, jak skomplikowana jest fabuła? Śledzi się to ze zrozumieniem? Da się włączyć angielskie napisy w każdej części do każdych słów? No i czy sam język operuje powszechnym słownictwem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...