Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ktoś kto zrobił 100%? Brakuje mi jednego dokumentu w sowieckiej instalacji  kompleksie radzieckim  (25/26)  i pojęcia nie mam gdzie on może być.

 

Ale w TR przecież wszystko jest na mapie. Rozumiem, jakbyś miał znacznik i nie mógł do niego trafić. Ale jak masz odkrytą wszystkie znaczniki w lokacji to wystarczy tylko zaznaczyć znacznik.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Voytec, z tymi znacznikami to nie do końca jest tak różowo, bo czasem pokazują się w miejscach z doopy. Nie zawsze oznaczenie czegoś znacznikiem automatycznie równa się łatwości w dotarciu do celu. No i spotkałem się dwa razy z tym, że czasem nic nie pojawia się na mapie. W obydwu przypadkach chodziło o Survival Cache, jedna była w jakimś Tombie, gdzie trzeba było zanurkować (jest zresztą video na YT, bo wygląda na to, że to dość powszechny błąd), a druga w śniegu, przy klifie, gdzieś w trawie - na mapie nie miałem ich zaznaczonych, po prostu porównałem sobie z jakąś mapą z neta i wyszło mi na to, że gdzieś tam powinienem szukać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy komuś z was po skończeniu gry na 100%też nie wpadł puchar ''Zawsze do usług?''?

Wczoraj akurat zrobiłem wszystkie misje i wpadlo normalnie ale też wczoraj pojawiła się nowa łatka 1.05 którą między innymi poprawia nie działające trofea

PS. za 100% gry to jest pucharek "poruszc niebo i ziemie" a ten co napisałaś to jest tylko pośrednio związany ze stu procentami gry bo jest jak wspomniałem wcześniej za misje

Odnośnik do komentarza

 

Czy komuś z was po skończeniu gry na 100%też nie wpadł puchar ''Zawsze do usług?''?

Wczoraj akurat zrobiłem wszystkie misje i wpadlo normalnie ale też wczoraj pojawiła się nowa łatka 1.05 którą między innymi poprawia nie działające trofea

PS. za 100% gry to jest pucharek "poruszc niebo i ziemie" a ten co napisałaś to jest tylko pośrednio związany ze stu procentami gry bo jest jak wspomniałem wcześniej za misje

 

Mój błąd, sorry. Ukończyłem wszystkie misje, jednak kiedy wejdę w menu pokazuje mi cel w Syrii z opisem ''Wejdź na górę głównej komnaty grobowca''. Cel jest zaznaczony ale nie mogę nic tam zrobić, miał ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...