Skocz do zawartości

Halo: The Master Chief Collection


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Ukukuki napisał:

Wiadomo cokolwiek nowego o wersji PC? Widzę ,że dalej nie ma konkretnej daty ;/ 

https://www.halowaypoint.com/en-us/news/mcc-development-update-july-2019

 

Ostatni update, na bieżąco piszą o pracach.

 

Najwiekszy problem i opoznienie powoduje wersja na bazowego xboxa one który ma problem z działaniem dwoch silników jednocześnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przecież macie wyżej wyjaśnienie:

 

W dniu 31.08.2019 o 07:18, ASX napisał:

https://www.halowaypoint.com/en-us/news/mcc-development-update-july-2019

 

Ostatni update, na bieżąco piszą o pracach.

 

Najwiekszy problem i opoznienie powoduje wersja na bazowego xboxa one który ma problem z działaniem dwoch silników jednocześnie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ciekawe czy graficznie coś jeszcze podciągnęli, ale szczerze o wiele bardziej wolałbym zobaczyć HALO 5 ze zwykłym matchmakingiem, bo MCC może skończyć jak na konsoli, 2 odpalenia z ciekawości i usuń z dysku.

Ciekawe tez w ogolę jak będzie z popularnością, bo z Cross Playu chyba nie wdrozyli.

Odnośnik do komentarza

No ta kolekcja jest raczej dla fanów Halo. Ja tak samo jak na Xboxie skończę wszystkie kampanie na heroic nawet nie zaglądając do trybu multi. 

 

4 godziny temu, easye napisał:

ale szczerze o wiele bardziej wolałbym zobaczyć HALO 5 ze zwykłym matchmakingiem

 

Nie grałem nigdy bo jak wspomniałem wcześniej multi mnie kompletnie nie interesuje ale na PC lata temu wyszło Halo 5: Forge które z czego pamiętam jest samym multi z Halo 5 bez kampanii. Można tam było tworzyć nowe mapy jak i grać na tych z 5 tak samo były dostępne wszystkie tryby gry. Do tego za darmo. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.11.2019 o 16:32, Ukukuki napisał:

No ta kolekcja jest raczej dla fanów Halo. Ja tak samo jak na Xboxie skończę wszystkie kampanie na heroic nawet nie zaglądając do trybu multi. 

No tyle że na PC to za dużo fanów Halo nie ma, a jak już są dawno mają konsole. Podejrzewam, że matchmaking nie będzie się różnił za wiele z Halo Forge, 2 dni wyszukiwania i serwery świecące pustkami.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, easye napisał:

No tyle że na PC to za dużo fanów Halo nie ma, a jak już są dawno mają konsole. Podejrzewam, że matchmaking nie będzie się różnił za wiele z Halo Forge, 2 dni wyszukiwania i serwery świecące pustkami.

 

Raczej niewiele osób kupuje to aby pograć w stare multi. Trochę tych fanów jest zwłaszcza ,że Halo utrzymuje się od miesięcy za Cyberpunk 2077 na drugim miejscu wyprzedzając takie gry jak Doom czy BG3 na liście życzeń steam. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...