Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tu śmieszy to odradzanie wrogów po wczytaniu w niektórych miejscach. W szafie była ukryta kobitka, uwolniłem ją. Zleca mi zadanie i sobie przy tej szafie siada. Zostawiam to zadanie na później, robię coś innego. Następnego dnia idę do niej, ona sobie siedzi, a obok niej stoi sobie żołnierzyk i udaje, że jej nie nie widzi. :D

 

Mnie jeszcze śmieszy to pływanie w lodowatej wodzie, po czym latamy sobie w tym mokrym ubraniu na mrozie. Choć gdyby dodali tu szukanie ciepła po każdej takiej akcji, pewnie wielu by to doprowadziło do szału.

 

Niemniej gra o wiele lepsza od poprzedniczki. Co do dubbingu- polski to masakra, podobnie jak w poprzedniczce. W napisach irytujące są te wstawki narratorskie. Po grzyba to komu. 

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

No te nazwisko może mylić :) ale tak, to jego córka.

 

Jezu, balon, wiem o tym. O tym, że nie odziedziczyła talentu po ojcu pisałem post wcześniej. "Who the fuck is she?" Miało na celu ją wyśmiać. Że też to trzeba tłumaczyć...

Talent podobno skacze co drugie pokolenie, więc pozostaje nam czekać na jej potomstwo :)

Do tej pory oprócz obydwu Tomb Raiderów, maczała palce między innymi w Overlord, Heavenly Sword, Thief i pierwszym Mirror's Edge.

Hahaha, no same giganty jeżeli chodzi o historię :D

 

Że też ona jeszcze znajduje prace :)

Odnośnik do komentarza

Singla zrobiłem na 100% - podobnie, jak w części poprzedniej, tak i w tej bawiłem się dużo lepiej PO zakończeniu głównego wątku, podczas czyszczenia mapy i rozkminiania, jak dostać się do trudno dostępnych znajdziek - świetny gameplay, pomysłowo zaprojektowane miejscówki, ładna grafika i śliczny (oraz ślicznie animowany) model Lary, sprawiają że bieganie w poszukiwaniu tych pierdół jest czystą przyjemnością.

 

DLC Baba Yaga też zaliczone - nawet fajna, choć strasznie krótka i przewidywalna historyjka, plus odjechane akcje rodem z Far Cry 3 po grzybkach :)

 

A przed chwilą odpaliłem Endurance - i powiem, że jest moc!

Kurde, toż to prawdziwy survival - trudno jak cholera (chyba powinienem zmniejszyć poziom trudności), strasznie szybko spadają obydwa wskaźniki, ciągle brakuje surowców, a jak już myślałem, że mam sytuację pod kontrolą, to mi się w okolice mojej jaskini przypałętał wielki niedźwiedź i co prawda ubił wszystkich przeciwników, ale i mi zalazł za skórę. Walka, którą z nim stoczyłem była iście epicka, jednak Lara padła... z głodu... :)

Kurde, a tak dobrze mi szło, w jednej jaskini 6 artefaktów znalazłem... Ech... trzeba spróbować znów i może w końcu jakąś ewakuację uskutecznić, bo jak na razie tylko tam umieram :)

Odnośnik do komentarza

 

Po skończeniu dodatku dostałem jakiś łuk, skina dla Lary pewnie też.

Dokładnie. Po ubiciu wiedźmy dostaje się jej wdzianko i łuk. Można to przywdziać w obozach. Łuk warto rozbudowywać bo całkiem dobrze wymiata.

 

Z tym że zamiast normalnej trucizny, rozsiewa tę halucynogenną toksynę - trzeba o tym pamiętać, bo ciężko tym ubić cokolwiek :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja tak dla przypomnienia sięgnąłem po recke z numeru 220 i wyczytuję, że w grze pojawia się aparat tlenowy do nurkowania.

Jest w grze takie cudo,bo ja jeszcze go nie znalazłem, czy Rogerowi w recce się coś pomyliło?

Jest. Znajdziesz go chyba w wątku głównym lub którejś misji. Generalnie gdzieś koło Archiwów. Samo Ci wpadnie w ręce więc specjalnie nie będziesz musiał szukać.

Edytowane przez Lukas.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uszkadzanie save'ów, wstrzymywanie loadingów, wieszanie gry - to niektóre z "ficzerów" najnowszej łatki.

Więc do wcześniejszych problemów z glitchowaniem się kilku pucharków za wykonanie wszystkich misji i zrobienie wszystkich challenge'y, doszły kolejne problemy.

Ja miałem farta i powpadało wszystko (choć jeszcze platyny nie mam), ale kilku moich znajomych się nieźle wkurzyło.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na One chyba nie będzie tej łatki a szkoda bo celowanie wymaga minimalnej poprawy. Kupię wersje na PS4 ale dopiero jak stanieje ewentualnie wymienię się ze znajomymi.

 

Ogarnia ktoś już ten tryb Przetrwania? Skończyłem gierkę jakiś czas temu ma Veteranie i myślę o ponownym ukonczeniu bo calak to będzie czysta przyjemność.

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanko.

Kończę powoli pierwsze przejście gry. Czy przechodząc drugi raz na wyższym poziomie zachowuje zdobytą broń czy ponownie będę ją zdobywał w trakcie gry? Że upgrade zachowam to wiem ;) zastanawiam się tylko czy od początku będę miał do dyspozycji cały zdobyty "inwentarz strzelecki" ;)

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...