Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

125zł za samograja na raz bez możliwości odsprzedaży? No nie wiem, ja bym cebulił ile wlezie.

 

:facepalmz:

 

Boże Święty co ja czytam. Samograj, który dla wielu jest lepszy od Uncharted 4. Ciekawe czy przeczytałeś jaką zawartość ma wersja na PS4 i do tego jeszcze ekskluzywne pudełko (wiem, masz to w du/pie). I jeszcze w grę nie grałeś.

Najlepiej by było, żeby każdy dostawał wszystko za darmo (czyli socjalizm pełną gębą) i nie miał szacunku dla czyjejś ciężkiej pracy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra jest gorsza od Uncharted 4. Strasznie mnie męczyły te wszystkie znajdzki - jest ich stanowczo za duzo, nasrane bym powiedzial, a olac je w calosci trudno, gdy daja doswiadczenie (gram na wyzszym poziomie trudnosci). Gra jest przez to wydluzona na sile i meczy. Wolalbym czysta przygode jak Uncharted 4. Mniej znajdzek, a lepiej ukrytych tylko gdzies w grobowcach, gdzie znalezienie by dawalo satysfakcje. A gdy robi sie to co 5 minut to brzydnie to szybko.

 

Sam gameplay jest przyjemny, ale przynajmniej polowe tych znajdzek bym wywalil.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dla mnie gra jest gorsza od Uncharted 4. Strasznie mnie męczyły te wszystkie znajdzki - jest ich stanowczo za duzo, nasrane bym powiedzial, a olac je w calosci trudno, gdy daja doswiadczenie (gram na wyzszym poziomie trudnosci). Gra jest przez to wydluzona na sile i meczy. Wolalbym czysta przygode jak Uncharted 4. Mniej znajdzek, a lepiej ukrytych tylko gdzies w grobowcach, gdzie znalezienie by dawalo satysfakcje. A gdy robi sie to co 5 minut to brzydnie to szybko.

 

Sam gameplay jest przyjemny, ale przynajmniej polowe tych znajdzek bym wywalil.

 

Oprócz pierwszego zdania, zgadzam się ze wszystkim, nawet o tym pisałem tutaj - http://www.ppe.pl/recenzje/2936/gdzies-ty-sie-szlajala-lafiryndo.html

Odnośnik do komentarza

Właśnie wczoraj z Wrednym do północy przycisnęliśmy chyba najtrudniejsze (a na pewno najrzadsze- 0,2%) trofeum, w grze- w co-opie. Jeszcze nam jedno zostało i będzie 100% endurance. Jakby ktoś chciał, służymy poradą, ale pomagać nie będziemy, bo po pierwsze: jest to mega czasochłonne, a po drugie: wystarczą tylko dwie osoby zainteresowane trofeami.

Sam tryb jest spoko, trzeba tylko go rozkminić i nabrać trochę skilla (kolce :) ).

 

I potwierdzamy: framerate został naprawiony i gra wreszcie trzyma stabilne 30fps.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A wspomniane trofeum to Adventure Besties (nie wiem, jak to tam po polsku) - za ucieczkę z pięcioma dużymi i średnimi artefaktami - postanowiliśmy zrobić dokładnie tak - po pięć z obydwu rodzajów, żadnych innych, bo trofeum/aczik ma dość niejasny opis i kij wie, w jakiej konfiguracji zebranych artefaktów wpada.

 

No i Daras... ja tam mogę pomóc, nie bądź taki nieprzyjemny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...