Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Moldar napisał:

Działa wam ten Reach? Dodatek ściągnięty 10mb, ale poza tym nic w grze nie widać.

 

 

Edit. Ok nvm, wjechała aktualizacja 42 gb

Czyli ile muszę pobrać jak nie mam na dysku MCC? Ze 150GB czy więcej :dynia:

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
W dniu 3.12.2019 o 21:57, Figuś napisał:

Czyli ile muszę pobrać jak nie mam na dysku MCC? Ze 150GB czy więcej

Mozesz pobrax tylko 42gb, gra ma customową instalacje i na początku ściągania jak jest 1% mozesz odpalic gre i wybrać ktore gry chcesz ściągnąć.

 

W dniu 4.12.2019 o 00:57, easye napisał:

No i 2 listy matchmakingu z tego co widzę to oni wydali MCC, gdzie póki co na PC jest tylko Halo Reach XD 

 

Jakiego ten MS ma dalna.

Od momentu zapowiedzi było wiadomo że na pc wyląduje na start tylko Reach, następne części dojdą potem. Nikt nie ma z tym z tym problemu, tylko ty masz probleny z czytaniem ze zrozumieniem biedaku

 

Tymczasem na steamie to jedna z najwiekszych (najwieksza?) premier roku, grę w dniu premiery zagrało ponad 150 000 ludzi. Robi wrażenie

 

 

 

 

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, ASX napisał:

 

 

Tymczasem na steamie to jedna z najwiekszych (najwieksza?) premier roku, grę w dniu premiery kupiło ponad 150 000 ludzi. Robi wrażenie

 

 

 

 

 

[CW ON] Jesli to prawda to ok 5 mln ściągnęło grę z torrentów [CW OFF]

Edytowane przez Czezare
  • Plusik 1
  • Haha 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ukukuki napisał:

i to pomimo GamePassa na PC :obama: ciekawe jaka gra będxie następna

 

ciekaw jestem jak dużą premierą będzie Infinite skoro 9-letnia gra bije takie rekordy?

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

z ludźmi raczej nie będzie problemu w żadnej części bo to popularna seria i ludzie wciąż grają nawet w stare odsłony. Ze statystyk wynika że Halo 5 mimo ponad 4 lat na karku wciąż się trzyma nieźle https://www.microsoft.com/en-us/store/most-played/games/xbox

 

co do najlepszej części to trudne pytanie, każda jest trochę inna i każda ma swoich fanów, ale powszechnie się uważa że najlepsze w multi są Halo:CE, Halo 2 i Halo 5.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Miałem zacząć grać w Halo 2 i nie mam dźwięku w scenkach. Dopiero teraz się skapłem, że w sumie jak gralem w 1 to także w scenkach "z terminala" ich nie było. Ktoś wie co można z tym zrobić? Bo jal czytałem to tylko czyszczenie save,a...

 

Edit czyszczenie savea pomogło. Eh. Postępy tez. W sumie tylko jedynka ukonczona. Ale zawsze szkoda.

Edytowane przez Basior
.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...