Skocz do zawartości

PSX Extreme 203


Oceń okładkę PSX Extreme 203  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 203



Rekomendowane odpowiedzi

To trochę jak plazma vs LCD, nowy papier to LCD z beznadziejną czernią :)

 

Czemu mam żartować, płace 10 zł, więc wymagam lepszego papieru, a nie takiego, gdzie farba pozostaje mi na palcach, gdzie ciemne strony wyglądają bardzo źle, gdzie połowa screenów jest niewyraźna, jakby fotki pochodziły z YouTube w 240p. A tak to właśnie wygląda i dla mnie to porażka jest.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

 W końcu pismo może mieć 108 stron, a ostanio miewa 100.

 

116, 132... Żeby te strony za free drukowali, to byśmy robili i 150. A z drugiej strony gwarantuję Ci, że jakby było 108 czy 116 i 2 strony na Region Filmowy, to i tak by było marudzenie, że po co "marnować" stronę na Region, skoro można dać ją na - i tu każdy wstawi to, co mu lepiej pasuje. 

Moldar ma racje, bo z tym papierem to jak przesiadka z fullHD na SD.

 

Cytujac Butchera, ten "nowy, lepszy papier" w czym dokladnie jest lepszy?

Bo jakos lepszej jakosci na nim kompetnie nie widac.

 

Nowy papier docelowo miał wyeliminować te nieszczęsne rozmazywania się farby i pierwsze oceny czytelników były pozytywne. Widzimy jednak, że na zmianie niektóre elementy ucierpiały, jak choćby screeny. Były też pochwały za fakt, że już papier tak nie odbija światła. Aczkolwiek, jak napisałem, widzimy, że są wady i zalety i pewnie z czasem znowu zrobimy ankietę, gdy już czytelnicy będą mieli okazję wyrobić sobie zdanie po dłuższy czasie. 

Odnośnik do komentarza

Mam już i czytam.

 

Parę uwag po pobieżnej lekturze:

- Sojer, kończ waść, wstydu oszczędź - Dzień Gracza, tego się niestety nie da czytać, ni to zabawne, nie ciekawe :/;

- Mistrzynie drugiego planu, oryginalny pomysł, ale Elena? Serio? Zero charakteru (na tle Liz, Marii czy Ellie to po prostu "zwykła blondyna");

- Bohater z łapanki - święte słowa, Dante to porażka, irytował mnie przez całą grę, co za spartolona postać;

- dobrze spisane recki, czytało się lekko.

Biorę się za raport z LA :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do Hiva: Czy zamierzasz opisać podobne wpadki Segi, Sony i MS'a jak Big N czy jak zwykle będzie tylko jechanie Nintendo za zło tej branży i w ogóle? (bo pomysł na artykuły ciekawy moim zdaniem).

 

 

Pytanie do redakcji: Kto aktualnie wybiera grafikę na okładkę? Bo szczerze mówiąc od miesięcy nie ujrzałem dobrej (na stuff od Big N nie liczę nawet jak wychodzi Zelda czy Metroid) ale żeby wybrać Far Gniota 4 spośród kilkudziesięciu pozycji z targów (po cichu liczyłem na Bloodborne) to już nie lepiej walnąć okładkę z aktualną generacją konsol (jak bodajże z E3 2005) lub coś bardziej ogółnego? Czy "Exclusive" materiał z rzeczonej pozycji pójdzie w ruch za tą okładkę?

 

Szczerze to po zmianie papieru to dalej czuje się jakbym czytał jakiegoś szmatławca dla kobiet za 1.99zł ale widać lud wybrał (mnie się patent ze świecącymi elementami na okładkach podobał a błyszczących stron jakoś nie dojrzałem no i sama okładka była grubsza i mniej podatna na podarcie).

 

No i dalej zastanawiam się na co ocena konsoli w danym miesiącu w konsolometrze jak aktualnie mija się to z celem bo już i tak nie wiadomo jak wystawiacie tą średnią a nie raz zdarza wam się przełożyć dużą reckę tytułu na później (a to przez multi a to przez obsuwę paczki) więc pytam się po co? (Dziwi że handheldy nie są w taki sam sposób brane pod uwagę).

 

Poza tym numer jeśli chodzi o ilości stuffu z E3 jest w porządku i jest co czytnąć.

Odnośnik do komentarza
Pytanie do redakcji: Kto aktualnie wybiera grafikę na okładkę? Bo szczerze mówiąc od miesięcy nie ujrzałem dobrej (na stuff od Big N nie liczę nawet jak wychodzi Zelda czy Metroid) ale żeby wybrać Far Gniota 4 spośród kilkudziesięciu pozycji z targów (po cichu liczyłem na Bloodborne) to już nie lepiej walnąć okładkę z aktualną generacją konsol (jak bodajże z E3 2005) lub coś bardziej ogółnego? Czy "Exclusive" materiał z rzeczonej pozycji pójdzie w ruch za tą okładkę?

 

Dla nich liczy się przede wszystkim sprzedaż magazynu. Far Cry 4 szybciej przyciągnie nowych czytelników, niż taka nowa Zelda na konsolę Nintendo, które w Polsce praktycznie nie istnieje.

Odnośnik do komentarza

 

Rozumiem, że moje teksty są całkowicie pozbawione poczucia humoru? Przykre... Damn!

 

Sojer, ogon do góry. Czasem walniesz jakiś dobry tekst. "Lek na next-genowe libido" z Poradnika Extreme #8 był całkiem niezły. Sam wtedy posłuchałem Twojej rady i kupiłem sobie Game Cube'a.

 

Pix, nie dobijaj chłopaka. Przytoczony przez Ciebie tekst był... 8 lat temu :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Rozumiem, że moje teksty są całkowicie pozbawione poczucia humoru? Przykre... Damn!

 

Sojer, ogon do góry. Czasem walniesz jakiś dobry tekst. "Lek na next-genowe libido" z Poradnika Extreme #8 był całkiem niezły. Sam wtedy posłuchałem Twojej rady i kupiłem sobie Game Cube'a.

 

Pix, nie dobijaj chłopaka. Przytoczony przez Ciebie tekst był... 8 lat temu :)

 

 

Patrz Komodo, pamiętają "Lek na next-genowe libido"  :banana:

 

PS. 8 lat? Człowiek stary grzyb... Rozumowanie nie te ;)

Edytowane przez Sojer
Odnośnik do komentarza

numer poprawny, choć mnie zabolał brak recki UFC, na nią najmocniej liczyłem. przypadkowo w saloniku trafiłem na ten tytuł na okładce CDA i z ciekawości kupiłem, cholera, nawet nie wiedziałem, ze oni też są pismem multiplatformowym, a ja zawsze ich uważałem za twardy beton PC. najgorsze w tym wszystkim jest to, że ich relacja z E3 bardziej do mnie przemówiła, dziwnie się z tym czuję... weźcie się w garść zgREDy, bo już lada chwila Secret Service wraca po latach do życia !

Odnośnik do komentarza

numer poprawny, choć mnie zabolał brak recki UFC, na nią najmocniej liczyłem. przypadkowo w saloniku trafiłem na ten tytuł na okładce CDA i z ciekawości kupiłem, cholera, nawet nie wiedziałem, ze oni też są pismem multiplatformowym, a ja zawsze ich uważałem za twardy beton PC. najgorsze w tym wszystkim jest to, że ich relacja z E3 bardziej do mnie przemówiła, dziwnie się z tym czuję... weźcie się w garść zgREDy, bo już lada chwila Secret Service wraca po latach do życia !

 

Bo?

Odnośnik do komentarza

bo najgorsze w tym jest to, że od czasów śmierci Neo+ uważałem, że PSXExtreme w zupełności wystarcza, a tu pod nosem jak się okazuje zawsze było coś lepszego, ale żeby nie było - aktualny nr CDA jest moim pierwszym w życiu (być może w latach '90 coś czytałem, ale to się nie liczy) i być może to jest ich jakiś wybitny nr i wcale nie są lepsi. w moim przypadku sprawę rozstrzygnie przyszły m-c, po ocenie przydatności ww pism + Secret Service.

 

Odnośnik do komentarza

bo najgorsze w tym jest to, że od czasów śmierci Neo+ uważałem, że PSXExtreme w zupełności wystarcza, a tu pod nosem jak się okazuje zawsze było coś lepszego, ale żeby nie było - aktualny nr CDA jest moim pierwszym w życiu (być może w latach '90 coś czytałem, ale to się nie liczy) i być może to jest ich jakiś wybitny nr i wcale nie są lepsi. w moim przypadku sprawę rozstrzygnie przyszły m-c, po ocenie przydatności ww pism + Secret Service.

 

Perez pytał się o to, dlaczego uważasz, że CDA zrobiło lepszą relację. Napisałeś, że lepsza, ale żadnych konkretów nie podałeś.

Odnośnik do komentarza

Jeśli ubolewasz nad brakiem recki UFC, to po prostu dostaliśmy grę w takim terminie, że nie dało rady jej wrzucić do tego numeru. Plany drukarskie są bezlitosne, a CDA nie wiem kiedy wyszło i kiedy oddaje materiały do printu. Wpadnę do Empiku pewnie jutro, to postaram się sprawdzić ich relację z E3 ;)

 

numer poprawny, choć mnie zabolał brak recki UFC, na nią najmocniej liczyłem. przypadkowo w saloniku trafiłem na ten tytuł na okładce CDA i z ciekawości kupiłem, cholera, nawet nie wiedziałem, ze oni też są pismem multiplatformowym, a ja zawsze ich uważałem za twardy beton PC. najgorsze w tym wszystkim jest to, że ich relacja z E3 bardziej do mnie przemówiła, dziwnie się z tym czuję... weźcie się w garść zgREDy, bo już lada chwila Secret Service wraca po latach do życia !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...