Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Szymek napisał:

Jak to siadlo...niemal 100 % w 15 h. Niemal bo zostala mi jedna czesc mapy do ktorej nie moge sie dostac bo blokuje fioletowy laser (wczesniej byl kamien, teraz kamienia nie ma xD)
Polecam serdecznie kazdemu. CUDO

Jak grasz w wersję definitve to można wrócic wszędzie. W podstawowej podobno odcinało jakieś miejsca.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 740
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

tak na szybko to chodzi mi o ten fragment ;) nie mam odkrytego miejsca ponizej tej wajchy a podczas gry byl tu dodatkowy kamien 

https://www.bing.com/images/search?view=detailV2&ccid=MnJgVP%2bt&id=806AA4D5E9071C9D9773625D72B9A4ECBD144CA9&thid=OIP.MnJgVP-tys5cIbriyq0_pwHaEK&mediaurl=https%3a%2f%2fi.imgur.com%2fgRJ2JcH.jpg&exph=1080&expw=1920&q=ori+blind+the+forest+moon+grotto+lasers&simid=607998066158340117&ck=59B008DAD5408D72CDB9649F8ADF8433&selectedIndex=0&FORM=IRPRST&ajaxhist=0

 

czytam watek i nic z tym sie nie zrobi (chyba)...trzeba przechodzic drugi raz 

na PC widzialem jak typ przez sciane przeskakuje ale na konsoli pewnie nie pojdzie to

Edytowane przez Szymek
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Gierka ogólnie bardzo luksja, ale mam do niej jeden poważny zarzut - ja pierdole jaka ona czasem jest nieczytelna przez to nachodzenie pierwszego planu na drugi.

Gra ogólnie dzieje się na drugim planie, ale czasem mamy jakieś gówno wizualne na pierwszym zasłaniające właściwą płaszczyznę gameplayu np. pajęczyny, galęzie, kolce przez co czasem nie mam czasu zareagować na projectile wrogów, bo po prostu ładne graficznie nakładki je zasłaniają. To samo gdy czasem się precyzyjnie platformuje i Ori znika za jakimś syfem przez co cięzko określić położenie postaci i nie wpierdolić się na randomowy kolec.

 

Też was to wkurzało?

A no i jeszcze nie wiem co sądzić o tym systemie manualnych checkpointów. Wkurza mnie, że przyzwyczajony do auto save w 99% gier zapominam stawiać te światełka i potem jestem w dupę duży fragment gry, a na hardzie o śmierć nie trudno.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...
29 minut temu, Minnie napisał:

Kupismy te gre wraz z konsola. Wyglada jak kreskowka. Starszy z parki juz ja skonczyl. Czy inne czesci rowniez sa ciekawe?

 

Cześć @Minnie, witam Cię na najlepszym forum konsolowym w Polsce, gdzie zaczerpnąć możesz rady u rasowych zagrajmerów.

 

Ori, oprócz ogrywanego przez Twoich chłopaków (ich też zapraszamy do tego community!) and the Blind Forest wyszła tylko jedna część, sequel (czyli kontynuacja) - Ori and the Will of the Whisp. Stanę w mniejszości, bo pomimo, że w wielu aspektach lepsza i fabularnie ciekawsza, jest całościowo mniej udaną grą niż OatBF.

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia!

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy później...

Jezusiu jakie to jest wspaniale. Wlasnie zaliczylem ten trudny etap, gdzie pniemy sie w gore, przed wznoszaca sie woda.      Na poczatku furia i rzucanie obelgami w siebie za bycie lewakie i giniecie doslownie co chwila. 50 powtorzen poznie  bylo juz lepiej to i micha mi sie cieszyla jak glupa. Ale kiedy juz zaliczylem ucieczke a lapy trzesly mi sie jak szalone z podniecenia uswiadomilem sobie ze to byl jedej z tych etapow dla ktorych warto byc graczem i je przezyc na wlasnej skorze. Bylo ciezko ale takie wlasnie maja byc te epickie etapy ktore bedziemy wspominac ilekroc wrocimy do gry. Gierka zapiera dech w piersi :wub:

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Czekaj jedynki jeszcze nie skonczylem. A przeczuwam ze jeszcze bedzie niejedno zaskoczenie ze strony gry. 2 czesc pojdzie w drugin tygodniu urlopu. 1 tydzien jeszcze sie nie skonczyl. Mam jeszcze kilka dni na eksploracje. 

 

P.S 

A mial byc Crash 4 grany :P

A 2 czesc tez jest na N:Switch ???

Odnośnik do komentarza

Ja niestety zacząłem od drugiej części, i jak włączyłem Blind Forest to prawie się porzygałem, nie wiem w jakiej to jest rozdzielczości, ale włączając od razu po Will of the Wisps nie dałem rady, na telewizorze 4K strasznie mnie obraz odrzucił. Muszę chyba zapomnieć jak wygląda Will of the Wisps, żeby zagrać w Blind Forest. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.